Editörler : crops35
29 Ekim 2017 13:19

Beyler kpss başladım

Lise 2 yim şuan 2018 ortaöğretim gircem bölüm branşım tarih bölüm traş lisans mezunu olmak icin kullanacam endüstri meslek lisesi makine cıkıslıyım tek eksiğim suan matematik hangi kaynaklardan çalışayım arkadaşlar hedefim 95

HayatAcimasizz
Kapalı
29 Ekim 2017 15:42

''Lise 2 yim şuan 2018 ortaöğretim gircem bölüm branşım tarih bölüm traş lisans mezunu olmak icin kullanacam endüstri meslek lisesi makine cıkıslıyım''

vat ken ay du samtayms end its dı futbol

Hasanelbstnl
Aday Memur
29 Ekim 2017 16:51

Biri şu yazıyı Türkçeye çevirsin dediklerinden inan gram bişey anlamadım kardeş. Sen şunu mu diyosun yoksa ;

Matematik çözemediğim için pişman değilim ha aklım hala tarihte ?

Volvol6161
Şube Müdürü
29 Ekim 2017 18:10

Soru gayet açık beyler aslında

Matematik. Kaynak önerileri soru bankası istiyorum

Volvol6161
Şube Müdürü
29 Ekim 2017 18:11

Üniversite 2 sınıfı tarih bölümündeyim tarih coğrafya vatandaşlık Türkçe iyi

Bu sene KPSS ortaöğretimden giricem

Makine bölümü cıkıslıyım liseden

Matematik hariç diğer yerler iyi

Matematikten 15. Net icin ne önerirsiniz hedef 95-90

HayatAcimasizz
Kapalı
29 Ekim 2017 21:37

Antrenmanlarla mat. 1-2-3 serisi var 1 ilkokul seviyesi onu boşver. 2 yi al 3. de kpss için gereksiz. Antrenmanlarla Matematik 2 kitabıyla birlikte 1 tane çözümlü matematik soru bankası 1 tane de normal matematik soru bankası al kpss için. Konuya önce Ant Mat 2 den çalış, çözümlü soru bankasıyla ilgili konuya çalıştıktan sonra normal soru bankasından da çöz. Her hafta 1 konuyu bu şekilde bitir. İnternetten konu anlatım ve soru çözüm videolarından da destek alabilirsin. Düzenli çalışacaksın yani. Sözel çıkışlı birisi için bu söylediklerim başta kolay gibi gelse de çalışmaya başlayınca işi sıkı tutmaz ve kararlı olmazsan zor gelir. Disiplin ve kararlılıkla çalışacaksın. Başka da birşey gelmiyor aklıma. Kolay gelsin.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi