Editörler : Pangaea
02 Ekim 2017 23:40

Cevre ve sehircilik bakanligi mulakat sonucu bekleyenler

Merhaba arkadaslar cevre ve sehircilik bakanliginin 20temmuzda yaptigi mulakata katildim fakat sonuclar halen aciklanmadi. Bakanligi bi kac defa aramama ragmen telefonlara cevap verilmiyor. Aranizda arayan veya ne zaman aciklamacagi ile ilgili bilgisi olan var mi? Bari bu hafta aciklasalarda dsi kadrolari yanmasa

Evolosion
Şef
03 Ekim 2017 00:38

ben geçen cuma aradım en son yanılmıyorsam öğleden sonra 4 gibi personal işlerindenki hanımefendi sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili hiçbir bilgilerinin olmadığını söyledi mülakat kurulundakiler canları ne zaman isterse o zaman açıklarlar gibi konuştu kendilerinin de sonuçları beklediğini söyledi ve aramamız boşunaymış dediğim gibi canları ne zaman isterse o zaman siteden açıklanacakmış.

03 Ekim 2017 00:58

Niye boyle yapiyorlar anlamis degilm hepi topu 28 kisi alacaklar 2bucuk ay oldu. Keyiflerini bekliyoruz resmen illallah ettirdiler iyice

Evolosion, 7 yıl önce

ben geçen cuma aradım en son yanılmıyorsam öğleden sonra 4 gibi personal işlerindenki hanımefendi sonuçların ne zaman açıklanacağı ile ilgili hiçbir bilgilerinin olmadığını söyledi mülakat kurulundakiler canları ne zaman isterse o zaman açıklarlar gibi konuştu kendilerinin de sonuçları beklediğini söyledi ve aramamız boşunaymış dediğim gibi canları ne zaman isterse o zaman siteden açıklanacakmış.

Evolosion
Şef
03 Ekim 2017 01:59

Bende aynı şeyleri söyledim hatta vgm nin alımını bile soyledim hiç bişey söylemedi herşey komisyonun elinde dedi onlar listeyi verir öyle açıklanır dedi bizim elimizden hiçbir şey gelmez diyince bende tmm dedim hani bimer falan yazsak bişey değişir mi dedim hiç yorma kendini dedi haburdan aramışsın ha ordan yollamışsın gene bir sonuç alamayacaksın dedi bende aramayı bıraktım zaten aramam artık.

Miyendishanim, 7 yıl önce

Niye boyle yapiyorlar anlamis degilm hepi topu 28 kisi alacaklar 2bucuk ay oldu. Keyiflerini bekliyoruz resmen illallah ettirdiler iyice

03 Ekim 2017 09:01

Anladim hocam neyapalim el mahkum bekleyecegiz hakkimizda hayirlisi olur insallah

Evolosion, 7 yıl önce

Bende aynı şeyleri söyledim hatta vgm nin alımını bile soyledim hiç bişey söylemedi herşey komisyonun elinde dedi onlar listeyi verir öyle açıklanır dedi bizim elimizden hiçbir şey gelmez diyince bende tmm dedim hani bimer falan yazsak bişey değişir mi dedim hiç yorma kendini dedi haburdan aramışsın ha ordan yollamışsın gene bir sonuç alamayacaksın dedi bende aramayı bıraktım zaten aramam artık.

Evolosion
Şef
03 Ekim 2017 16:25

Aynen inşallah umarım daha fazla bekletmezler artık

Anladim hocam neyapalim el mahkum bekleyecegiz hakkimizda hayirlisi olur insallah

18 Ekim 2017 01:27

3 ayoldu halen ses seda yok. Bu kurumlari nereye sikayet edebiliriz. Bu kadarda olmamali ya okadar masraf edip gittik ustelik yasanilan mulakat stresi cabasi ama beyefendiler 3 ay yani 90 gundur sonuc aciklayamadilar.

Evolosion
Şef
19 Ekim 2017 16:48

Telefonla arayıp sordum malesef hiç bir şey yapamazsınız beklemek zorundasınıza getirdi konuştuğum kişi bimer cimer falan yazarsak diye sordum onlardan da bişey cıkmaz dedi daha ne denir ki

3 ayoldu halen ses seda yok. Bu kurumlari nereye sikayet edebiliriz. Bu kadarda olmamali ya okadar masraf edip gittik ustelik yasanilan mulakat stresi cabasi ama beyefendiler 3 ay yani 90 gundur sonuc aciklayamadilar.

19 Ekim 2017 20:31

Ya atanacagmdan falan degil cidden bi emek verdik onun sonucu gormek derdim. Ne sacma bir kurum ya.

Evolosion, 7 yıl önce

Telefonla arayıp sordum malesef hiç bir şey yapamazsınız beklemek zorundasınıza getirdi konuştuğum kişi bimer cimer falan yazarsak diye sordum onlardan da bişey cıkmaz dedi daha ne denir ki

Evolosion
Şef
19 Ekim 2017 20:47

ben kendi adıma ne sorulacak söylenecekse söyledim ki çoğu soruma cevap alamadım zaten telefonda konuştuğum kişi defalarca bişey bilmediğini ve elinden de bişey gelmeyeceğini söyledi yarın bir sizde arayın belki başka birşeyler söylerler

Ya atanacagmdan falan degil cidden bi emek verdik onun sonucu gormek derdim. Ne sacma bir kurum ya.

losdiablos
Şef
30 Ekim 2017 23:31

Aynı şekilde bende sonuçları bekliyorum. Mülakatta iyi geçmişti ama kriterleri ne olacak onu bilmiyorum. Memurlar.net olarak üstüne gidilmeli

losdiablos
Şef
13 Kasım 2017 19:28

ya arkdaşlar bilişim personeli mulakatı ile sonucu arasında 7 gün var 5 ay olacak kentsel dönüşüm personeli açıklanmadı. memurlar.net haber yaparsanız sevineceğiz

13 Kasım 2017 19:31

Aciklamayacklar sanirim bu kadar bekletilmesi normal degil bence

losdiablos, 6 yıl önce

ya arkdaşlar bilişim personeli mulakatı ile sonucu arasında 7 gün var 5 ay olacak kentsel dönüşüm personeli açıklanmadı. memurlar.net haber yaparsanız sevineceğiz

losdiablos
Şef
13 Kasım 2017 19:36

az önce memurlar.net moderatörlerine mail attım umarım heberini yaparlar. arkadaşlar haber kanallarının whatsupp hesaplarınada yazabiliriz. saygılar

23 Kasım 2017 00:20

Bilen arkadaslar varsa yardimci olabilir mi?

20 temmuzda girdigimiz mulakat sonuclari halen aciklanmadi bunun yasal bir suresi var mi? Su an savciliga sikayette bulunabilir miyyim?

10 Aralık 2017 21:55

Nerdeyse 5 ay olacak saka gibi ya.

losdiablos
Şef
23 Aralık 2017 14:53

bu konuyu sürekli aktif tutalım arkadaşlar. haksızlık oluyor yazık günahtır.

losdiablos
Şef
23 Aralık 2017 14:55

ben Bakanlığa mail atıyorum sürekli sizden ricam sizde atınız. Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Eskişe

losdiablos
Şef
23 Aralık 2017 14:57

bakanlık mail : [email protected]

25 Aralık 2017 00:11

Evet surekli guncel tutalim bende mail attim

Evolosion
Şef
25 Aralık 2017 00:18

ben haftada bir arıyorum kimsenin hiçbirşeyden haberi yok o kadar kişiyle resmen oynadılar

Toplam 317 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi