Editörler : oto-danisman-expert
29 Eylül 2017 09:10

8 Hava yastıklı araba yok çok aradım, bilen var mı ?

Fahiş fiyatlı lüks arabalardan bahsetmiyorum elbet memuruz alım gücümüze göre olanları diyorrum hani arka koltukta çocuklarımız oturuyor ya yandan çarpmalarda onların da güvenliğini sağlamak için açılan hava yastıkları olan bir model bilip de paylaşırsan ÇOOOKK sevaba gireceksin, lütfen bi yardım..

Hukuk10
Genel Müdür
29 Eylül 2017 09:46

hava yastığı seni kurtarmaz sağlam kaporta kurtarır git eski kasa bi volvo al

pers pektif
Aday Memur
29 Eylül 2017 10:04

evet bu da güzel bir fikir teşekkürler kasası sağlam derken volvoya alternatif bildiğiniz başka var mı?

Hukuk10, 7 yıl önce

hava yastığı seni kurtarmaz sağlam kaporta kurtarır git eski kasa bi volvo al

dagstan66
Memur
29 Eylül 2017 11:02

Eski kasa volvo al bire bir kazasına şahit oldum cidden sağlam araba

pers pektif, 7 yıl önce

evet bu da güzel bir fikir teşekkürler kasası sağlam derken volvoya alternatif bildiğiniz başka var mı?

29 Eylül 2017 11:43

Kaporta değil aracın güvenli şasi yapısı kurtarır. ... çoğu ölümle kazada araçta hasar yok ama içindeki kişi ölmüş olabiliyor. ... yeni araçlarda katlanır şasi yapısı uygulanıyor. .. darbe şasi tarafından emilerek yumuşatılarak aracın içindeki kişi kurtarılmayı çalışılıyor .... yani dışarıdan bakılırsa araç halat oluyor ama içindeki insan kapıyı açıp burnu kanamadan inebiliyor. .. yani yeni araçlar araç içindeki yaşam alanını korumak üzerine dizayn ediliyor. .. hava yastıkları önemlidir ... çoğu Toyotada 9 hava yastığı vardır .... birçok yeni 2004 üstü araçta en az 6 hv yastığı var zaten

pers pektif
Aday Memur
29 Eylül 2017 11:44

Gönül ister ki çok param olsun en iyisini alayım ama işte... Eski kasa derken? Kaç model örneğin ?

dagstan66, 7 yıl önce

Eski kasa volvo al bire bir kazasına şahit oldum cidden sağlam araba

er-form
Müsteşar
29 Eylül 2017 16:14

ilk çıkan eski kasa aurisimde 10 hava yastığı vardı

diz hava yastığı dahi var

bütçenizi bilmiyorum ama en ucuz araç o sanırım

golf 6 larda da 9 ya da 10 hava yastığı var

pers pektif
Aday Memur
29 Eylül 2017 16:22

aurisiniz hangi paketti comfort-elegant-...vs benzinli miydi soruyorum çünkü sahibinden.com dan ona göre araştırıcam da.. Çok teşekkür ederim şimdiden

er-form, 7 yıl önce

ilk çıkan eski kasa aurisimde 10 hava yastığı vardı

diz hava yastığı dahi var

bütçenizi bilmiyorum ama en ucuz araç o sanırım

golf 6 larda da 9 ya da 10 hava yastığı var

er-form
Müsteşar
29 Eylül 2017 16:59

Dizel ya da benzinli comfort ya da comfort extraveya elegant hepsinde aynı hava yastığı hocam benimki 1.6 benzinli comfort modeliydi onda dahi vardı

cengaver44
Kapalı
29 Eylül 2017 21:11

sınıfında ilk diz hava yastığını kullanan toyota'da 9 hava yastığı var.

ikarus45
Aday Memur
03 Ekim 2017 14:04

chevrolet aveo 2012 üzeri 8 hava yastıklı

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi