Editörler : smtvs
11 Ekim 2017 11:41   

Eximbank tecil hakkında

Arkadaşlar biliyorsunuz eximbank geçen günlerde ilan verdi ve en az 14 kasım 2018 e kadar tecil istedi. Çoğu 2016 mezununda bu yok. Bunu. İçin ya genel müdürlüğü arayalım ya da şu maili info@eximbank.gov.tr adresine yollayalım.

İyi günler

4 kasım 2017 tarihinde yapılacak uzman yardımcılığı/müfettiş yardımcılığı sınavında tecil tarihi en az 1 yıl isteniyor.ben dahil bir çok 2016 mezununun tecil tarihi istenilen tarihten önce.2016 mezunu olarak sınava girememek bizlere büyük üzüntü verir.tecil şartının yumuşatılmasını tarafınıza arz ederim.

11 Ekim 2017 19:30

etzeli
Aday Memur

gönderdim mesaj bende ama umudum yok pek

11 Ekim 2017 21:49

Siyasallı71
Aday Memur

Desteklediğim kampanya.hayır zaten kuruma girince tecil 3 yıl uzuyor.12 değil de 11 ay tecilimin kalması ne fark eder?

Sınavdan iyi almak için 1 yıl çalışmanın ödülü bu mudur ?

lütfen herkes destek versin arkadaşlar

11 Ekim 2017 22:11

paretoo
Şef

Yav hem devlet, hem de biz gereksiz geriliyoruz. Hocam 2 senede bir sal bedelliyi 23 yaş üstüne. Ne sen vergi artırmak zorunda kal, ne okumuş adam askerlikle uğraşsın. Alalım verelim ekonomiye can verelim :(

12 Ekim 2017 01:24

gençlerbirlikli keyn
Memur

Arkadaşlar bi ben miyim tecile takılan. Copy paste yapacaksaniz 10 sn anca zaman alır.

12 Ekim 2017 14:25

hazilanan
Aday Memur

Bende yuksek lisansa kayit oldum tecillere takilmamak icin ama hala sistemde ogrenci gozukmuuorum tecilim 06/2018 gozukuyo bende basvurmak icin napacagimi bilmiyorum. 23une kadar sisteme duserse basvurcam

13 Ekim 2017 12:16

rmazandavulcusu
Memur

Bende yuksek lisansa kayit oldum tecillere takilmamak icin ama hala sistemde ogrenci gozukmuuorum tecilim 06/2018 gozukuyo bende basvurmak icin napacagimi bilmiyorum. 23une kadar sisteme duserse basvurcam

hazilanan, 2 ay önce - Alıntıya git

Yüksek Lisans durumunda olanlar için bazı üniversitelerde dilekçe ile askerlik meselesini halletmek gerekiyormuş. Sistem otomatik tecil etmiyormuş.

Toplam 6 mesaj

ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?