Editörler : muhtesem32
25 Ekim 2017 12:22   

1 ay arayla kredi çekmek (bankacı arkadaşlar yardım edin)

Arkadaşlar geçen ay bir kredi çekmiştim fakat bu ay öğrenim kredisi yüzünden beklemediğim bir anda haciz geldi. Yeniden talep etsem alabilir miyim ? Kredi puanım iyi.

25 Ekim 2017 13:19

G.ü.z
Daire Başkanı

1 ay önce cektigin banka dışında başka bir bankaya gidip 1 ay önce kredi cektigini söylemezsen cekebilirsin. Söylersen vermezler. Başka bankalardan cektiğin kredi siciline en az 2 ay sonra düsüyo, yani söylemezsen görmezler kredi cektiğini ve sicilin iyiyse verirler.

25 Ekim 2017 13:40

Exphantum
Aday Memur

1 ay önce cektigin banka dışında başka bir bankaya gidip 1 ay önce kredi cektigini söylemezsen cekebilirsin. Söylersen vermezler. Başka bankalardan cektiğin kredi siciline en az 2 ay sonra düsüyo, yani söylemezsen görmezler kredi cektiğini ve sicilin iyiyse verirler.

G.ü.z, 2 ay önce - Alıntıya git

1 ay önce çektiğim banka maaş müşterisi olduğum banka.. Diğer bankalar sanırım evrak olmadan vermiyor. bide öğrencilik zamanında çektiğim kücük bi sıkıntıdan dolayı engel oluyor.

25 Ekim 2017 13:43

G.ü.z
Daire Başkanı

1 ay önce çektiğim banka maaş müşterisi olduğum banka.. Diğer bankalar sanırım evrak olmadan vermiyor. bide öğrencilik zamanında çektiğim kücük bi sıkıntıdan dolayı engel oluyor.

Exphantum, 2 ay önce - Alıntıya git

Ögrencilikte yaşadığın sıkıntı aşılmayacak olsa maaş aldığın banka da vermezdi. Maaş bordrosu isteyecek diğer banka senden. Maaşın kurtarıyorsa yeni bir kredi almayı maaş bankana da gidebilirsin.

25 Ekim 2017 14:52

KuŞBuRNuBeY35
Genel Müdür

kredi çekeni topuğundan vurun

25 Ekim 2017 15:36

G.ü.z
Daire Başkanı

kredi çekeni topuğundan vurun

KuŞBuRNuBeY35, 2 ay önce - Alıntıya git

Tamam onu öyle yaparım. Kuşburnu sana sözüm vardı; oyun ve gün bildirmeni bekliyorum.

25 Ekim 2017 15:41

KuŞBuRNuBeY35
Genel Müdür

Tamam onu öyle yaparım. Kuşburnu sana sözüm vardı; oyun ve gün bildirmeni bekliyorum.

yarın tatilden dönüyoruz

güz Hanumcim

25 Ekim 2017 15:46

G.ü.z
Daire Başkanı

Pek iyi; sözüm söz, bilgilendirmeni bekliyorum:)

25 Ekim 2017 15:55

KuŞBuRNuBeY35
Genel Müdür

Pek iyi; sözüm söz, bilgilendirmeni bekliyorum:)

her gün saat 10 da bakıyorum

lakin oyun kapalı

profesyonel oyununa bilet nerede bulunuyor

25 Ekim 2017 15:57

Exphantum
Aday Memur

Ögrencilikte yaşadığın sıkıntı aşılmayacak olsa maaş aldığın banka da vermezdi. Maaş bordrosu isteyecek diğer banka senden. Maaşın kurtarıyorsa yeni bir kredi almayı maaş bankana da gidebilirsin.

Siz bankacısınız sanırım değil mi ?

25 Ekim 2017 16:01

G.ü.z
Daire Başkanı

her gün saat 10 da bakıyorum

lakin oyun kapalı

profesyonel oyununa bilet nerede bulunuyor

KuŞBuRNuBeY35, 2 ay önce - Alıntıya git

Tamam ilk açılana almayı deniycem. Ama Bir delinin hatira defteri' ne oyun almak icin de ben öyle çok ugraşmıştım. O süreçte gişelerde çalışan bi adamla tanıştım. Bilet alamıyorum dedim.internetten alamazsın, o oyuna insanlar sabahın ilk saatlerinde sıra olup giseden alıyolar dedi. Bu da öyledir muhtemelen. Alamazsak gişeden alıcaksın en kötü çok istiyosan eger. Yoksa oyun kalkar gidemezsin.

25 Ekim 2017 16:02

G.ü.z
Daire Başkanı

Siz bankacısınız sanırım değil mi ?

Exphantum, 2 ay önce - Alıntıya git

8 yıl bankacılık yaptım yakın zamana kadar ancak artık değilim.

25 Ekim 2017 16:10

KuŞBuRNuBeY35
Genel Müdür

Tamam ilk açılana almayı deniycem. Ama Bir delinin hatira defteri' ne oyun almak icin de ben öyle çok ugraşmıştım. O süreçte gişelerde çalışan bi adamla tanıştım. Bilet alamıyorum dedim.internetten alamazsın, o oyuna insanlar sabahın ilk saatlerinde sıra olup giseden alıyolar dedi. Bu da öyledir muhtemelen. Alamazsak gişeden alıcaksın en kötü çok istiyosan eger. Yoksa oyun kalkar gidemezsin.

harikasın

25 Ekim 2017 16:15

G.ü.z
Daire Başkanı

Yalnız profesyonel 29 ekimden sonra oyun duyurusu vermemiş. Umarım turneye buraya gelirler de ben giderim:)) baska oyun secersen bilgi verirsin.

25 Ekim 2017 16:19

KuŞBuRNuBeY35
Genel Müdür

Yalnız profesyonel 29 ekimden sonra oyun duyurusu vermemiş. Umarım turneye buraya gelirler de ben giderim:)) baska oyun secersen bilgi verirsin.

secmicem

25 Ekim 2017 16:26

Exphantum
Aday Memur

Güz hanım teşekkür ederim cevaplarınız için. Son bir soru sonrasında tüm yanıtlarımı almış olacağım. Ben 1 ay kadar önce farklı bankalara başvurmuştum ama internet üzerinden başvurdum. telefonuma gelen mesajların hepsi olumsuzdu. Bunun sebebi elle tutulur birşey görememeleri mi ? yoksa geçmişte yaşadığım sorun mu ? (750tl borcum vardı 2.5 sene önce kapattım memur olduğumda.)

25 Ekim 2017 16:34

G.ü.z
Daire Başkanı

Internetten yapılan başvuruları sistem değerlendiriyor. Mesela sistemde maaşın güncel olmayabilir ya da çok da önemli olmayan bir sıkıntın olabilir sicilde, sistem inisiyatif kullanamadığı icin çoğunlukla reddediliyor. Dolayısıyla Internetten başvuru yapmamak gerekir. Kredi çıkıp cıkmama yorumunu net yapabilmem için maaş iş borçluluk bilgilerini bilmem gerekiyor. Şuan sadece genel yorumlar yapabiliyorum. Şimdi senin bu internetten başvurularının ret olmasi siciline olumsuz yansıdı. Kredi cekmeye gittiğinde retlerinin sebebinin internet başvuruları olduğunu ayrıca belirtirsen iyi olur.

25 Ekim 2017 16:36

nokta ile virgül
Müsteşar Yardımcısı

Neden bıraktın 8 yıldan sonra ?

25 Ekim 2017 16:37

G.ü.z
Daire Başkanı

Neden bıraktın 8 yıldan sonra ?

nokta ile virgül, 2 ay önce - Alıntıya git

Kamu kurumuna girmek icin

25 Ekim 2017 16:37

nokta ile virgül
Müsteşar Yardımcısı

Kamu kurumuna girmek icin

Girdin mi peki

25 Ekim 2017 16:39

G.ü.z
Daire Başkanı

Güvenlik soruşturması beklerken alım durduruldu. Beklemedeyiz şu an.

Toplam 75 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;