Editörler : crops35

Yasaklı
27 Ekim 2017 14:05

Hizmetli arkadaşlar durmayın ve susmayın

Hizmetli kadrosunda memur görevi yapan da var teknisyenlik yapan da var bu işlerin hepsini birlikte yapanda var. lise mezunu, önlisans ve lisans mezunları bile var aramızda. bence susmak çare değildir. herkes tek çatı altında toplanmalı ve o şekilde sesimizi duyarmalıyız. Birlik Olmak için Fikirlerinizi yoruma bekliyorum. uygun bir fikre göre somut işler için çalışma başlatacağım. bilgilerinize arkadaşlar.

ZAFERKEN
Şef
27 Ekim 2017 14:22

Arkadaşım dediğim gibi bu işin yolu Ankara'dan geçmektedir.

ikizpınar
Aday Memur
27 Ekim 2017 15:01

ŞİMDİ TAM ZAMANI.İTFAİYELERDEKİ GİBİ GİH İÇİN ÇALIŞMA YAPALIM.YA YİNE HERKEZ YAPTIĞI İŞİ YAPSIN AMA

ikizpınar
Aday Memur
27 Ekim 2017 15:02

HAKLARIN VERİLMESİ İÇİN ÇALIŞALIM BİR VE BERABER OLALIM

ZAFERKEN
Şef
27 Ekim 2017 19:06

İlk etapta Cumhurbaşkanlığına yazalım arkadaşlar.Diğer engelli kamu personelinde yazım var.Sizlerde gönderin

cml657
Aday Memur
28 Ekim 2017 16:21

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Hizmetli olan ama Görevlendirme Memurluk yapan personel bulunmakta iken biz okullarda pas pas çekmekten malzeme taşımaktan evrak götürmekten bu kadar ezilip yıpranırken.

Birilerinin referansı ile koltukta oturmak ne kadar ADİL. Ben lisans mezunu hizmetliyim

ilterinal
Daire Başkanı
29 Ekim 2017 19:57

mecliste bu hafta bır torba yasayla şehıt yakınlkarınıda dıploma aramaksızın memur kadrosuna alıcaklar bu yasaya ek olarak engellılerı bastırırsak arada geçer ama muhalefet e yada bakanlara ulaşmak lazım...

güngör-58
Aday Memur
30 Ekim 2017 12:45

Sabah TRT HABER de hizmetli kadrosundaki memurların normal memur kadrosuna atamalarının yapılmasına dair torba yasa da yer alan konunun bu hafta mecliste görüşüleceği söylendi.Konuyla ilgili başka bilgisi olan varmı arkadaşlar..Haberlerde bu kadarını duydum..

myumrutas46
Kapalı
30 Ekim 2017 15:21

Çalışma yapmak için elimizi çabuk tutmamız lazım şu an Meclis'te yeni bir çalışma var şehit yakınlarının öğrenimine bakılmaksızın memur kadrosuna atanması gibi. Bu yasa çıkmadan baskı yapmamız lazım tüm yardımcı hizmet sınıfına verilmesi için.

kimsesiz01
Aday Memur
31 Aralık 2017 23:11

@akdenizli81 twitterden etkinliklerimiz sürüyor lütfen katılın

#YardimciHizmetlerSinifiYokSayilamaz

#YardimciHizmetlerSinifiYokSayilamaz

#yardımcıhizmetlergihistiyor

hecdeklerimiz bundan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz destek verin

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler