Editörler : ayşegül bgm
23 Ekim 2017 14:13

Sağlık bakanı zimmet için ekim sonu dedi

2 bin küsür için ekim sonunu işaret etti bakan umarım yalan çıkmaz

ona göre hazırladım kendimi

Afyon9503
Aday Memur
23 Ekim 2017 14:30

Bizde bu sans olduktan sonra bin kişilik grupta bile oluruz

ylmztaha
Memur
23 Ekim 2017 14:52

Arkadaşlar inşaAllah kimse o bin kişilik grupta olmaz ekim sonuna kadar biter dua ederken hepimize edin sadece inşaAllah ben o grupta olmam demeyin inşaAllah kimse olmaz deyin

ÜMİTSILA
Aday Memur
23 Ekim 2017 14:54

Aynen çok doğru bin kişi falan değil yemin ederim hepimiz aynı şekildeyiz ve ben 3 bin küsürümüzün de bitip başlaması için dua ediyorum bizi en iyi biz anlarız

ylmztaha, 6 yıl önce

Arkadaşlar inşaAllah kimse o bin kişilik grupta olmaz ekim sonuna kadar biter dua ederken hepimize edin sadece inşaAllah ben o grupta olmam demeyin inşaAllah kimse olmaz deyin

adaymemurftr
Aday Memur
23 Ekim 2017 16:19

kesinlikle herkes aynı anda zimmete düşşüm

gerekirse 1 ay daha beklemeye razıyım aynı anda düşmek için

ylmztaha, 6 yıl önce

ylmztaha
Memur
23 Ekim 2017 16:25

Allah göstermesin eğer o bin kişi beklerse uzar gider o sayı azaldıkça sesimiz daha az çıkar bu da kalanlara azap olur inşaAllah ekim sonuna herkes beraber düşer

Recep.56
Aday Memur
23 Ekim 2017 16:42

Haklısın vallahi.inşallah hepimiz beraber düşeriz yoksa kalanlar için tam bir muamma başlayacak allah kimseyi o duruma düşürmesin.

ylmztaha, 6 yıl önce

Allah göstermesin eğer o bin kişi beklerse uzar gider o sayı azaldıkça sesimiz daha az çıkar bu da kalanlara azap olur inşaAllah ekim sonuna herkes beraber düşer

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi