Editörler : crops35
01 Ekim 2017 21:41

Engelli memurlarda asalet tasdiği

merhaba sevgili arkadaşlar.%45 engelli psikiyatri hastasıyım.1 ay sonra senem doluyor.düz memurum.sizce asaletim tasdik olur mu?olmazsa nedeni ne olabilir?beni fikren rahatlatabilecek arkadaşlar var mı acaba?

KamudaMemur
Genel Müdür
01 Ekim 2017 21:45

Asaletin tastik olsa ne olacak olmasa ne olacak. Asaleti tasttik olan memurların tüm haklarına sahipsin. Son çıkan sene kaçtı hatırlamıyorum bir kanunla tüm haklar verilmiş durumda. Sadece isim aslet verilmesi. Başka hiç bir artısı yok.

zeppe
Aday Memur
01 Ekim 2017 21:48

tayin isteyeceğim asaletim tasdik olursa yasal olan tayin hakımı kullanacağım.engellilere bu hak veriliyor.yoksa haklı olurdunuz hiçbir önemi yok.

KamudaMemur
Genel Müdür
01 Ekim 2017 21:58

tayin olmanda bir engel yok ki. Asalet tastik olmadan da tayin olabiliyorsunuz. Tanıdıklarım var bu şekilde tayin olan.

zeppe
Aday Memur
01 Ekim 2017 22:00

1 kasımda senem doluyor.beklemek yinede en mantıklısı.2.ayımda tayin istedim haklı bir gerekçe ile ama eddedildi

CheSabata
Aday Memur
02 Ekim 2017 16:33

Daha önce engelli aday memurların tayini yapılıyordu fakat şu an bi kısıtlama getirildi diye biliyorum. Asaletinizin tasdik olması için, seneniz dolduğunda aday memur sınavına gireceksiniz. Yeter not aldığınızda tasdik olacak.

ulaşdemr
Şef
06 Ekim 2017 01:40

Bugün seminerde atamalara bakan müdür engelli memura bir defaya mahsus olmak üzere, istediği il' e tayin hakkı var dedi. En büyük kolaylığı engelli memura yapıyorlarmış. Asalet tastiğini beklemen zaman kaybından başka birşey değil.

sahinbaba
Genel Müdür
06 Ekim 2017 14:22

neden onaylanmasın

bunlar o kadar basit şeyler ki zeppe kardeşim..

emin ol 2 3 sene sonra GÜLECEKSİN kendine..

böyle şeyleri dert etme..

tedavine yönel.. işini iyi yapmaya bak.. amirine memuruna saygısızlık etme..

vatandaşa kötü davranma.. teror faaliyetlerinde bulunma.. ülkene milletine ihanet etme.

bu kadar..

bunları yaptığın sürece "hukuki anlamda" asla işin zora girmez..

haa

idari anlamda pratik yaşamda manyak bir amir çıkar ya da manyak bir büro arkadaşın çıkar seni yaşırı yorar. o başka konu..

sahinbaba
Genel Müdür
06 Ekim 2017 14:24

hele destur..

daha 1 yıl olmuş tayin istiyorsunuz..

abi sizin gibiler yüzünden ekpss nin sonu gelecek... geldi zaten...

bu kadar nazlı olmayın ya..

bu nedir..

daha 1 sene çalışmaya tenezzül etmiyorsunuz..

sizden nasıl geleceğin yöneticisi olur ki..

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi