Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
08 Ekim 2017 15:22   

2018 Kpss ye calismaya basladiniz mi ?

Basladiniz mi kpss ye ?

08 Ekim 2017 16:57

HARSLAN_82
Aday Memur

Valla bu kaçıncı başlık arkadaşım kimse cevap vermiyor maalesef... Ya kimse başlamadı doğrudüzgün yada hiçkimse ser verip sır vermek istemiyor ;) ben kendi adıma cevap vereyim evet başladım,türkçe ve tarihten başladım.

08 Ekim 2017 17:29

altıyüzelliyediaşkı
Aday Memur

Herkes aslinda calisiyoda hepsi yilann :D

08 Ekim 2017 18:43

Zülfiyee
Aday Memur

Matematikten başlayacam inşallah

08 Ekim 2017 18:45

altıyüzelliyediaşkı
Aday Memur

Baslamayin canim atama yok ki :))))

08 Ekim 2017 21:26

adamemur
Aday Memur

Matematik ve Geometriyi bitti :) Başlaması mı kaldı

09 Ekim 2017 09:26

altıyüzelliyediaşkı
Aday Memur

Oha yahayvan msin acaba

09 Ekim 2017 09:42

istanbulxxx
Aday Memur

ben de başladım biraz biraz çalışmaya

10 Ekim 2017 10:28

orbyyuce
Aday Memur

Ufaktan bende başlayacam :) bugün yarın başlarım :) herkese başarılar şimdiden.

10 Ekim 2017 16:23

loselose
Daire Başkanı

ben hala önlisans mı lisans mı ona karar veremedim atandıgım kurumdan memnunum şehire adapte olamazsam diye ne olur ne olmaz giriyim diyorum 3001 mi kamu yönetimi mi kararsız kalıyorum dhmi haricinde kurum düşünmem büyük ihtimalle

10 Ekim 2017 16:35

nezivf
Şef

2018 hedef 100 almak desem gülersiniz diye demiyorum. Akşam uyumadan önce vatandaşlık okumaya başladım sadece okuyorum. Son 3-4 ay kalıncaya kadar tarih ve coğrafya böyle devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında sistemli olarak çalışmaya başlayacağım.

10 Ekim 2017 17:01

neco3846
Şef

2018 hedef 100 almak desem gülersiniz diye demiyorum. Akşam uyumadan önce vatandaşlık okumaya başladım sadece okuyorum. Son 3-4 ay kalıncaya kadar tarih ve coğrafya böyle devam etmeyi düşünüyorum. Sonrasında sistemli olarak çalışmaya başlayacağım.

nezivf, 2 ay önce - Alıntıya git

sen yaparsın hocam seni bilenler gülmez

12 Ekim 2017 03:25

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur

en kötü 1 haftaya başlıyorum :)

12 Ekim 2017 03:28

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur

en kötü 1 haftaya başlıyorum :) matematik yapmayacağım için çok erken başlamadım. fakat diğer dersler içinde daha fazla geç olmaması için en erken 2-3 güne başlamayı planlıyorum

12 Ekim 2017 16:15

abrahamdesouza
Aday Memur

nezivf, 2 ay önce - Alıntıya git

reis önceden bir bilginiz var sanırım.Yoksa okumak ve son 3 4 ayda kasmakla bu işin olmayacağı aşikar.

12 Ekim 2017 17:57

nezivf
Şef

reis önceden bir bilginiz var sanırım.Yoksa okumak ve son 3 4 ayda kasmakla bu işin olmayacağı aşikar.

abrahamdesouza, 2 ay önce - Alıntıya git

Neco kardeşim eyvallah hedefi yüksek tutmak istedim. Gk den 2016da 50 net çıkarmış olsaydım 95-96 aralığında bir puanım olacaktı bu da tam emin değilim ama ilk 100e girmemi sağlardı. Kimin kaç net yaptığını bilmiyorum robottan şu kadar yaparsam diye bakıp edindiğim ön bilgiler ışığında konuşuyorum. 100 almak tabi ki zor bir hayal sadece kendinle yarışarak olacak birşey değil ama insanın kendini ve neler yapabileceğini bilmesi önemli. Daha da önemlisi emek vermek gerekiyor. En önemlisi ise şans. Son 3-4 ay şimdilik kendime biçtiğim süre çünkü özel sektörün iş temposu ve yoğun ders çalışma trafiğini bir arada 1 sene kadar götürmenin faydadan çok zararının olacağını düşünüyorum. İnşallah herkes emeklerinin karşılığını alır diyelim.

12 Ekim 2017 22:02

fazılosman
Aday Memur

Bende bu hafta basladim tarih ve cografya,vat kitabim yok ona baslayamadim henuz.alt yapi var tarih cog falan agirdan b asladim.mata agirlik vermem lazim.tek buyuk sorun o

19 Ekim 2017 20:39

poyrazadaliii
Aday Memur

Önlisans için kardeşim erken kayıt oldu,ben Ankara'da Kuzey Akademide Eylül ayında derslere başladım,önlisans için kasım gibi başlayacaklarmış....Kuzey'in hocaları,yayınları,sessiz çalışma ortaMI ÇOK HOŞUMA GİTTİ,kantinde uygun fiyat ayemek yiyip rahat ders çalışabiliyorsun,benim için artı bunlar,igüzel bir yaşam alanı oluşturmuşlar

21 Ekim 2017 13:16

keremcem200
Memur

Önlisans için kardeşim erken kayıt oldu,ben Ankara'da Kuzey Akademide Eylül ayında derslere başladım,önlisans için kasım gibi başlayacaklarmış....Kuzey'in hocaları,yayınları,sessiz çalışma ortaMI ÇOK HOŞUMA GİTTİ,kantinde uygun fiyat ayemek yiyip rahat ders çalışabiliyorsun,benim için artı bunlar,igüzel bir yaşam alanı oluşturmuşlar

poyrazadaliii, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da en iyi dershane bence Kuzey Akademi,yayınları çok iyi,hocaları kaliteli,sistemli bir yer,ben tanıdığım ve bana dershane tavsiyesi isteyenlere yönlendirebileceğim bir yer

22 Ekim 2017 20:43

elifffcinarrr
Aday Memur

ÖNLİSANSA hazırlanacağım, bugün abimlimde desteği ile Kuzey Akademinin , 4 kasımda başlayacak gruplarına yazıldım,görüşmemiz çok iyi geçti,yayınlarını begendim,sınıfları,çalışma salonunu,kantini vb..bir güzel gezdik kayıttA BAZI HOCALARLA TANIŞTIM ÇOK SAMİMİLE,inşallah çok güzel bir dönem geçiririm

Toplam 19 mesaj

ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?