Editörler : Pangaea

tahliyebvanası
Kapalı
23 Kasım 2017 14:26

????

tahliyebvanası, 6 yıl önce

Arkadaşlar tcdd de erkekler için boy şartı kaç ? Farklı bilgiler var internette.

İnsaatciii
Aday Memur
23 Kasım 2017 18:08

TCDD bu alım için genel anlamda boy şartı istemiyor diye biliyorum , 5yil çakılı kalma ve renk köru olmama değil mi sadece şart. Boy şartı daha önceki bir alim için aynı sayiyla (7327) istenen şart diye araştırdım ben.

????

raylısistemm
Aday Memur
24 Kasım 2017 11:46

Boyunuz 1.55 den kısa olamaz. Ek olarak kilo boy oranı 19-32 arasında olmalıdır. Bunu da ( kilogram /(boy*boy)) ile bulursunuz. Boy metre cinsinden

????

Portofinom
Şef
30 Kasım 2017 20:20

Kurumda eğitim süreci var mı, nasıl işliyor?

d0gii
Memur
01 Aralık 2017 10:13

Saece yol servisi çalışanları için 3 aylık bir eğitim var Ankara'da ama onun da ne zaman olacağı belli değil müdürün ne zaman yollarsa o zaman gidersin. Ben ikinci senemde gitmiştim mesela. İşi işte öğreneceksin :) Ara ara ufak tefek kurslar seminerler oluyor ancak çok bir şey bekleme.

tahliyebvanası
Kapalı
01 Aralık 2017 15:05

Hocam psikoteknik muayene yerleştirme sonuçları açıklandıktan ne kadar zaman sonra yapılıyor?

d0gii, 6 yıl önce

Saece yol servisi çalışanları için 3 aylık bir eğitim var Ankara'da ama onun da ne zaman olacağı belli değil müdürün ne zaman yollarsa o zaman gidersin. Ben ikinci senemde gitmiştim mesela. İşi işte öğreneceksin :) Ara ara ufak tefek kurslar seminerler oluyor ancak çok bir şey bekleme.

zidane5
Aday Memur
04 Aralık 2017 22:12

Kurumdaki arkadaşlar konuyla ilgili biraz bilgi verebilir mi ? Teşekkürler.

http://www.alomaliye.com/2017/12/04/torbadan-2020ye-sarkanlar/

TCDD Özelleştirilmesine süre uzatımı

6461 sayılı Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun gereğince

TCDD ve TCDD Taşımacılık A.Ş.?nin desteklenmesine yer alan süreler ?beşinci yılın yıl sonuyla? ibaresi ?2020 yılı sonuyla? şeklinde, ?beş yıl süreyle? ibaresi ?31/12/2020 tarihine kadar? şeklinde değiştirilmiştir.

raylısistemm
Aday Memur
05 Aralık 2017 01:27

Hocam öncelikle serbestleştirme ayrı özelleştirme ayrı bişeydir..Serbestleştirme demek tcdd nin hattını başka özel bi firmanın kendi treni yada tcdd kiraladığı trenle işini yapmasıdır. O yüzden tcdd taşımacılık aş kuruldu. Serbestleştirme keşke dahada artsa bildiğim kadarıyla Almanya demiryollarını binden fazla özel firma kullanıyor. Özelleştirmeye gelirsek öyle bişey olmaz zaten tcdd zarar ediyor. Öyle kolay kolay özelleşmez

zidane5, 6 yıl önce

Kurumdaki arkadaşlar konuyla ilgili biraz bilgi verebilir mi ? Teşekkürler.

http://www.alomaliye.com/2017/12/04/torbadan-2020ye-sarkanlar/

TCDD Özelleştirilmesine süre uzatımı

6461 sayılı Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi Hakkında Kanun gereğince

TCDD ve TCDD Taşımacılık A.Ş.?nin desteklenmesine yer alan süreler ?beşinci yılın yıl sonuyla? ibaresi ?2020 yılı sonuyla? şeklinde, ?beş yıl süreyle? ibaresi ?31/12/2020 tarihine kadar? şeklinde değiştirilmiştir.

zidane5
Aday Memur
05 Aralık 2017 08:29

Ne farkı var hocam ? Ben özelleştirmenin önünü açmak olarak düşündüm, taşımacılık kısmı için mi olacak ya da belli yerlerle ilgili özel şirket hattını kurup aynı köprüler gibi belirli süreli işletip devir mi edecek acaba? Tahmin yürütüyorum sadece. Kurumdaki personelin durumu ne olur asıl kafamdaki soru işareti bu.

raylısistemm, 6 yıl önce

Hocam öncelikle serbestleştirme ayrı özelleştirme ayrı bişeydir..Serbestleştirme demek tcdd nin hattını başka özel bi firmanın kendi treni yada tcdd kiraladığı trenle işini yapmasıdır. O yüzden tcdd taşımacılık aş kuruldu. Serbestleştirme keşke dahada artsa bildiğim kadarıyla Almanya demiryollarını binden fazla özel firma kullanıyor. Özelleştirmeye gelirsek öyle bişey olmaz zaten tcdd zarar ediyor. Öyle kolay kolay özelleşmez

zidane5
Aday Memur
05 Aralık 2017 08:41

https://forum.memurlar.net/konu/2298922/

konuyu buraya taşıdım hocam burdan devam edelim ilgili olanlarla meşgul etmeyelim burayı.

muhendis199
Aday Memur
06 Aralık 2017 13:06

13 gün geçti hala 2000 kişiyi sıraya sokamadılar

FİGOAK
Aday Memur
07 Aralık 2017 23:08

Arkadaşlar ben endüstüriyel otomasyon mekatronik bölümünden mezunum.

TCDD raylı sistemler mekatronik bölümünden işçi alıcak .

Benim bölümden farkı var mı nasıl olcak başvurabilirmiyim bende bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

d0gii
Memur
11 Aralık 2017 10:03

Hocam onu hatırlamıyorum ama benim zamanımda 2014 aralık başında yerleştirme sonuçları açıklanmıştı 14 Aralıkta işbaşı yapmıştım baya kısa sürmüştü açıklanma ile işe başlama arası.

Hocam psikoteknik muayene yerleştirme sonuçları açıklandıktan ne kadar zaman sonra yapılıyor?

Coldplay35
Aday Memur
11 Aralık 2017 11:42

köprücü kardeş sizin orda iş yok galiba :))

d0gii, 6 yıl önce

Hocam onu hatırlamıyorum ama benim zamanımda 2014 aralık başında yerleştirme sonuçları açıklanmıştı 14 Aralıkta işbaşı yapmıştım baya kısa sürmüştü açıklanma ile işe başlama arası.

memleketeyn
Memur
03 Aralık 2018 09:26

Malatya demiryollarında çalışan kırıkkale makina kimya ile becayiş yapmak isteyen memur kadrosunda olan varsa bana özelden mesaj atabilir.

legendturned
Aday Memur
28 Kasım 2019 03:58

Merhabalar TCDD düz memurlar için maaş yiyecek servis sosyal olanakları hakkında bilgi alabilir miyim? İzmir'de hangi ilçelere atanma durumu var? Ya da sadece konakta mı düz memurlar görev yapar?

Odunbey1212
Aday Memur
21 Temmuz 2022 21:00

##

emreyurt999
Aday Memur
21 Temmuz 2022 22:36

tcdd maaşı güncel itibariyle ne kadardır acaba

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler