Editörler : Adversarysmtvs
19 Ekim 2017 10:09   

Halkbank aralık 2017 servis görevlisi / uzman yardımcısı sınavı hayırlı olsun

Sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Herkese iyi çalışmalar.

19 Ekim 2017 10:31

bucoo
Aday Memur

arkadaslar basarılar

19 Ekim 2017 10:38

bucoo
Aday Memur

arkadaslar sener hocanın kıtabını almıstım ama yeterli olmadı baska ne alsam

19 Ekim 2017 11:52

alexfb
Aday Memur

arkadaslar sener hocanın kıtabını almıstım ama yeterli olmadı baska ne alsam

bucoo, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam, Kpss A kitaplarından çalışmak en iyisi.

19 Ekim 2017 12:51

atsız5834
Aday Memur

Hocam, Kpss A kitaplarından çalışmak en iyisi.

alexfb, 1 ay önce - Alıntıya git

acaba her iki sınava da girebiliyormuyuz?

19 Ekim 2017 12:55

Aragog
Memur

acaba her iki sınava da girebiliyormuyuz?

atsız5834, 1 ay önce - Alıntıya git

Hayır.Tek sınava başvuruluyor.

19 Ekim 2017 12:59

atsız5834
Aday Memur

Hayır.Tek sınava başvuruluyor.

Aragog, 1 ay önce - Alıntıya git

işte bu kötü oldu uzmanlığa da girecektim ama şimdi kararsızım hangi sınav için bi de ingilizceme güvenemiyorum

19 Ekim 2017 13:32

munez78
Aday Memur

arkadaşlar konu olarak makro ve mikro iktisatta neler ağırlıklı olur bilgisi olan var mı ?

19 Ekim 2017 13:41

rmazandavulcusu
Memur

Bilişimden başvuracak var mı

19 Ekim 2017 14:43

colincv
Aday Memur

ARKADAŞLAR NASIL ÇALIŞMAK GEREKİYOR BU SINA TEK BİR KİTAPTAN ÇALIŞSAK OLMAZ MI KI ÖRN GUY ÇIKMIŞ VE GÜNCEL KİTABINDAN ÇÜNKÜ AYNI DERSLERİ İÇERİYO YA

19 Ekim 2017 14:48

Aragog
Memur

işte bu kötü oldu uzmanlığa da girecektim ama şimdi kararsızım hangi sınav için bi de ingilizceme güvenemiyorum

Acil işe ihtiyacım var kpss puanımda yok diyorsan servise başvur riske girme.

19 Ekim 2017 14:49

Aragog
Memur

ARKADAŞLAR NASIL ÇALIŞMAK GEREKİYOR BU SINA TEK BİR KİTAPTAN ÇALIŞSAK OLMAZ MI KI ÖRN GUY ÇIKMIŞ VE GÜNCEL KİTABINDAN ÇÜNKÜ AYNI DERSLERİ İÇERİYO YA

colincv, 1 ay önce - Alıntıya git

Konu eksiğin yoksa yeter bence.

19 Ekim 2017 14:57

mcancakar
Aday Memur

P48im 82 girmeye değer mi kurum sınavı mı beklesem?

19 Ekim 2017 15:07

colincv
Aday Memur

Konu eksiğin yoksa yeter bence.

soruların altında o kadar geniş anlatmıl kı konuyu aslı8nda ondan tekrar etsm die dusundm. yoksa 6 aydr kıtap kapağı açamadm

19 Ekim 2017 15:16

alexfb
Aday Memur

Arkadaşlar ben de KPSS A sınavına hazırlanarak önceden müfetttiş yard. sınavına girmiştim. Sorular KPSS ye göre bi alt seviyede yüzeysel oluyor. Şu an uzman yrd. olarak çalışıyorum. Süre kısıtlı, tek sınava girme hakkınız var. İyi değerlendirin.

19 Ekim 2017 15:18

Aragog
Memur

soruların altında o kadar geniş anlatmıl kı konuyu aslı8nda ondan tekrar etsm die dusundm. yoksa 6 aydr kıtap kapağı açamadm

colincv, 1 ay önce - Alıntıya git

Yani en azından 6 ay öncede olsa çalışmışsınız bence yeterli olabilir.Ekstra olarak merkez bankası konusuna,para banka konusuna kesin bakın.Ama hiç kpss altyapısı olmayıp sınava girenler gerçekten boşa para vermesin bence çünkü her sınavda kurumlara para kazandırmaktan başka bir işe yaramıyor.

19 Ekim 2017 15:23

33mersinn33
Aday Memur

Şuan BT Uzman yardımcıları ne kadar maaş alıyor bilgisi olan var mı?

19 Ekim 2017 15:28

Aragog
Memur

P48im 82 girmeye değer mi kurum sınavı mı beklesem?

mcancakar, 1 ay önce - Alıntıya git

Bence gir 82 ye guy,mhuy bir ihtimal vdk hariç pek sınav gelmez.Bunlarda ne zamab açılır muamma.

19 Ekim 2017 15:30

colincv
Aday Memur

Yani en azından 6 ay öncede olsa çalışmışsınız bence yeterli olabilir.Ekstra olarak merkez bankası konusuna,para banka konusuna kesin bakın.Ama hiç kpss altyapısı olmayıp sınava girenler gerçekten boşa para vermesin bence çünkü her sınavda kurumlara para kazandırmaktan başka bir işe yaramıyor.

haklısın kesinlikle . teşekkür ederim

19 Ekim 2017 15:38

atsız5834
Aday Memur

Arkadaşlar ben de KPSS A sınavına hazırlanarak önceden müfetttiş yard. sınavına girmiştim. Sorular KPSS ye göre bi alt seviyede yüzeysel oluyor. Şu an uzman yrd. olarak çalışıyorum. Süre kısıtlı, tek sınava girme hakkınız var. İyi değerlendirin.

alexfb, 1 ay önce - Alıntıya git

servis görevlilerinin çalışma şartları özlük hakları vs nasıl acaba bilgi verirmisiniz sıkıntılı bir kadromu yani

19 Ekim 2017 15:41

alexfb
Aday Memur

servis görevlilerinin çalışma şartları özlük hakları vs nasıl acaba bilgi verirmisiniz sıkıntılı bir kadromu yani

Sıkıntı yaracak herhangi bir şey yok. Özel sandık sigortalı oluyorsun. 3 ayda 1 çift maaş, ikramiye, ist için görev yeri tazminatı vs. İlerleyen dönemlerde de yükselme sınavı oluyor.

Toplam 154 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?