Editörler : Cüneyt Barışoglu
30 Kasım 2017 18:26

civcivmirve
Yasaklı

İnşallah Nuri Kuzey Akademinin istemini adapte ol,ders kaçırma her programa uygun çalış,hocalarınla netlerin ve konu değerlendirmesi yap,günlük konularl ilgili 100-200 soru çözümü yap,etütleri takip et başarı kaçınılmaz olur ....

derbestnida, 2 ay önce - Alıntıya git

bu zorlu yolda sistemli çalışmak,disiplinli ve sorumlu bir öğrenci gibi çalışmak şart Kuzey öğrencileri dershaneleri sayesinde bunu başarıyorlar...2016-2017 yılında kuzeyden kazanan birçok arkadaşım vardı....

30 Kasım 2017 21:29

EmirDEMİR01
Aday Memur

bu zorlu yolda sistemli çalışmak,disiplinli ve sorumlu bir öğrenci gibi çalışmak şart Kuzey öğrencileri dershaneleri sayesinde bunu başarıyorlar...2016-2017 yılında kuzeyden kazanan birçok arkadaşım vardı....

civcivmirve, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bırak reklamı

03 Aralık 2017 18:02

trolavcisi2040
Aday Memur

Bırak reklamı

EmirDEMİR01, 3 hafta önce - Alıntıya git

EMİR R R R BOŞVER ....ÖNEMLİ OLAN BJK-GS 3-0 YENMESİ DEĞİL Mİ? :)))))))))))))))))))))

03 Aralık 2017 22:09

EmirDEMİR01
Aday Memur

EMİR R R R BOŞVER ....ÖNEMLİ OLAN BJK-GS 3-0 YENMESİ DEĞİL Mİ? :)))))))))))))))))))))

trolavcisi2040, 2 hafta önce - Alıntıya git

Haklısın doğru :)

14 Aralık 2017 20:51

ibrahimbeyazzz07
Yasaklı

Odtü işletme 296

chaoss, 2 ay önce - Alıntıya git

Tebrikler arkadaşım,süper bir ünv....:) Benimde 2 Arkadaşım Ankara'da kuzey akademi dershanesi ile odtü'lü oldu....

15 Aralık 2017 00:20

EmirDEMİR01
Aday Memur

Tebrikler arkadaşım,süper bir ünv....:) Benimde 2 Arkadaşım Ankara'da kuzey akademi dershanesi ile odtü'lü oldu....

ibrahimbeyazzz07, 4 gün önce - Alıntıya git

Bırak ibrahim reklamıııı

15 Aralık 2017 21:08

ibrahimbeyazzz07
Yasaklı

Bırak ibrahim reklamıııı

EmirDEMİR01, 3 gün önce - Alıntıya git

Benim reklam yapmama gerek bile yok EMİRCAN BEYYY.. Ankara'da DGS deyince çoğu öğrenci kuzey akademi diyor,çevremdeki herkes oradan yerleşti ya da orada hala neden bu kadar sıkı disiplnli ve çalışmaları ile tutuluyor

15 Aralık 2017 21:34

EmirDEMİR01
Aday Memur

Benim reklam yapmama gerek bile yok EMİRCAN BEYYY.. Ankara'da DGS deyince çoğu öğrenci kuzey akademi diyor,çevremdeki herkes oradan yerleşti ya da orada hala neden bu kadar sıkı disiplnli ve çalışmaları ile tutuluyor

ibrahimbeyazzz07, 3 gün önce - Alıntıya git

İbrahim birşey dediğimiz yok ama ısrarla reklamını yapıyorsun sürekli üstelik

17 Aralık 2017 18:05

nurigomisss
Yasaklı

ibrahimbeyazzz07, 3 gün önce - Alıntıya git

Bende kayıt olmadan önce ismni çok duyuyordum,özellikle sıkı disiplinini,ama acele etmeden birkaç dershaneylede görüştüm en son kuzeyle görüştüm,gerçekten en iddialı konuşmayı,ders saatinin fazlalığı,çalışma salonu,özel etütü,öğrenci takip çalışmaları vb...onlarla yaptım ve bu işi çok iyi yaptıklarını anladım...dershane ne kadar iyi olursa olsun bizimde sıkı çalışmamız şart

18 Aralık 2017 01:21

EmirDEMİR01
Aday Memur

Bırakın reklamıı milleti kandırmayın

Toplam 130 mesaj

ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?