Editörler : Cüneyt Barışoglu
13 Ekim 2017 18:40   

Sağlık bakanlığı sağlık mazereti komisyon hak.

Arkadaşlar bilindiği üzere en son 3 ağustosta komisyon toplandı. Sağlık Bakanlığı atama ve nakil yönetmenliğine göre komisyon toplanması lazım. Bakanlıktan aldığım habere göre ne zaman toplanacağı meçhul. Eş durumu ve sağlık mazeretine bakan tek bir memur var. Bazı başlıklarda eş durumunun görüşüldüğü bahsediliyor. Sağlık mazereti hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

13 Ekim 2017 18:52

clementine87
Aday Memur

Henüz kurulla ilgili net bi bilgi yok malesef ben evraklarda karısıklık oluyormus dedikleri için dün kururumun sekreterliğine gittim evraklarım ulaştımı kuruma diye ankara ebelik atama birimindeymis kurulun toplanması bekleniyormus sadece bekliycez anlaşılan

14 Ekim 2017 20:28

hatays
Aday Memur

Henüz kurulla ilgili net bi bilgi yok malesef ben evraklarda karısıklık oluyormus dedikleri için dün kururumun sekreterliğine gittim evraklarım ulaştımı kuruma diye ankara ebelik atama birimindeymis kurulun toplanması bekleniyormus sadece bekliycez anlaşılan

clementine87, 1 ay önce - Alıntıya git

Kurulan komisyon bütün sağlık çalışanlarına yani hem kadrolulara hem sözleşmelilere mi bakıyor bilginiz var mı

14 Ekim 2017 21:56

known
Memur

4 b liler hariç hepsi biliyorum

14 Ekim 2017 22:25

hatays
Aday Memur

4 b liler hariç hepsi biliyorum

known, 1 ay önce - Alıntıya git

4b lilere kim karar veriyor peki iki aydır cevap bekliyorum sağlık durumunun dönemide yok ben bişe anlamadım bu işten

16 Ekim 2017 23:44

known
Memur

Sendika dediğin budur. Arkadaşlar üyesi olduğunuz sendikaları arayarak kınayın bizim zor durumda olduğumuzu Türk sağlık sen duyuru yapmış. Sesimizi duyuralım. Memurlar WhatsApp a durumumuzu bildirelim sendikalarımıza baskı yapalım. İşte link işte duyuru https://www.personelsaglikhaber.net/m/sendika/sendikadan-cesitli-konularda-uyari-h69252.html

17 Ekim 2017 11:07

mke5343
Aday Memur

Arkadaşlar babamın sağlık durumu nedeniyle tayin istedim. İdarecim tek çocuk olman gerekir yoksa reddederler dedi. Bununla ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

17 Ekim 2017 11:21

dişçi02
Aday Memur

Arkadaşlar babamın sağlık durumu nedeniyle tayin istedim. İdarecim tek çocuk olman gerekir yoksa reddederler dedi. Bununla ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

mke5343, 1 ay önce - Alıntıya git

ben tek çocuğum ben bile red yedim eksiksiz evrak göndermeme rağmen.

20 Ekim 2017 09:05

known
Memur

Sendika dediğin budur. Arkadaşlar üyesi olduğunuz sendikaları arayarak kınayın bizim zor durumda olduğumuzu Türk sağlık sen duyuru yapmış. Sesimizi duyuralım. Memurlar WhatsApp a durumumuzu bildirelim sendikalarımıza baskı yapalım. İşte link işte duyuru https://www.personelsaglikhaber.net/m/sendika/sendikadan-cesitli-konularda-uyari-h69252.html

Size cevap verdiler mi komisyon toplanmış mı

20 Ekim 2017 09:06

known
Memur

ben tek çocuğum ben bile red yedim eksiksiz evrak göndermeme rağmen.

dişçi02, 1 ay önce - Alıntıya git

Size cevap verdilermi komisyon toplanmış mı

20 Ekim 2017 14:43

dişçi02
Aday Memur

3 ağustosta gönderdim red yedim. bi daha gönderdim cvp yok hala..

20 Ekim 2017 14:46

dişçi02
Aday Memur

bu gün aradım toplanmamış komisyon..

20 Ekim 2017 15:13

clementine87
Aday Memur

bende 2.kez başvuru yaptım eylül ayında verdim 2.başvurumu dün kurumumun insan kaynaklarından aradılar evrakların nüshalarını göndermiştim asıllarını istediler.haftyaya asılları teslim edeceğim.

20 Ekim 2017 15:26

known
Memur

bende 2.kez başvuru yaptım eylül ayında verdim 2.başvurumu dün kurumumun insan kaynaklarından aradılar evrakların nüshalarını göndermiştim asıllarını istediler.haftyaya asılları teslim edeceğim.

clementine87, 1 ay önce - Alıntıya git

Asıllarını isteyecekse komisyon toplanacak herhalde. Komisyon hakkında Bilgi verdilermi

20 Ekim 2017 17:59

known
Memur

11

20 Ekim 2017 19:26

sadik7227
Aday Memur

11

Kasm mı ?

20 Ekim 2017 20:38

known
Memur

Kasm mı ?

sadik7227, 1 ay önce - Alıntıya git

Yok be konuyu öne çekmek için dedim Allah korusun ne kasımı

20 Ekim 2017 22:55

hatays
Aday Memur

Arkdşlar sözleşmeli olupta sağlık mazereti bekleyen var mı bende 16 ağustosta vermştm red gelmedi hala acaba bizide komisyona dahil etcekler mi

21 Ekim 2017 04:46

sadik7227
Aday Memur

Arkdşlar sözleşmeli olupta sağlık mazereti bekleyen var mı bende 16 ağustosta vermştm red gelmedi hala acaba bizide komisyona dahil etcekler mi

hatays, 1 ay önce - Alıntıya git

Sanmıyorm

21 Ekim 2017 18:08

hatays
Aday Memur

Sanmıyorm

sadik7227, 1 ay önce - Alıntıya git

Amam benimde evrağım hala ankarada bekliyor red de gelmedi ?

21 Ekim 2017 22:32

known
Memur

Arkadaşlar benim konuştuğum memur 4b lilere bakmıyor. Hekim ve diğer personel için sağlık Komisyonu sanırım arkadaşı arayıp asıllarını istediğine göre bu perşembe toplanır.

Toplam 257 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?