Editörler : alex 10

Kapalı
03 Ekim 2017 16:49

Tff 1.ligden hangi takımlar süper lige çıkar?

TFF 1.Ligden hangi takımlar Süper Lige çıkar?

Ankaragücü

Altınordu

Giresun

alex 10
Editor
03 Ekim 2017 16:56

Rize ile hiç bir bağlantım bağım yok ama Süper Ligden geçen yıl düşüş durumlarını hatırladıkça lige tekrar dönmelerini çok isterim..

gakkoos23
Kapalı
03 Ekim 2017 17:23

Elazığspor

Giresunspor

Çaykur Rize veya Ankaragücü

emreren16
Genel Müdür
03 Ekim 2017 19:09

Giresun,Ankaragücü (İsmail Kartal'a rağmen), Altınordu

Tahminim şuan için öyle fakat PTT çok ilginç bir lig.Adanaspor,Çaykur Rize,Altınordu da güçlü takımlar herşey olabilir.

partal84
Şef
03 Ekim 2017 21:42

Ankaragücü

enginkrtp
Genel Müdür
03 Ekim 2017 22:22

Ankaragücü elazığ Altınordu çıkar. özellikler altınordunun çıkmasını çok istiyorum.

gakkoos23
Kapalı
04 Ekim 2017 09:55

Altınordu çıkmasını bende çok istiyorum hocam , muhteşem altyapısı ile güzel bir yönetim ile izmirin yükselen değeri olur

ALTINORDU İSMİNİN BULUNMASIEn önemli adım, kulübün ismiydi... Hemen her gün, isim üzerinde önemli tartışmalar yapıldı. Düşman denize dökülmüş, vatan kurtulmuş, kahraman ordumuz büyük bir zafer kazanmıştı. İşte bu muhteşem tabloya yakışır bir isim aranıyordu. İlk akla gelen Zafer, Hilal ve Kurtuluş isimleri üzerinde duruldu. Her toplantıda başka isimler masaya yatırılıyordu. Bunlar arasında Göktürk ve Sakatürk isimleri ağırlık kazanmaya başlamıştı. Toplantıda bulunanlardan Muallim Mehmet Rıza Bey, Göktürk isminde ısrar ediyordu. Toplantıyı idare eden Süleyman Ferit Bey (Eczacıbaşı), ?Ben de bir Türk ismi buldum, Yine büyük bir Türk İmparatorluğu olan Altınordu ismini kulübün adı yapalım? fikrini orntaya attı. Ve bu teklif hiç itirazsız kabul edilerek kulübün ismi Altınordu olarak kabul edildi. Süleyman Ferit Bey ise Altınordu?nun hem isim babası, hem de kurucu başkanı oldu.

ALTINORDU 1959-1970 yılları arası da süper ligde oynamış

enginkrtp, 7 yıl önce

Ankaragücü elazığ Altınordu çıkar. özellikler altınordunun çıkmasını çok istiyorum.

derderdo
Kapalı
04 Ekim 2017 10:30

Tarihi bilgilendirmen için teşekürler.

Bir not daha ekleyeyim Elazığ biraz daha performansı yükseltirse yeniden süper lige çıkması an meselesi olur

gakkoos23, 7 yıl önce

Altınordu çıkmasını bende çok istiyorum hocam , muhteşem altyapısı ile güzel bir yönetim ile izmirin yükselen değeri olur

ALTINORDU İSMİNİN BULUNMASIEn önemli adım, kulübün ismiydi... Hemen her gün, isim üzerinde önemli tartışmalar yapıldı. Düşman denize dökülmüş, vatan kurtulmuş, kahraman ordumuz büyük bir zafer kazanmıştı. İşte bu muhteşem tabloya yakışır bir isim aranıyordu. İlk akla gelen Zafer, Hilal ve Kurtuluş isimleri üzerinde duruldu. Her toplantıda başka isimler masaya yatırılıyordu. Bunlar arasında Göktürk ve Sakatürk isimleri ağırlık kazanmaya başlamıştı. Toplantıda bulunanlardan Muallim Mehmet Rıza Bey, Göktürk isminde ısrar ediyordu. Toplantıyı idare eden Süleyman Ferit Bey (Eczacıbaşı), ?Ben de bir Türk ismi buldum, Yine büyük bir Türk İmparatorluğu olan Altınordu ismini kulübün adı yapalım? fikrini orntaya attı. Ve bu teklif hiç itirazsız kabul edilerek kulübün ismi Altınordu olarak kabul edildi. Süleyman Ferit Bey ise Altınordu?nun hem isim babası, hem de kurucu başkanı oldu.

ALTINORDU 1959-1970 yılları arası da süper ligde oynamış

gakkoos23
Kapalı
04 Ekim 2017 15:44

rica ederim kral bizim çıkmamız olası bir durum inşallah önümüzü kesmezler , bu hafta rizeli oyuncu kendimi yere attım hakem penaltı vereceğini biliyordum dedi ya biz maçı çeviremeseydik ne olacakdı 2 puan çöpe gidecekdi , hakemler ve federasyon belirlemeye çalışıyor sanki çıkacak ekipleri

derderdo, 7 yıl önce

Tarihi bilgilendirmen için teşekürler.

Bir not daha ekleyeyim Elazığ biraz daha performansı yükseltirse yeniden süper lige çıkması an meselesi olur

maskov87
Başbakan Müsteşarı
04 Ekim 2017 16:27

giresun diyen çok ya, ben pek ihtimal veremiyorum. iki maçını izledim ikisinde de beğenmedim.

samsun kötü başladı ama bir şeyler yapabilir, es es de aynı şekilde. burası tff 1.lig hiç bir şey belli olmaz :)

derderdo
Kapalı
04 Ekim 2017 16:48

Fırat Elektrik

Perakende A.Ş elektrik borçlarını ödemediği gerekçesiyle TFF 1 inci

Lig'inde mücadele eden Elazığspor Kulüp binası ve tesislerden sonra

müsabakalarını oynadığı Atatürk Stadyumu nun da elektriklerini kesti.

Geçtiğimiz hafta yaklaşık 600 bin lira elektrik borcunu ödenmediği iddiası ile

Elazığspor Kulüp binası ve tesislerinin elektriğini kesen elektrik

dağıtım firması, bugün de sabah saatlerinde Elazığspor ve Elaziz

Belediyespor un iç saha maçlarını oynadığı Atatürk Stadyumu nun

elektriklerini kesti.

https://www.f5haber.com/thm/tff-1-lig-ekibinin-borc-nedeniyle-elektrigi-kesildi-haberi-6467097/

Kasıt yoksa moral bozmaya gerek yok borç ödenir

gakkoos23, 7 yıl önce

rica ederim kral bizim çıkmamız olası bir durum inşallah önümüzü kesmezler , bu hafta rizeli oyuncu kendimi yere attım hakem penaltı vereceğini biliyordum dedi ya biz maçı çeviremeseydik ne olacakdı 2 puan çöpe gidecekdi , hakemler ve federasyon belirlemeye çalışıyor sanki çıkacak ekipleri

41arif61
Şef
05 Ekim 2017 12:04

Rizenin düşmesinde ne anormallik var sen kendi sahanda bursaya ve kayseriye yenil ondan sonra ona buna çamur at herkes hakkettiği yerde

alex 10, 7 yıl önce

Rize ile hiç bir bağlantım bağım yok ama Süper Ligden geçen yıl düşüş durumlarını hatırladıkça lige tekrar dönmelerini çok isterim..

41arif61
Şef
05 Ekim 2017 12:05

bu arada senin üzüntün giden bedavadan 6 puan

alex 10
Editor
05 Ekim 2017 12:24

Rize Bursa'ya mı yenildi ??

7 Mayıs 2017;

Rizespor: 6

Bursaspor: 0

Ayrıca Kayseri'ye yenilmesi de ligin bitmesine tam 13 hafta kala, düşmesiyle nasıl bir alaka ??

Rizespor son 5 maçında 12 puan alırken (bu maçlar içinde 6-0'lık Bursa galibiyeti var)

Bursaspor o malum maçtan önce oynadığı tam 6 maçtan tek bir puan dahi alamamıştı.. üstüne son 9 maçta sadece 3 puan alabilmişti..

Ve Trabzon; o malum maçtan önce Başakşehir ve Fenerbahçe'ye deplasmanda yenilmemiş, üstüne birde 1-0 öndeydi..

sen oynadığın son 6 maçta tek 1 puan bile alamayıp, Trabzon deplasmanına gideceksin, 1-0 geri düşeceksin, o stres, o baskı ile maçı çevireceksin..

olur mu olur? burada da oldu.. top yuvarlak, futbolda herşey var, biz neler görmedik..

ama vicdanlarda koca bir soru işareti de var !!

--

dediğim gibi benim ligde Fenerbahçe dışında hiçbir takımla ne memleket nede gönül bağım var.. sadece bu durumdan dolayı Rize bu sene lige gelsin istiyorum, sonra yine düşerse düşsün ama bu sene keşke gelse..

41arif61, 7 yıl önce

Rizenin düşmesinde ne anormallik var sen kendi sahanda bursaya ve kayseriye yenil ondan sonra ona buna çamur at herkes hakkettiği yerde

41arif61
Şef
05 Ekim 2017 16:03

Üstat ben trabzonun yaptığını savunmuyom eğer öyle bir şey yapmışsalar yanlış bir şey ama rize de bursa gibi oda içerde dışarda üst üstte onlarca maç kaybet sonra başkasını suçla

alex 10, 7 yıl önce

Rize Bursa'ya mı yenildi ??

7 Mayıs 2017;

Rizespor: 6

Bursaspor: 0

Ayrıca Kayseri'ye yenilmesi de ligin bitmesine tam 13 hafta kala, düşmesiyle nasıl bir alaka ??

Rizespor son 5 maçında 12 puan alırken (bu maçlar içinde 6-0'lık Bursa galibiyeti var)

Bursaspor o malum maçtan önce oynadığı tam 6 maçtan tek bir puan dahi alamamıştı.. üstüne son 9 maçta sadece 3 puan alabilmişti..

Ve Trabzon; o malum maçtan önce Başakşehir ve Fenerbahçe'ye deplasmanda yenilmemiş, üstüne birde 1-0 öndeydi..

sen oynadığın son 6 maçta tek 1 puan bile alamayıp, Trabzon deplasmanına gideceksin, 1-0 geri düşeceksin, o stres, o baskı ile maçı çevireceksin..

olur mu olur? burada da oldu.. top yuvarlak, futbolda herşey var, biz neler görmedik..

ama vicdanlarda koca bir soru işareti de var !!

--

dediğim gibi benim ligde Fenerbahçe dışında hiçbir takımla ne memleket nede gönül bağım var.. sadece bu durumdan dolayı Rize bu sene lige gelsin istiyorum, sonra yine düşerse düşsün ama bu sene keşke gelse..

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi