Editörler : Pangaea
21 Ekim 2017 01:53

Dsi'ye atanan mühendisler

İstenen evraklar şunlar;

1) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması formu (Bu form bilgisayar ortamında doldurup bir çıktısını alınarak, fotoğraf yapıştırılıp, kendilerine ait bölüme imza ve tarih atılması gerekmektedir)

2) Diploma (Aslı veya Okul onaylı sureti)

3) Nüfus cüzdanı fotokopisi (E-devletten çıktı alınabilir)

4) İkametgâh belgesi (E-devletten çıktı alınabilir)

5) Adli sicil kaydı (E-devletten çıktı alınabilir)

6) Seyahate ve Arazide çalışmaya elverişli olduğunu gösterir sağlık durum belgesi (Tek hekimden de alınabilir)

7) 2 adet vesikalık fotoğraf

8) Askerlik durum belgesi (E-devletten çıktı alacaklar için; belgelerinde sevk ve terhis tarihlerinin yazıyor olması gerekmektedir)

9) Kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)

1- Bilgisayar ortamında doldurulacak, bu tamam.

2- Ben de bir tane asıl diploma var. Okul onaylı sureti falan yok. Aslını mı göndermem gerekecek yoksa noterden onaylatabilir miyiz?

3- Bu tamam.

4- e-devletten alınıyor bu da tamam.

5- e-devletten alınıyor bu da tamam.

6- Bunu nereden alacağız? aile hekimi olur mu? Ayrıca sigortası olmayanlar nasıl alabilir? Özel hastane? Sağlık ocağı?

7- Elinizde yoksa fotoğrafçıya gidilip fotoğraf çektireceğiz.

8- E-devletten alınabiliyor. ( Askerlik yaptığım için sıkıntı yok.)

9- Bunu ösym'nin sayfasından alabiliriz.

Ben diploma ve sağlık durum belgesine takıldım. Bu konuda fikri olanlar?

rufenza
Aday Memur
21 Ekim 2017 07:25

++++

haritacigu
Aday Memur
21 Ekim 2017 07:52

En kısa zamanda halledılmesı lazım. Ama bnm merak ettıgım dsı hakknda yeterlı bılgıye sahıp degılmm

Civil1905
Aday Memur
21 Ekim 2017 08:41

Belgeleri nereye teslim edeceğiz

izzet.bakici
Aday Memur
21 Ekim 2017 09:12

bu güvenlik soruşturması formunu kim hazırladıysa çok özensiz hazırlamış. hiç birşey yazılmıyor.

mustafazeyebek
Aday Memur
21 Ekim 2017 09:29

Bu mersis ikametgah adresi dsi başvuru yaptığım adres ipe uyuşmuyor yani sadece cadde ve kapı numarasi değişik güncellenmemis sanırım sıkıntı çıkarırlar mı

Muhmemm
Aday Memur
21 Ekim 2017 09:56

benim ikametim yasadigim yerde degil. ikameti hemen yasadigim yeremi aldirip cikti almam lazim. eski

Muhmemm
Aday Memur
21 Ekim 2017 09:57

ikametim yasadigim yerde olmadugi icin aile hekimim yokmudur acaba

Muhmemm
Aday Memur
21 Ekim 2017 09:58

posta ile gonderecek olan varmi. bi sikinti cikarmi. kendimizmi gitmeliyiz yoksa

alper6300
Memur
21 Ekim 2017 14:24

Peki Askerlik bölümü tecilli olan nasıl yapacak boşmu bırakacak orayı ve Aile Hekimi Arazi İçin Rapor verse olurmu

Piinaratici
Aday Memur
21 Ekim 2017 15:48

Bu soruları +90 312 454 4820 / 4845 nolu telefondan personel ve eğitim dairesi başkanlığına sorup alacağınız bilgileri burada paylaşırsanız çok iyi olur

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 11:02

Evet özellikle diplomanın okul onaylı örneğini sormak lazım.Noter onaylı da kabul edilmesi lazım.

Piinaratici, 6 yıl önce

Bu soruları +90 312 454 4820 / 4845 nolu telefondan personel ve eğitim dairesi başkanlığına sorup alacağınız bilgileri burada paylaşırsanız çok iyi olur

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 11:06

Şu güvenlik soruşturması formunu hazırlayanı da ayrıca tebrik etmek lazım .Anca bu kadar amatörce hazırlanabilirdi.Bravo !

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 13:28

Arkadaşlar nüfus cüzdanı sureti kısmında son kısmı anlayamadım . Acaba doldurduktan sonra çıktısına nüfus müdürlüğünden bir yetkili mi imza mühür atıp onaylayacak ? Bir fikri olan barmı

fbzoom
Şef
22 Ekim 2017 14:09

En altta nüfus bilgileri girilirken sayfa no yazıyor, cilt no'nun altında o ne? onu bilen, tahmini olan var mı?

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 14:11

Aynen onu ben yarın soracam nüfus müdürlüğnden.Bir de kütük no . Paylaşırım bilgiyi burada yarın ..

fbzoom, 6 yıl önce

En altta nüfus bilgileri girilirken sayfa no yazıyor, cilt no'nun altında o ne? onu bilen, tahmini olan var mı?

Muhmemm
Aday Memur
22 Ekim 2017 14:19

posta ile gonderecek olan varmi.

huseyinkaratepee
Aday Memur
22 Ekim 2017 15:48

Nüfus müdürlüğüne gerek yok. Google a sormanız yeterli

Sayfa No. = Aile Sıra No

Kütük Sıra No = Sıra No

Anti-Zelzele, 6 yıl önce

Aynen onu ben yarın soracam nüfus müdürlüğnden.Bir de kütük no . Paylaşırım bilgiyi burada yarın ..

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 16:00

Öncelikle Bilgi için teşekkürler.Google farklı farklı yazılar vardı . O yüzden gidip bir sorayım dedim . Bazı yerlerde de kütük no ya aile sıra no demişler mesela .

huseyinkaratepee, 6 yıl önce

Nüfus müdürlüğüne gerek yok. Google a sormanız yeterli

Sayfa No. = Aile Sıra No

Kütük Sıra No = Sıra No

Memox07
Aday Memur
22 Ekim 2017 16:12

Seyahate ve Arazide çalışmaya elverişli olduğunu gösterir sağlık durum belgesi bunu aile hekimlerinden ya da sağlık ocaklarından alabilir miyiz bilgisi olan var mı?

Anti-Zelzele
Aday Memur
22 Ekim 2017 16:37

Tek bir hekimden de alınabilir diye bir ifade var .Bence sıkıntı yok alınabilir.Ben de sağlık ocağından aile hekimimden alacağım.

Memox07, 6 yıl önce

Seyahate ve Arazide çalışmaya elverişli olduğunu gösterir sağlık durum belgesi bunu aile hekimlerinden ya da sağlık ocaklarından alabilir miyiz bilgisi olan var mı?

Toplam 180 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi