Editörler :
26 Ekim 2017 10:09   

Kgm 640 kişilik alımında gelişme var

Arkadaşlar az önce KGM yi aradım.640 kişilik personel alımını sordum ban verilen cevap bizim personele ihtiyacımız var maliyeye bildirdik sadece maliyeden onay almayı bekliyoruz şeklinde oldu . Yani bize düşen maliyeyi ve kgm yi arayıp bu alımı hızlandırmak.DSİ de sürekli aradık sonuç aldık aynısını şimdi de KGM için yapalım.

26 Ekim 2017 10:27

makmüh67
Memur

Maliye için nereyi aramak gerekiyor ki

30 Ekim 2017 10:22

schwann
Aday Memur

maliyeyi arıyorum cevap vermiyorlar ama bimere yazdım bakalım ne cevap gelecek

30 Ekim 2017 10:42

okan_2658
Şef

maliyeyi arıyorum cevap vermiyorlar ama bimere yazdım bakalım ne cevap gelecek

schwann, 2 yıl önce - Alıntıya git

aslında bir format bulup hepimiz aynı şeyi yazmalıyız. Daha çok dikkat çeker varsa aramızda bir şablon oluşturabilecek birisi hepimiz aynı şeyleri yazalım.

30 Ekim 2017 11:10

emreuzn34
Aday Memur

bimerle cimerle boş yere uğraşmayın yuvarlak cevaplar alıırsnız, her kurumun verdiği taslak cevaplar vardır onlardan birini yazarlar en fazla.

daha farklı arayışlara girmek gerekli.

30 Ekim 2017 11:15

okan_2658
Şef

bimerle cimerle boş yere uğraşmayın yuvarlak cevaplar alıırsnız, her kurumun verdiği taslak cevaplar vardır onlardan birini yazarlar en fazla.

daha farklı arayışlara girmek gerekli.

emreuzn34, 2 yıl önce - Alıntıya git

Haklısın kardeşim peki başka nasıl bir yol izleyebiliriz varsa düşüncelerin onu da deneyelim

30 Ekim 2017 11:23

emreuzn34
Aday Memur

Hocam ankarada ikamet eden 3 5 kişi direk g müdürlüğe ordan maliyeye yüz yüze görüşmeye gidebilir.

Ancak ben böyle organizasyonların yapılabildiğine pek rastlamadım bu forumda.

Ayrıca Kgmnin bizi başından atmak için maliyeden onay bekliyoruz diyebileceğini de göz ardı etmemk lazım.

30 Ekim 2017 12:07

okan_2658
Şef

Hocam ankarada ikamet eden 3 5 kişi direk g müdürlüğe ordan maliyeye yüz yüze görüşmeye gidebilir.

Ancak ben böyle organizasyonların yapılabildiğine pek rastlamadım bu forumda.

Ayrıca Kgmnin bizi başından atmak için maliyeden onay bekliyoruz diyebileceğini de göz ardı etmemk lazım.

Hocam o şekilde başından savmak için Bakanlığın üzerine atacağını düşünmüyorum. Alım yok der geçer o riske girmezler.

30 Ekim 2017 12:47

mehmet014783
Kapalı

Ben alimin olacagini düşünüyorum ama aralik-ocak ayini beklememiz gerekecek ki zaten aralik ayimda memur nette haber de yapilir hem kasim merkeziden sonra alim olsa daha iyi

30 Ekim 2017 13:43

emreuzn34
Aday Memur

Hocam o şekilde başından savmak için Bakanlığın üzerine atacağını düşünmüyorum. Alım yok der geçer o riske girmezler.

okan_2658, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hocam her şey olabilir kimseye güvenmeyin. Dsinin 2 sene önce mülakatı iptal olunca merkeziden alım yapacaz deyip, yapmadığını unutmadım hala, 90 kadro yanmıştı bu sebepten malesef.

30 Ekim 2017 13:46

okan_2658
Şef

Hocam her şey olabilir kimseye güvenmeyin. Dsinin 2 sene önce mülakatı iptal olunca merkeziden alım yapacaz deyip, yapmadığını unutmadım hala, 90 kadro yanmıştı bu sebepten malesef.

Yapacak tek birşeyimiz var bu uğurda uğraşmalıyız.

30 Ekim 2017 14:11

schwann
Aday Memur

maliyeye ulaşabilsek alım için başvuru yapılıp yapılmadığının öğreniriz en azından

Toplam 11 mesaj

ANKET
Hükümet, memurlara zam teklifini revize etti... 2020 için 4+4, 2021 için de 3+3 zam teklifi yaptı. Bu teklifi nasıl buluyorsunuz?