Editörler : crops35
11 Ekim 2017 10:55

KPSS 2018 için DGS kursuna gidilir mi?
Merhaba; benim matematikten alt yapım yok. Özel ders seçeneklerinin pahalı olması sebebiyle, daha fazla ders saati alabileceğim DGS kursuna yazılmak nekadar doğru olur.

Bu ankete 7 günde, 10 kişi oy kullandı ve 18/10/2017 10:55 tarihinde sona erdi.

sevgisoysall
Aday Memur
18 Ekim 2017 11:58

Kursa gitmeniz sizin için daha yararlı olur ame bütçeniz el vermiyorsa youtubeda bir sürü ücretsiz ders anlatım videoları var onları izle Erman hoca vardı matematikte videoları hangi kanalda hatırlamıyorum ama bir göz atın soru bankası video ile işi düzenli yürütürseniz güzel sonuçlar alırsınız

mervedogu2020
Yasaklı
23 Ekim 2017 20:59

Kurs şart ve dershane öğrenciyi ders çalışmayı zorlamalı,etütler vcermeli,yayınları hazırlayan hocalar derse girmeli,dersten sonra çalışma salonunda düzenli,konu tej-krarı ve soru çözümü ile başarı gelir,dershane taramaları bol olmalı ve kontrol altında tutulmalı,öğrenci gelişimi ve disiplini olamalı bu sistemi ben sadece KUZEY AKADEMİDE gördüm ve çok güzel bir ünv. yerleştim ,şükür

gamsizlui
Aday Memur
05 Kasım 2017 21:18

eksiklerinin olduğunu düşünmüyorsan gitme ama DGS de hız pratik çözüm hepsi önemli kurslar ki iyi bir kursa gidersen tüm nokta atışlarını öğrenirsin . Ben Garanti Akademiye gittim gerçekten memnun kaldım tüm ince tiyolarını öğrendim hocalarımız her şeyin pratik yolunu gösterdi.Ders saatlerinin fazlalığı çalışma odaları kampları tekrarları gerçekten çok verimli geçti . Ortamın samimi ve sıcak olması da ayrı güzeldi zaten .

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi