Editörler : crops35
29 Ekim 2017 14:09

İstanbul içisleri önlisans yedekler

Merhaba arkadaslar yedeklerden kimler bekliyor ben 67. yedegim bi umut bekliyorum...

munotr
Kapalı
29 Ekim 2017 22:53

Gelir insallah , aradin mi nufusu?

mikail41
Aday Memur
31 Ekim 2017 17:06

Arayan varmı kaçıncı yedeğe sıra gelmiş

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
31 Ekim 2017 18:23

Kaçıncı sıradaki yedeğe sıra gelir, bilemem fakat yedekteki arkadaşlar önümüzdeki aylar için de takipte olsunlar.

İçişlerini kazananlar arasında yüksek puanlı bir sürü arkadaş var. Eğer kasımdaki atamalarda uygun kadrolar gelirse bu arkadaşlar İçişlerindeki sözleşmeli görevlerinden istifa edip kadroluya geçiş yapacaklar. Bunu ilk örneklerini bu kasımda yapılacak olan merkezi atamada göreceksiniz.

mikail41
Aday Memur
31 Ekim 2017 18:25

Doğru söylüyorsun hocam

mehmetfirat34, 6 yıl önce

Kaçıncı sıradaki yedeğe sıra gelir, bilemem fakat yedekteki arkadaşlar önümüzdeki aylar için de takipte olsunlar.

İçişlerini kazananlar arasında yüksek puanlı bir sürü arkadaş var. Eğer kasımdaki atamalarda uygun kadrolar gelirse bu arkadaşlar İçişlerindeki sözleşmeli görevlerinden istifa edip kadroluya geçiş yapacaklar. Bunu ilk örneklerini bu kasımda yapılacak olan merkezi atamada göreceksiniz.

EBRARSL
Aday Memur
31 Ekim 2017 20:06

ben aradım daha asil kayıtları bitmediğni bittikten sonra aramaya başlıyacaklarını söyledi

rmzan
Şef
31 Ekim 2017 22:14

Yüksek puanli arkadaşları çok beklemeyin bence bu arkadaslar atandıktan sonra güvenlik soruşturmalari olcak soruşturmaları bittikten sonra istifa ederler bu da epey zaman alir her kurum icin ayri ayri guvenlik soruşturması olur diye düşünüyorum

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
31 Ekim 2017 23:22

10 yedek kadar sıra gelecekmis sadece oyle duydum insalalh kasm atamasndan sonra sıra gelir bekleyenlere

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
31 Ekim 2017 23:38

Bana gelir mi sizce kasm atamasndan sonra

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
31 Ekim 2017 23:49

doğru söylüyorsunuz hocam. fakat dediğim gibi, hem kasım ataması hem de temmuz ataması için buna benzer istifalar olacak diye düşünüyorum.

kasım ataması için bir örnek vermek gerekirse: kasımın 23ünde tercihler bitecek. en geç iki hafta sonra sonuçlar açıklanırsa aralıkın ilk haftası her şey belli olacak. güvenlik soruşturmaları en az 2 ay sürüyor. 2 ayda biten güvenlik soruşturması sonrasında yani şubatın ilk haftası gibi istifalar başlayacak. o dönemde yedektekiler takipte olmalı.

rmzan, 6 yıl önce

Yüksek puanli arkadaşları çok beklemeyin bence bu arkadaslar atandıktan sonra güvenlik soruşturmalari olcak soruşturmaları bittikten sonra istifa ederler bu da epey zaman alir her kurum icin ayri ayri guvenlik soruşturması olur diye düşünüyorum

mikail41
Aday Memur
01 Kasım 2017 16:46

Tüm yedekler evrak teslim etti mi ?

rmzan
Şef
02 Kasım 2017 15:43

2 ay da güvenlik sorusturmasi bitmez bunlar kadrolu olduğu icin daha uzun sürüyor bence en az nisan mayis ben umudumu kesmek istiyorum bu arada ayun 15 indeb sonra yedeklere msj gelmeye başlayacakmış

doğru söylüyorsunuz hocam. fakat dediğim gibi, hem kasım ataması hem de temmuz ataması için buna benzer istifalar olacak diye düşünüyorum.

kasım ataması için bir örnek vermek gerekirse: kasımın 23ünde tercihler bitecek. en geç iki hafta sonra sonuçlar açıklanırsa aralıkın ilk haftası her şey belli olacak. güvenlik soruşturmaları en az 2 ay sürüyor. 2 ayda biten güvenlik soruşturması sonrasında yani şubatın ilk haftası gibi istifalar başlayacak. o dönemde yedektekiler takipte olmalı.

munotr
Kapalı
02 Kasım 2017 19:00

Hocam 15 inden sonra mesaj gelecegini kim soyledi?

rmzan, 6 yıl önce

2 ay da güvenlik sorusturmasi bitmez bunlar kadrolu olduğu icin daha uzun sürüyor bence en az nisan mayis ben umudumu kesmek istiyorum bu arada ayun 15 indeb sonra yedeklere msj gelmeye başlayacakmış

rmzan
Şef
02 Kasım 2017 22:07

Nüfusu aradim orda cikan bayan dedi

munotr, 6 yıl önce

Hocam 15 inden sonra mesaj gelecegini kim soyledi?

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
02 Kasım 2017 22:24

1600 kadro verildi nufusa aciklama.yapms bakan 2018 icin odenek fazla memur personel alinarak ihtiyac giderilecek demis illerden eksikler alnmş en kısa zamnfa ilana cikilicak demis bakan calsmalar devam ediyomis iLAN Ne zaman cikar acaba ?

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur
04 Kasım 2017 16:32

Tahmin yok mu

maryy09
Aday Memur
04 Kasım 2017 20:22

Arkadaslar bende istanbul önlisans asillerdeydim göreve basladım lisans yedekler 50-60 civarı önlisans maksimum 15 ti çagrılcak olanlar dün kurumda duydum personel kısmında calısan arkadaslar yapıyo işlemleri onlar söyledi net sayısını hatırlamıyorm suan ayın 15inde de göreve baslatıcaklarmıs

mikail41
Aday Memur
04 Kasım 2017 20:25

24. Yedeğim bize sıra gelmez o zaman

maryy09, 6 yıl önce

Arkadaslar bende istanbul önlisans asillerdeydim göreve basladım lisans yedekler 50-60 civarı önlisans maksimum 15 ti çagrılcak olanlar dün kurumda duydum personel kısmında calısan arkadaslar yapıyo işlemleri onlar söyledi net sayısını hatırlamıyorm suan ayın 15inde de göreve baslatıcaklarmıs

maryy09
Aday Memur
04 Kasım 2017 20:29

Malesef.. lisanslarda baslamayan farklı kuruma giden cok olmus ama önlisansta fazla yok

mikail41, 6 yıl önce

24. Yedeğim bize sıra gelmez o zaman

mikail41
Aday Memur
04 Kasım 2017 20:39

Hayırlısı arada sırada ararım iç işlerini beklkide sıra gelir

maryy09, 6 yıl önce

Malesef.. lisanslarda baslamayan farklı kuruma giden cok olmus ama önlisansta fazla yok

maryy09
Aday Memur
04 Kasım 2017 20:46

Takipte kalın zaten bildiğim kadarıyla bu hakkınız 1 yıl gecerli yani bu süre zarfında ayrılan oldugu takdirde sizi arayacklar kadrolu alımlarda var önümzde mutlaka bırakanlar olur

mikail41, 6 yıl önce

Hayırlısı arada sırada ararım iç işlerini beklkide sıra gelir

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi