Editörler : ayşegül bgm

27 Eylül 2017 07:18

Atanmak isteyenler

Arkadaslar merhaba

Biliyorsunuz ki Twitter etkinliklerinin organizasyonu gorevini ben devralmış bulunmaktayım. Yakından bütün wp ve Facebook gruplarını takip etmekteyim. Sizlerin katılımı icin elimden gelen gayreti gösteriyorum fakat bir çok arkadaşımız ger zaman olduğu gibi duyarsız davranmakta ısrar ediyorlar. Sanki bu etkinlikleri onlar icin değil de kendimiz icin yapıyormuşuz ve mecburmuşuz gibi davranıyor bir çok kişi. Böylesi birlik olmayan bir yerde kazanım beklemek çok akıl işi değil.

14 gün yanı iki hafta boyunca bu etkinliği sirket aracılığı ile yapmayı planlıyoruz. Hem toplantı hem bütçe görüşmeleri öncesi mutlaka birilerinin dikkatini cekecektir. Yapacağımız etkinlikler tamamen Cumhurbaşkanımız a ve bakanımıza yönelik etkinlikler olacaktır. Onların dikkatini çekmeyi başarırsak verilen ve tutulmayan atama sözü icin adim atacaklarına inanıyoruz.

Bu çalışma icin yapacağınız tek şey bizlere destek olmak ve günü gelip gündeme girdiğimizde twit atmak. Bunlar yapılması zor şeyler değil.

Öncelikle daha önce atanmış arkadaşların ve su an iyi kötü bir yerde çalışan arkadaşların desteklerini görmek istiyoruz.

Destek hesap

0479-26961193-5001

iban

TR 4500-0100-0479-2696-1193-5001

Ziraat bankası

Aras Ali ALTINTAŞ

Hadi ya herkes en az 5 10gondersr tamam dir 950 toplandı 550 kaldı

Hemsireozge01
Aday Memur
27 Eylül 2017 07:57

Siz hayırdır ya? Gerçekten insanların umutlarından faydalanıp para mı topluyorsunuz ? Atanmak isteyenlermiş! Yazık size ama size inanıpta bu hesaba para yatırana daha yazık.

Saglıkcı3
Kapalı
27 Eylül 2017 08:22

Herhalde atanmissin ya da atanmak istemiyosan burasi forum benim konum cpk istiyosan konu ac. Ne kiskanc ve bencil ve cahilsin acıdım. Cahile laf anlatmak ta istemiyorum hadi canim hadi.

Hemsireozge01, 7 yıl önce

Siz hayırdır ya? Gerçekten insanların umutlarından faydalanıp para mı topluyorsunuz ? Atanmak isteyenlermiş! Yazık size ama size inanıpta bu hesaba para yatırana daha yazık.

HemsirMert
Kapalı
27 Eylül 2017 08:36

Senin ve şu aras beyin yaptığı şeylerin 2 açkmlaması var. 1) ya bu atama gerçekten olacak aras ilk çıktı müsteşar onay vermedi dedi falan sonra bende etkinlikle yaptım atamayı deyip olcak atamayı kendi üstüne alacak. Yada 2) bu atama gerçekten olmıcak gider ayak bu atama olcak haberleri çıkınca milletin parasından faydalanacak. 2sinden başka bi seçenek olamaz. Umarız insanların haklarına girmezsiniz sende oda. İnşallah ilk seçenek olur:))

Hemsireozge01
Aday Memur
27 Eylül 2017 08:40

Bu kadar insanın atanıp atanmaması hesaba yollanan paralarami bağlı yani vah onların haline. He canım he ben cahilim tamam. Tek akıllı sizsiniz.

Saglıkcı3
Kapalı
27 Eylül 2017 11:00

He canim he kur kafanda. Bak önemli olam ek atama yapilmasi para topluyoz cnku tt olmal için ucret gerek katilmiyosan sus. Aras grup baskani tabi yaptim diyecek hakkidir ama demiuo hem onemli olan sesimizi duyurmak smdi sen kes sesini.

HemsirMert, 7 yıl önce

Senin ve şu aras beyin yaptığı şeylerin 2 açkmlaması var. 1) ya bu atama gerçekten olacak aras ilk çıktı müsteşar onay vermedi dedi falan sonra bende etkinlikle yaptım atamayı deyip olcak atamayı kendi üstüne alacak. Yada 2) bu atama gerçekten olmıcak gider ayak bu atama olcak haberleri çıkınca milletin parasından faydalanacak. 2sinden başka bi seçenek olamaz. Umarız insanların haklarına girmezsiniz sende oda. İnşallah ilk seçenek olur:))

Paramedici
Memur
27 Eylül 2017 11:05

Ya Allah aşkına TT olmak 30.000 tweete bakar bu zamanda şuna para verene kadar toplanıp atsanız olur adamı ilah gibi savunuyonuz işte keriz parası güzel oluyor demekki :)

Saglıkcı3, 7 yıl önce

He canim he kur kafanda. Bak önemli olam ek atama yapilmasi para topluyoz cnku tt olmal için ucret gerek katilmiyosan sus. Aras grup baskani tabi yaptim diyecek hakkidir ama demiuo hem onemli olan sesimizi duyurmak smdi sen kes sesini.

Hemsireozge01
Aday Memur
27 Eylül 2017 11:25

Ahaha ya Allah aşkına sen ciddi ciddi bu söylediğine kendin inanıyorsun öyle mi :) tt olmak için demek görende çok büyük iş yapıyorsunuz sanacak birde yazmış herkes en az 5 10 atsin diye :) O kadar düşünüyorsan insanları canınız sağolsun ben cebimden veririm yeter ki siz atanın de inanalım. Yoksa boş konuşup insanları kandırmayın artık.

Saglıkcı magdur
Aday Memur
27 Eylül 2017 14:22

Arkadaşlar sacmalamayn bi insan ne o parayla zengin olur ne de fakir ve kimse kimsenin parasına muhtaç değil farkında mısınız bilmiyorm ama yuzbinlerce mezun atanmış okuyan olmamıza rağmen bir türlü birlik olamadığımız için sesimizi cikaramiyoruz adam en başında şirket çalışması olmadan Tt olalm ddi 400 kişinin katılımıyla ne kadar Tt olabilirdik acaba önce şu saçma düşüncelerinizdn vazgeçip birlik olmayı sağlık camiasında o bu bn değil biz olarak toplanmayi öğrenin evet ek atama olmiycak deniliyor ama bir sürü ihtiyaç var siz ses etmezseniz k bakmayın aa su evde bekliyor da atama yapalım demezler

Saglıkcı3
Kapalı
27 Eylül 2017 18:42

Eline yüreğine saglik cidden anlamıyorlar ya

Saglıkcı magdur, 7 yıl önce

Arkadaşlar sacmalamayn bi insan ne o parayla zengin olur ne de fakir ve kimse kimsenin parasına muhtaç değil farkında mısınız bilmiyorm ama yuzbinlerce mezun atanmış okuyan olmamıza rağmen bir türlü birlik olamadığımız için sesimizi cikaramiyoruz adam en başında şirket çalışması olmadan Tt olalm ddi 400 kişinin katılımıyla ne kadar Tt olabilirdik acaba önce şu saçma düşüncelerinizdn vazgeçip birlik olmayı sağlık camiasında o bu bn değil biz olarak toplanmayi öğrenin evet ek atama olmiycak deniliyor ama bir sürü ihtiyaç var siz ses etmezseniz k bakmayın aa su evde bekliyor da atama yapalım demezler

Saglıkcı3
Kapalı
27 Eylül 2017 18:43

Yazik .

Ahaha ya Allah aşkına sen ciddi ciddi bu söylediğine kendin inanıyorsun öyle mi :) tt olmak için demek görende çok büyük iş yapıyorsunuz sanacak birde yazmış herkes en az 5 10 atsin diye :) O kadar düşünüyorsan insanları canınız sağolsun ben cebimden veririm yeter ki siz atanın de inanalım. Yoksa boş konuşup insanları kandırmayın artık.

Meuriaa
Şef
27 Eylül 2017 22:59

Herkes aynı konudan şikayetçi.Neden hesaba ne kadar para toplandığına dair bilgi paylaşılmıyor.At kardeşim hesabın resmini.Eğer atmıyorsan maddi çıkar sağlamaktan suç işliyorsun.Site yönetiminine şikayet ettim.Bu ülkede kimse kafasına göre hesap numarasını paylaşamaz.

