Editörler : Cüneyt Barışoglu
03 Ekim 2017 14:58   

Kapalı
İçişleri bakanlığı şehit ailelerine, yardımcı hizmet sınıfında olanlara ünvan değişikliği verecek

İçişleri Bakanlığı Şehit Ailelerine yardımcı hizmet sınıfında olanlara ünvan değişikliği verecek.

03 Ekim 2017 15:54

Ozsev5860
Şef

Bunu daha once yapmislardi 22bin sehit gazi yakini hizmetliyi memur yapmislardir. Demek yine yapiyolar

06 Ekim 2017 10:42

fduma
Aday Memur

nerde pozitif ayrımcılık yasası.

06 Ekim 2017 14:00

hasan6152
Aday Memur

Şehit yakini ilkokul mezunu olsada mi? ve bu haberin kaynagi nedir??

06 Ekim 2017 14:02

izimir
Kapalı

Şehit yakini ilkokul mezunu olsada mi? ve bu haberin kaynagi nedir??

hasan6152, 2 ay önce - Alıntıya git

en az lise mezunu şartı var.

12 Ekim 2017 14:38

bedirhan3373
Aday Memur

Haberin kaynağı nedir bilen varmı??

21 Ekim 2017 22:21

ilterinal
Memur

ben yazıyı okudum ılkokul mezunu olanlarıda genel hızmetlere alıyorlar şehıt yakını olanları ve onlar bunu hakedıyor bu ülke için canını verenler bunlar...inş engellılerede verırler bu şansı

26 Ekim 2017 12:22

hasan6152
Aday Memur

bu haberin linkini atarmısınız? nedir ne degıldır birde biz bakalım..

29 Ekim 2017 15:09

biyologkafkas
Daire Başkanı

Bu hafta mecliste vergi ile ilgili torba kanunda yardimci hizmet sinifinda bir kısım calisanlari ilgilendirecek düzenleme yapılacaktır. Duzenlemenin icerigi soyledir. Terörle Mücadele Kanunu kapsamında istihdam hakkı bulunan hak sahipleri, yaş sınırı aranmaksızın bu haktan yararlanacak. Terörle mücadele sırasında yaralanan vazife malulleri ile 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin bastırılmasında yaralanan ilköğretim, ortaokul ve ilkokul mezunları, hizmetli yerine memur kadrosuna atanabilecek. Bu duzenlemeye tum yardimci hizmet sinifi calisanlarinin eklenmesi icin vekillere talepte bulunalım. Bu hak bütün yardimci hizmet sinifinin hakkıdır. Tüm yardimci hizmet sinifi calisanlari memur kadrosuna geçmelidir.

29 Ekim 2017 19:55

ilterinal
Memur

son yorumda arkadaşlar güzel ifade etmiş tum hızmetlılerı kapsasın dıyor lakın engellılerı hızmetlı olarak çalıştırıyorlar asıl bunları öncelıkle almalıyken saglıklı ınsanları araya koymak malesef ıyıce umudu azaltmaktır....ben bu konuda tum hızmetlılerı yapacaklarını sanmam çünkü bu işlerı kıme yaptırcaklar orasıda meçhul olur..ama en azından bu şehıt yakınlarına ek olarak kamudakı engellılerı araya koyabılsek bu bıle ılk adım olarak ıyı bır sonuç olabılır....bu konuda kıme ulaşmak gerekıyorsa ona ulaşıp meclıste bu konuyuda ortaya koymak lazım dıe düşünüyorummm

30 Ekim 2017 12:43

güngör-58
Aday Memur

Sabah TRT HABER de hizmetli kadrosundaki memurların normal memur kadrosuna atamalarının yapılmasına dair torba yasa da yer alan konunun bu hafta mecliste görüşüleceği söylendi.Konuyla ilgili başka bilgisi olan varmı arkadaşlar..Haberlerde bu kadarını duydum..

30 Ekim 2017 15:35

myumrutas46
Aday Memur

Eğer bir hak verilecekse tüm yardımcı hizmetlere verilmesi lazım Cumhurbaşkanına dilekçe yazalım arkadaşlar.

30 Ekim 2017 15:45

güngör-58
Aday Memur

bimer e de cumhurbaşakanı na da mail atalım bu hafta görüşülüuo mecliste..henüz geç kalmadık.Tam za

30 Ekim 2017 16:18

ikizpınar
Aday Memur

hocam bu sendikalar ne iş yapar.ya bulundugumuz il yada ilçe sendika başkanlarını hemen şimdi araya

30 Ekim 2017 22:57

canon55atak
Aday Memur

Arkadaşlar yardımcı hizmetlilerin memur kadrosuna geçirilmesi haberleri sadece şehit yakınları ve gazileri mi ilgilendiriyor? Lütfen bu konuda kesin bilgisi olanlar bilgilerini paylaşsın

30 Ekim 2017 23:06

Hilekar60
Memur

Arkadaşlar yardımcı hizmetlilerin memur kadrosuna geçirilmesi haberleri sadece şehit yakınları ve gazileri mi ilgilendiriyor? Lütfen bu konuda kesin bilgisi olanlar bilgilerini paylaşsın

canon55atak, 1 ay önce - Alıntıya git

Aynen öyle

01 Kasım 2017 13:24

ikizpınar
Aday Memur

ben sendikamı aradım,hatırlattığınız için teşekkür eder

01 Kasım 2017 13:25

ikizpınar
Aday Memur

arkadaşlar yhs için sizlerde arayın sendikanızı bi yoğunluk olsun

01 Kasım 2017 13:26

ikizpınar
Aday Memur

teşekkür ederiz hatırlattığın için dedi yetkili kişi

01 Kasım 2017 20:57

mehmed1903
Memur

Bu müzmin meseleyi çözecek tek sendika yetkili sendika memur sen. Ben memur sene yıllardır her platformda bu kangren olmuş meseleyi yazıyorum ama gündemlerine bile almıyorlar maalesef.

02 Kasım 2017 08:19

myumrutas46
Aday Memur

Bu müzmin meseleyi çözecek tek sendika yetkili sendika memur sen. Ben memur sene yıllardır her platformda bu kangren olmuş meseleyi yazıyorum ama gündemlerine bile almıyorlar maalesef.

mehmed1903, 1 ay önce - Alıntıya git

O zaman istifa et sendikadan kardeş zaten bir yaramıyorlar.

Toplam 25 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;