Editörler :
14 Ekim 2017 19:07   

Kapalı
Mühendislik formunu katleden kişiyi odaya şikayet edin

biz bu forma mühendisler olarak fikir alış-verişinde bulunmak amacıyla giriyoruz.

arkadaşlar sayfayı 20 kadar hesabıyla katlederek devamlı mühendislere hakaret eden bir şahıs var. bunu odaya şikayet edin. sizin bir şey yapmanıza gerek yok, oda avukatlarıyla temasa geçip bunun inini bulacaktır.

benim odayla alakam yok ama odayla arası iyi olan arkadaşlarımız bu şahısı iletsin. bunun işi gücü yok, ayrıca psikolojik sorunları var. bu arkadaş ya hapise ya da tımarhaneye gidecektir. o nedenle gerekeni yapınız arkadaşlar.

15 Ekim 2017 10:49

ustura kamil
Kapalı

güncel

15 Ekim 2017 10:52

coolrapestt
Aday Memur

katılıyorum foruma girince onun konularını görmekten gına geldi, bu şahısın yorumlarının bütün sayfayı kapladığı ve kendi kendini tekrarladığını görüyorum kendi yorumuna yorum yapan bir adamdan bahsediyoruz.

15 Ekim 2017 11:18

Timur S
Aday Memur

Bence o kişi bir yerde teknisyen olarak çalışıyor.Mühendislere gıcık olmuş. Hırsını böyle çıkarıyor galiba:)

15 Ekim 2017 11:23

Amin Tahrir
Yasaklı

Ders çalışmanız gerekirken, muhteremlere çatmayı mı aklettiniz? Yazık!.. Sizler de, onlar gibi çok çalışkan ve zeki, akıllı, bilgili olmalısınız? Göreyim sizi?

Mühendislik sitesine zarar vermekten kendinizi kurtarmalısınız. Zehir zemberek çok akıllı olmalısınız.

Mühendislik sizlerden yaralar alıyor. Mesleği berbat etmemelisiniz. Meslek, sizlerden utanmamalıdır.

15 Ekim 2017 11:45

anti-amele
Memur

Ders çalışmanız gerekirken, muhteremlere çatmayı mı aklettiniz? Yazık!.. Sizler de, onlar gibi çok çalışkan ve zeki, akıllı, bilgili olmalısınız? Göreyim sizi?

Mühendislik sitesine zarar vermekten kendinizi kurtarmalısınız. Zehir zemberek çok akıllı olmalısınız.

Mühendislik sizlerden yaralar alıyor. Mesleği berbat etmemelisiniz. Meslek, sizlerden utanmamalıdır.

Amin Tahrir, 2 yıl önce - Alıntıya git

Son durumun nasıl ? Duş aldın mı bu arada ?

15 Ekim 2017 11:48

anti-amele
Memur

Hocam 10 yıl önceki yazıları var aynı formatta ve aynı şeyler şantiye fabrika v.s .Küçükken bir fabrikaya şantiyey çekip bişeymi yaptılar bu hastaya :) Ağır arıza :)Bulup ifşa etmek lazım nasıl bir sıfattır.

15 Ekim 2017 11:49

burhanettin45
Yasaklı

Çok akıllı ve zeki, kafalı, bilgili, çalışkan, girgin olanlar devasa kazançlar sağlarken, başlık sahibinin hala işsiz dolaşması ayıp olmuyor mu?.. Oturup ders çalışmalıydı.

15 Ekim 2017 11:51

burhanettin45
Yasaklı

Arızalı olanlar, mahallede işsiz dolaşırlar.. Bunlara özelde iş veren de olmuyor. Arızalı olmayınız..

15 Ekim 2017 11:55

burhanettin45
Yasaklı

Yarın hep beraber, el ele tutuşarak, tezahürat yaparak iş aramaya çıkarsanız, sizlere belki bir iş veren kişi olabilir. Pek de sanmam ya, her neyse?.. Bol şanslar!

15 Ekim 2017 13:03

ustura kamil
Kapalı

adı burhanettin olabilir. odayla arası iyi olan durumu iletsin. avukat zaten olayın üzerine giderse bulurlar bunu. mühendislere sosyal platformda ısrarla hakaret ediyor.

15 Ekim 2017 14:25

anti-amele
Memur

adı burhanettin olabilir. odayla arası iyi olan durumu iletsin. avukat zaten olayın üzerine giderse bulurlar bunu. mühendislere sosyal platformda ısrarla hakaret ediyor.

ustura kamil, 2 yıl önce - Alıntıya git

Odanın çokta ipindeydi ya .Oda mühendislerin sorunlarından başka herşeyle uğraşıyor.. Anca aidat ,döküman parası alır ,ilk fırsatta da pankart açarlar ..Hepsi bu yani.

16 Ekim 2017 20:56

ustura kamil
Kapalı

güncel

16 Ekim 2017 21:00

Deva Tekin
Yasaklı

İşsiz güçsüz ve işe yaramaz olanlar böy başlıklar açıyorlar. Ders çalışsaydılar veya iş arasaydılar, çok isabetli olurdu.

16 Ekim 2017 21:02

anti-amele
Memur

İşsiz güçsüz ve işe yaramaz olanlar böy başlıklar açıyorlar. Ders çalışsaydılar veya iş arasaydılar, çok isabetli olurdu.

Deva Tekin, 2 yıl önce - Alıntıya git

Aşk hayatın nasıl ?

16 Ekim 2017 21:02

ustura kamil
Kapalı

şu atamam yapılsın seni buldurcam oğlum, hayatının dayagını yiyeceksin

16 Ekim 2017 21:05

anti-amele
Memur

şu atamam yapılsın seni buldurcam oğlum, hayatının dayagını yiyeceksin

ustura kamil, 2 yıl önce - Alıntıya git

10 yıldır aynı şeyleri 500 hesapla yazar mı bi insan  . Bunu bende buldurucam .

16 Ekim 2017 21:07

ustura kamil
Kapalı

10 yıldır aynı şeyleri 500 hesapla yazar mı bi insan  . Bunu bende buldurucam .

anti-amele, 2 yıl önce - Alıntıya git

beni atanacağım yer bunu rahatlıkla bulacağım bir kurum. atamam yapılsın ilk bunu buldurcam, bunu bulmak tamamiyle benim elimde başka kimseye gerek yok. yazdıkları da ettiği hakaretlerin kanıtıdır

16 Ekim 2017 21:07

O.Kardaglı
Yasaklı

Başlığı açan ve destekleyenler belli ki, işsizler. İşe yarayıp yaramadıklarını ise, şirketler bilir.

18 Ekim 2017 08:10

coolrapestt
Aday Memur

Başlığı açan ve destekleyenler belli ki, işsizler. İşe yarayıp yaramadıklarını ise, şirketler bilir.

O.Kardaglı, 2 yıl önce - Alıntıya git

türkiyenin en kurumsal firmalarından birinde çalışıyorum nasıl işsizim lan? şu beni eleştiren işsizdir triplerinden çık artık arkadaş ya, işsizin en büyüğü sensin bütün gün burada senin sabit yorumlarını görmekten insanlar foruma girmekten vazgeçiyor.

bırak insanlar düşüncelerini rahat rahat yazsın işsiz arkadaşlar, atanmak isteyenlerin dertlerini sıkıntılarını problemlerini okuyalım birazda bu kadar bencil olma.

18 Ekim 2017 09:45

ustura kamil
Kapalı

türkiyenin en kurumsal firmalarından birinde çalışıyorum nasıl işsizim lan? şu beni eleştiren işsizdir triplerinden çık artık arkadaş ya, işsizin en büyüğü sensin bütün gün burada senin sabit yorumlarını görmekten insanlar foruma girmekten vazgeçiyor.

bırak insanlar düşüncelerini rahat rahat yazsın işsiz arkadaşlar, atanmak isteyenlerin dertlerini sıkıntılarını problemlerini okuyalım birazda bu kadar bencil olma.

coolrapestt, 2 yıl önce - Alıntıya git

kardeş ben onu buldurcam. şu atamam yapılacak az kaldı. o varya hayatının dayagını yiyecek sonra da deliğe girecek.eğer akıl hastasıysa da direk tımarhaneye zaten. bu site onun ip sini biliyor sonuçta, olay bitmiştir.

Toplam 23 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;