HemşiRee4
Aday Memur
27 Eylül 2017 23:12

Ben sizlere güveniyorum kardeşim... açıkcası bilmiyorum sizleri şahsen de tanımıyorum bu para toplama konusunda ama söyle de bi durum var Aras ali Ankara ya gitti kaç kere dernekleri tek cati altında topladı ne bileyim iste emek verdi çabaladı isteseydi amaci para toplamak olsaydi sadece tt çalısması icin değil bunlardan herhangi birinin bahanesiyle de para talep edebilirdi ama sadece tt çalısması olduğunda destek istiyor oda 3 5 ne verebilirsen velhasıl kelam helali hoş olsun benden yana şu kanayan yaramız zimmet ve ek atama çözülsün yeter ki... ne diyelim sağlık camiası olarak hepimiz güvensiziz birlik olamıyoruz bakanın iki dudağının arasına bakıyoruz onu da bıçak açmıyor bi umudum sizsiniz inanmak istiyorum size de

Hemsireozge01
Aday Memur
27 Eylül 2017 23:26

Kime yazık olduğu ortada. Herkes birşeylere birilerine inanmak istiyor sizde bunu çok güzel kullanıyorsunuz. Daha savunduğun şeyin ne olduğunu bilmiyorsun güzel kardeşim. Ezberlemişsin bir iki laf yok cahil yok yazık bilmem ne. Neyse Allah büyük.

snhmi
Aday Memur
28 Eylül 2017 06:55

Boşverin şöyle salakları. Bi de bizi düşündüklerini söylemeleri yok mu. Ama bunlara değil bunlara inanıp para yollayanlarda suç, prim yaptırıyolar böylelerine. Yukarıda bi arkadaşında dediği gibi madem okdr savunuyorsunuz paylaşında görelim hesabı ne kdr yatmış etmiş

Kime yazık olduğu ortada. Herkes birşeylere birilerine inanmak istiyor sizde bunu çok güzel kullanıyorsunuz. Daha savunduğun şeyin ne olduğunu bilmiyorsun güzel kardeşim. Ezberlemişsin bir iki laf yok cahil yok yazık bilmem ne. Neyse Allah büyük.

Saglıkcı3
Kapalı
26 Ekim 2017 00:12

Bende sizin gibi düşünüyorum mantıklı sinz ve bencil deilsinz cahile laf anlatmayin boşverin

HemşiRee4, 7 yıl önce

Ben sizlere güveniyorum kardeşim... açıkcası bilmiyorum sizleri şahsen de tanımıyorum bu para toplama konusunda ama söyle de bi durum var Aras ali Ankara ya gitti kaç kere dernekleri tek cati altında topladı ne bileyim iste emek verdi çabaladı isteseydi amaci para toplamak olsaydi sadece tt çalısması icin değil bunlardan herhangi birinin bahanesiyle de para talep edebilirdi ama sadece tt çalısması olduğunda destek istiyor oda 3 5 ne verebilirsen velhasıl kelam helali hoş olsun benden yana şu kanayan yaramız zimmet ve ek atama çözülsün yeter ki... ne diyelim sağlık camiası olarak hepimiz güvensiziz birlik olamıyoruz bakanın iki dudağının arasına bakıyoruz onu da bıçak açmıyor bi umudum sizsiniz inanmak istiyorum size de

Saglıkcı3
Kapalı
26 Ekim 2017 00:13

Aynen Allah büyük bak ne guzel soyledin

Saglıkcı3
Kapalı
26 Ekim 2017 00:14

Hakaret etmeden once aynaya bak

snhmi, 7 yıl önce

Boşverin şöyle salakları. Bi de bizi düşündüklerini söylemeleri yok mu. Ama bunlara değil bunlara inanıp para yollayanlarda suç, prim yaptırıyolar böylelerine. Yukarıda bi arkadaşında dediği gibi madem okdr savunuyorsunuz paylaşında görelim hesabı ne kdr yatmış etmiş

Samed6680
Aday Memur
26 Ekim 2017 10:00

Çamur at izi kalsın hesabı. Oturduğun yerden atama bekle. Atama olmayınca sağlık bakanlığı bizi atamıyor de ...!

snhmi, 7 yıl önce

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi