Editörler : crops35

Yasaklı
27 Ekim 2017 14:01

Engelli kardeşlerim susmayın ve durmayın

Engelli bireyler kimseyle kıyaslanmamalıdır. Çünkü engeli olmayan bilemez. bize açılan yardımcı hizmelerde HİZMETLİ görevi Engelli Yönetmenliğiyle çok çelişmektedir. Engelli bireyler 1 saat geç 1 saat erken çıkabilir işten ibaresi vardır. Fakat buna uyan bir kurum bile göremiyoruz. kaç bin defa BİMER, CİMERe yazılar yazdık. şikayetlerde bulunduk. Fakat bizi dikkate alan malesef bulunmamaktadır. Yetkili sendika bizim adımıza hiç bir ayrıcalık elde edemediği gibi sadece zam konusunda pazarlık etmiş bulunmaktadır. Genel İdari Hizmler de Memur ünvanına geçmek için çokça çaba sarf ediyoruz. Duyan çok ses çıkaran yok. Herkesin bir ortak fikirde birleşip o şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde dikkate alınabiliriz. Bunu yapmak için Herkesin fikrini yoruma bekliyorum.

ZAFERKEN
Şef
27 Ekim 2017 14:20

Ankara'da ikamet eden arkadaşlar varsa bakanlıkla,devlet personel başkanlığındaki yetkililerle randevu alabilse vede 30-40 kişi gidip görüşülse.Fakat önemli olan randevu alabilmek vede görüşmek.Hiç olmazsa düşüncelerini öğrenmiş oluruz.

Hilekar60
Memur
27 Ekim 2017 18:04

Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz 1705933 no'lu başvuru, değerlendirilmek üzere Devlet Personel Başkanlığına Gönderilmiştir.

Başvuru Metni : Kamuda yardımcı hizmetli kadrosunda çalışan ENGELLi memurların özelliklede M.E.B de çalışanların sorunları vede sıkıntıları büyük.Geçen sene aynı kategoride bulunan şehit yakını ve gazilere verilen diplomasına göre sınavsız bir üst kadro için yardımlarınızı bekliyoruz.Cumhurbaşkanımızın haricinde bu sorunu çözecek yok.

Hilekar60
Memur
27 Ekim 2017 18:07

Boş durmayalım arkadaşlar. İş çığırından çıkmış bir vaziyette.!!!!Eylem mi yapıyoruz yoksa başka şeyler mi ben bunaldım iyice idarecilerin emri altında ezilmekten. Normal sağlıklı insanlar la hiç bir fark gözetilmeksizin görev dağılımı yapılıyor. Allah vicdan sahibi idareci lerle karşılaştırsin..

Hilekar60, 6 yıl önce

Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz 1705933 no'lu başvuru, değerlendirilmek üzere Devlet Personel Başkanlığına Gönderilmiştir.

Başvuru Metni : Kamuda yardımcı hizmetli kadrosunda çalışan ENGELLi memurların özelliklede M.E.B de çalışanların sorunları vede sıkıntıları büyük.Geçen sene aynı kategoride bulunan şehit yakını ve gazilere verilen diplomasına göre sınavsız bir üst kadro için yardımlarınızı bekliyoruz.Cumhurbaşkanımızın haricinde bu sorunu çözecek yok.

ZAFERKEN
Şef
27 Ekim 2017 18:10

Bu metni daha çok kişi göndermesi lazım

Hilekar60
Memur
27 Ekim 2017 18:47

Bütün engelli kardeşlerimizin göndermesi lazım ki kulak ardı edilecek bir konu olmadığını anlasınlar.

ZAFERKEN, 6 yıl önce

Bu metni daha çok kişi göndermesi lazım

atilla çelik
Aday Memur
27 Ekim 2017 18:54

Çok mantıklı bir teklif zafer kardeşim 10 kişilik ekip seçip bu ekiple bazı bakanlıklardan,başbakanlıkdan ve cumhurbaşkanlıgından randevu talep edilebilir zaten başka şekilde çözemeyiz ve özellikle medyada devamlı irtibat halinde olmalıyız medyayı iyi kullanabilirsek bunu başarırız sosyal medyayada facede benim kurdugum grup var engelli hizmetliler diye oradan irtibat kurabilirsiniz benimle

ZAFERKEN, 6 yıl önce

Ankara'da ikamet eden arkadaşlar varsa bakanlıkla,devlet personel başkanlığındaki yetkililerle randevu alabilse vede 30-40 kişi gidip görüşülse.Fakat önemli olan randevu alabilmek vede görüşmek.Hiç olmazsa düşüncelerini öğrenmiş oluruz.

ZAFERKEN
Şef
27 Ekim 2017 19:02

Zaten Facede arada bir görüyorum.dediğim gibi ben her türlü desteğe varım.Bakanlıkla görüşelicekse bakanlıkla,dpb ile görüşülecekse dpb ile,sayın Başbakan'ımızla yada sayın Cumhurbaşkanı'mızla görüşülecekse onlarla.Her yol Ankaraya çıkıyor.Randevu ayarlanabilirse gerisi halledilir vede niyetleri belli olur.

atilla çelik, 6 yıl önce

Çok mantıklı bir teklif zafer kardeşim 10 kişilik ekip seçip bu ekiple bazı bakanlıklardan,başbakanlıkdan ve cumhurbaşkanlıgından randevu talep edilebilir zaten başka şekilde çözemeyiz ve özellikle medyada devamlı irtibat halinde olmalıyız medyayı iyi kullanabilirsek bunu başarırız sosyal medyayada facede benim kurdugum grup var engelli hizmetliler diye oradan irtibat kurabilirsiniz benimle

gercexs
Aday Memur
27 Ekim 2017 19:21

Arkadaslar gorevlendirmeleri toplayip gonderelim bence engellilere ne isler verildigi gorsunler toplu imza ile bakanliklara ulastiralim engelliler gunu bir mujde seklinde olursa olur bu is

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi