Editörler :
20 Ekim 2017 19:08   

Dsi atananlar sağlık raporunu nasıl alıcaz

Bu konuda sağlık ocağı oluyor mu?olmazsa nasıl olcak

20 Ekim 2017 20:16

rufenza
Aday Memur

Tek doktordan alabilirsin yazıyor. Yine de arayıp sormak lazım

26 Ekim 2017 21:14

mavi tenin cazibesi
Şube Müdürü

aile hekiminden alın diye yeni bir duyuru var. aile hekimim 1000 km uzakta nasıl yapacaz acaba?

26 Ekim 2017 22:11

Anti-Zelzele
Aday Memur

Böyle bir şey yok arkadaş ! En başta tek hekimden alınabilir yazdılar.Gittik aile hekimine rapor verdi ama tam seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir ibresini yazmadı.Biz yazamıyoruz sistemde yazanı veriyoruz dedi ki benim gibi oşanlar da olmuş .Dr un tavsiyesi üzerine gittik osgb den aynen bu ibareyi yazdıracak şekilde raporu aldık .Oda tek hekim . Bütün evrakları gönderik ellerine geçti . Şimdi bu yeni açıklama neyin nesi !! Çok basit bişeyi bu kadar karışık hale getirdiler bravo yani !

26 Ekim 2017 22:12

aligu
Aday Memur

osgbden aldım sıkıntı olacagını sanmıyorum hem aile hekımınden daha kapsamlı testler yaptılar

26 Ekim 2017 22:15

rufenza
Aday Memur

Böyle bir şey yok arkadaş ! En başta tek hekimden alınabilir yazdılar.Gittik aile hekimine rapor verdi ama tam seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir ibresini yazmadı.Biz yazamıyoruz sistemde yazanı veriyoruz dedi ki benim gibi oşanlar da olmuş .Dr un tavsiyesi üzerine gittik osgb den aynen bu ibareyi yazdıracak şekilde raporu aldık .Oda tek hekim . Bütün evrakları gönderik ellerine geçti . Şimdi bu yeni açıklama neyin nesi !! Çok basit bişeyi bu kadar karışık hale getirdiler bravo yani !

Anti-Zelzele, 2 yıl önce - Alıntıya git

Benim aldığım aile hekimi sistemden çıkan formu aldı . Üzerine eliyle seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir yazıp kaşe paraf yaptı. Bugün elden teslim ettim sorun çıkmadı

26 Ekim 2017 22:24

civil0675
Aday Memur

bnm raporda osgbden evrakları teslım ettım evragı alan baktı hiçbişi demedı ewrak nosu verdı skntı olsa soylerdı heralde

26 Ekim 2017 22:30

Anti-Zelzele
Aday Memur

bnm raporda osgbden evrakları teslım ettım evragı alan baktı hiçbişi demedı ewrak nosu verdı skntı olsa soylerdı heralde

civil0675, 2 yıl önce - Alıntıya git

Anladım hocam ..Bugün posta ellerine ulaştı zaten .Bir sıkıntı olsydı ararlardı heralde şu evrağınız uygun değil bunu gönderin diye . Raporda da özellikle o cümle yazılı yani . Sizde osgb den almışsınız zaten r sıkıntı olmamış .Yalnız evrak nosu verdi derken onu anlamadım ?

26 Ekim 2017 22:39

civil0675
Aday Memur

Anladım hocam ..Bugün posta ellerine ulaştı zaten .Bir sıkıntı olsydı ararlardı heralde şu evrağınız uygun değil bunu gönderin diye . Raporda da özellikle o cümle yazılı yani . Sizde osgb den almışsınız zaten r sıkıntı olmamış .Yalnız evrak nosu verdi derken onu anlamadım ?

Bn elden teslim ettım bos kagıda tarıh sayı bastı evrak nonuz dedı baska bir bılgım yok

26 Ekim 2017 22:42

civil0675
Aday Memur

Benim aldığım aile hekimi sistemden çıkan formu aldı . Üzerine eliyle seyahate ve arazide çalışmaya elverişlidir yazıp kaşe paraf yaptı. Bugün elden teslim ettim sorun çıkmadı

rufenza, 2 yıl önce - Alıntıya git

Yarın arayıp osgb oluyor mu dıye arayıp sormamıza Gerek var mi sizce su tek hekim aile hekimi olucak diye duyuru yazinca kafalar karisti

26 Ekim 2017 22:46

Anti-Zelzele
Aday Memur

Yarın arayıp osgb oluyor mu dıye arayıp sormamıza Gerek var mi sizce su tek hekim aile hekimi olucak diye duyuru yazinca kafalar karisti

Sizin raporda da tek hekimin imzası kaşesi mi vardı ?

26 Ekim 2017 22:52

civil0675
Aday Memur

Sizin raporda da tek hekimin imzası kaşesi mi vardı ?

Ewet hocam tek hekim

26 Ekim 2017 22:56

Anti-Zelzele
Aday Memur

Ewet hocam tek hekim

Aynı durumdayız hocam rapor bakımından .O zaman bir sıkıntı çıkmaz bana da .Teşekkür ederim .

26 Ekim 2017 22:59

civil0675
Aday Memur

Aynı durumdayız hocam rapor bakımından .O zaman bir sıkıntı çıkmaz bana da .Teşekkür ederim .

Bn yarin bi arayip sorucam

26 Ekim 2017 23:10

Anti-Zelzele
Aday Memur

Hocam Siz zaten elden vermişsiniz yanınızda bakmış incelemiş .Bir sıkıntı olsa derdi heralde bu olmamış diye .Yarın ben de bir arayacağım .

27 Ekim 2017 09:22

Anti-Zelzele
Aday Memur

Şimdi aradım sordum .Sorun yok ,zaten bir sıkıntı olsaydı numaranız var size bildirirdik dedi kadın .

27 Ekim 2017 16:23

civil0675
Aday Memur

Şimdi aradım sordum .Sorun yok ,zaten bir sıkıntı olsaydı numaranız var size bildirirdik dedi kadın .

cok saolun hocam ıyı oldu bu

Toplam 16 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;