Editörler : ayşegül bgm
16 Ekim 2017 00:27

Eğitim durumu tayin 4+2 ile

Ne zaman eğitim durumunda tayin isteyebilirim

Hakyemeyenler
Kapalı
16 Ekim 2017 12:08

6 yıl sonra kadroya geçince istersiniz

Evdesaglikatamasi
Aday Memur
17 Ekim 2017 00:11

Nasıl 6 yıl sonra zaten 4 yıl sonra kadro veriliyor bize dimi ama

Hakyemeyenler, 7 yıl önce

6 yıl sonra kadroya geçince istersiniz

leventatik
Kapalı
21 Ekim 2017 21:20

4 yıl sonra kadroya geçince isteyebilirsiniz. adaylık hükümleri uygulanmayacağı için mazeret tayin hakkınız doğar ama dönem tayini için kadroya geçtikten sonra 2 yıl daha beklemeniz gerekir.

Evdesaglikatamasi, 7 yıl önce

Nasıl 6 yıl sonra zaten 4 yıl sonra kadro veriliyor bize dimi ama

rdyljii
Aday Memur
22 Ekim 2017 18:08

bende bu konuyu meral ediyorum hocam. özet olarak 4 yıl sonra ben eğitim tayini istesem oluru var mı?

leventatik, 6 yıl önce

4 yıl sonra kadroya geçince isteyebilirsiniz. adaylık hükümleri uygulanmayacağı için mazeret tayin hakkınız doğar ama dönem tayini için kadroya geçtikten sonra 2 yıl daha beklemeniz gerekir.

Evdesaglikatamasi
Aday Memur
22 Ekim 2017 23:00

Ewet haklısın benim durum farklı biraz iki yıldır okuyorum üçe geçtim şuan lisans okuyorum sağlık bide hani hakkım olmalı şuan anayasamızda diyor zaten kimsenin eğitim öğrenim halkın engellenemez diye

leventatik, 6 yıl önce

okyanusokyanus
Aday Memur
23 Ekim 2017 15:10

Ben de sizinle aynı durumdayım araştırıyorum 4 yıl çok geç eğitim hakkımdan vazgeçmek istemiyorum napmamız lazım acaba

rdyljii
Aday Memur
23 Ekim 2017 18:29

kardeşim merhaba bende aynı durumdayım sözleşmeli atananlarız bende istemiyorum 4-6 yıl yaşamak burda memleketimde hayat kurmak istiyorum. bu başlık altında bulduklarımızı paylaşalım

okyanusokyanus, 6 yıl önce

Ben de sizinle aynı durumdayım araştırıyorum 4 yıl çok geç eğitim hakkımdan vazgeçmek istemiyorum napmamız lazım acaba

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi