Editörler : crops35
18 Ekim 2017 15:24

3349 Kodlu olup 87 ve uzerı alıp hala atanamayan kimler var

Merkezı atamalarda bu puanların yerlestıgını gorsekte hali hazırda sözlesmelı ve dısardan alım yapan kurumlara 8 90 ustu alan arkadaslarımız basvuru yapıyor merkezı atama neden yerlesemedıklerını merak edıyorum. özellıkle bu arkadaslar yazarsa sevınırım.

akpssmagduruu
Şube Müdürü
18 Ekim 2017 15:52

Merkezi atamada senin dedigin 87 ile bir yere yerlesildi ondada ozel sartlar vardi. İsleyisi ve alimlari daha dikkatli takip edersen niye beklediklerini anlarsin. Kimi arkadaslarda kendi ilini bekliyor, istedigi kurumu bekliyor o yuzdende atanamayan var ben 88 + puanla tbmm ye basvuracam mesela

Mkbl12
Aday Memur
18 Ekim 2017 16:35

yani kısacası mulakat rıskını göze alıyorsunuz. aslında daha oncesınde SGK da cok fazla alım sagladı dırek o donemdede yerlesebılırdınız.

akpssmagduruu, 6 yıl önce

Merkezi atamada senin dedigin 87 ile bir yere yerlesildi ondada ozel sartlar vardi. İsleyisi ve alimlari daha dikkatli takip edersen niye beklediklerini anlarsin. Kimi arkadaslarda kendi ilini bekliyor, istedigi kurumu bekliyor o yuzdende atanamayan var ben 88 + puanla tbmm ye basvuracam mesela

akpssmagduruu
Şube Müdürü
18 Ekim 2017 17:29

Evet atanabilirdik ama sozlesmeli ve yogun bir kurum o yuzden kadrolu ilimize yakin yerler veya bolu

soguk21
Aday Memur
19 Ekim 2017 16:33

BENde 86,9 la hala tercih vermedim...

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi