Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
30 Ekim 2017 15:44

Gebze fatih devlet hastanesi

ocak ayı tayin dönemi açılırsa gebze fatih devlet hastanesini yazmayı düşünüyorum.

Döner sermaye ,idare ve ortam olarak nasıl bir hastane...bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden tskler..

a.bet
Memur
05 Kasım 2017 22:51

bende hem bu hastaneyi hem darıca farabiyi merak ediyorum bilgisi olanlar bildirse ne hoş olur

Hakyemeyenler
Kapalı
05 Kasım 2017 23:01

Hocam ben hemşire olarak o hastanelerle ilgili hep araştırma yapmıştım, Gebze hastanesi 1- 2 aya yeni yerine taşınacak ama birimler falan sırayla acilacakmis oyle dediler, bizim branş yönünden çok eksik olan yoğun clşan bir yermiş, şuan ki hastane bide küçük yenisi baya büyük olucak, döner 600 falan demişlerdi, ama yeni hastanede nsl olur bilemem, Darıca ilçe oalrk küçük şirin bir yer ama hastane olarak orası da yoğun, Gebze çevresinden çok gelen varmış, ama ben olsam ilk daricayi düşünürdüm, daha güzel bir ilçe Gebze daha yoğun daha büyük

a.bet
Memur
06 Kasım 2017 09:58

darıcanın döneri hakkında bir fikriniz var mı?

Hakyemeyenler, 6 yıl önce

Hocam ben hemşire olarak o hastanelerle ilgili hep araştırma yapmıştım, Gebze hastanesi 1- 2 aya yeni yerine taşınacak ama birimler falan sırayla acilacakmis oyle dediler, bizim branş yönünden çok eksik olan yoğun clşan bir yermiş, şuan ki hastane bide küçük yenisi baya büyük olucak, döner 600 falan demişlerdi, ama yeni hastanede nsl olur bilemem, Darıca ilçe oalrk küçük şirin bir yer ama hastane olarak orası da yoğun, Gebze çevresinden çok gelen varmış, ama ben olsam ilk daricayi düşünürdüm, daha güzel bir ilçe Gebze daha yoğun daha büyük

Hakyemeyenler
Kapalı
06 Kasım 2017 10:39

Onun da döneri bu civarlarda diyorlardı, bide döner her ay değişen bişi, servis yoğun bakım hepsi farklı döner alıyor ZATEN, hastaneyi arayıp daha net Bilgi alabilirsiniz, sizin brans ne? Şuan clsyrmusunuz devlette

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi