Editörler : muhtesem32
02 Kasım 2017 09:35   

Pınar,ece,ecem,fulya,funda,eda,selin,gizem vb isimleri

olan kızların genellikle ortalamanın üstünde güzel olmaları size de enterasan gelmiyormu..mesela ben 10 tane pınar isminde bayan görmüş yada tanımışsam en az 7 si birbirine benzemekle kalmıyorlar ortalamanın üzerinde çok da güzel oluyorlar..diğer isimlerde de durum benzer..saydıgım isimlere sahip hangi yaştan olurlarsa olsunlar güzel olmayanını görmedim..

bundan dolayı kendisini görmeden birinin isminin pınar oldugunu ögrendiğimde kafamda hemen ince zarif narin beyaz tenli güzel bir kız canlanıyor..sizce tesadüf olabilirmi yada tesadüf olması mümkünmü?

02 Kasım 2017 10:24

durdurnikahımemurbey
Daire Başkanı

sibel, serpil, mehtap, suzan, okşan, tuba, ahu,elif, banu v.s isimleri olanlar genelde kaşar oluyooo

02 Kasım 2017 10:43

cesaretinbedeli
Müsteşar Yardımcısı

Bende sana tanıdığım en az 10 pınarın çirkin olduğunu söyleyebilirim

Hatta daha fazla

02 Kasım 2017 10:52

ütopyadan
Müsteşar Yardımcısı

Elinizde klavye var diye istediğiniz şekilde yazamazsınız arkadaşlar. Ahlaksız olabilirsiniz fakat bu size ahlaksızlık yapma özgürlüğü vermiyor.

.............

Başlık sahibinin sorusunun cevabı; bence tesadüf.

02 Kasım 2017 11:46

sakaya.fırat
Müsteşar Yardımcısı

Benim ilk aşkım ve gördüğüm en güzel kızın ismi döndü idi.

02 Kasım 2017 11:56

rebelwend
Genel Müdür

Elinizde klavye var diye istediğiniz şekilde yazamazsınız arkadaşlar. Ahlaksız olabilirsiniz fakat bu size ahlaksızlık yapma özgürlüğü vermiyor.

.............

Başlık sahibinin sorusunun cevabı; bence tesadüf.

ütopyadan, 1 ay önce - Alıntıya git

ahlaksızlık derken anlayamadım...isnatlarınız bana yada yazdıklarıma ise sösylermisiniz neresinde bir ahlaksızlık var bekliyorum...

arkadaşlar ben %100 demedimki zaten.. tabiki ülkedeki tüm güzel kızların ismi pınar gizem ece vs değil..

02 Kasım 2017 12:17

G.ü.z
Daire Başkanı

Isimlerin karakter üzerinde etkili olduğunu duydum ama fiziksel özellik üzerinde etkisi olduğunun açıklaması, sizin örnekleminizin az olmasından kaynaklanıyor olabilir.

02 Kasım 2017 13:02

rebelwend
Genel Müdür

Isimlerin karakter üzerinde etkili olduğunu duydum ama fiziksel özellik üzerinde etkisi olduğunun açıklaması, sizin örnekleminizin az olmasından kaynaklanıyor olabilir.

G.ü.z, 1 ay önce - Alıntıya git

bencede tam olarak detay veremesede google pınar yazıp görselleri tıklayıp karsınıza çıkan ve isimleri pınar olan bayanlara göz atabilirsiniz ben yaptım mesela ekrana sıgan ilk kısımdaki bayanların çogu güzel..

https://www.google.com.tr/search?q=p%C4%B1nar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZmfba0J_XAhXlF5oKHQBoAGUQ_AUICigB&biw=1920&bih=949

02 Kasım 2017 13:16

G.ü.z
Daire Başkanı

bencede tam olarak detay veremesede google pınar yazıp görselleri tıklayıp karsınıza çıkan ve isimleri pınar olan bayanlara göz atabilirsiniz ben yaptım mesela ekrana sıgan ilk kısımdaki bayanların çogu güzel..

https://www.google.com.tr/search?q=p%C4%B1nar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZmfba0J_XAhXlF5oKHQBoAGUQ_AUICigB&biw=1920&bih=949

rebelwend, 1 ay önce - Alıntıya git

Zeynep yaz, semra yaz.. ya da başka bi tane.. sosyal medya hesaplarına konulan çoğu fotograf teşhir amaçlı kullanıldığından daha çok kendine güvenen güzel bayanlar tarafından konuyor. Doğal olarak hangi ismi yazarsan yaz eğer bir profil fotosuysa, mutlaka güzeldir. Herneyse.

02 Kasım 2017 13:22

rebelwend
Genel Müdür

Zeynep yaz, semra yaz.. ya da başka bi tane.. sosyal medya hesaplarına konulan çoğu fotograf teşhir amaçlı kullanıldığından daha çok kendine güvenen güzel bayanlar tarafından konuyor. Doğal olarak hangi ismi yazarsan yaz eğer bir profil fotosuysa, mutlaka güzeldir. Herneyse.

G.ü.z, 1 ay önce - Alıntıya git

bencede herneyse ama benim düşüncem aynı..o zaman sizde denk ve aklınıza geldikce etranızdaki güzel oludugunu düşündüğünüz bayanların ismini bir check ediniz belki böylece ne demek istediğimi somut olarak görürsünüz...

bu arada semra yazarak da baktım çıkan sayfa soyadıda güzel olan bir oyuncunun resimleri ile dolu onun dısında güzel olan 3 kişiyi gecmez..(ögle arası boş olunca böyle seylerle ugrasabiliyor insan))

02 Kasım 2017 14:37

nokta ile virgül
Müsteşar Yardımcısı

Pınar ilk aşkımın adı yani ilk aşkım dediysem ilkokulda sevdiğim kızın ismiydi muhtemelen hala öyledir ismi :)

Güzel kızdı da pek kafası çalışmıyordu kıza sevdiğimi söyledim kız bir daha benimle konuşmadı ya la

Öz güven diye bir şey bırakmadı bende. O travmayı atlatmam öyle kolay olmamıştı :)

Ne yapıyor acaba şimdi bak aklıma düştü nasıl yapsak ki

02 Kasım 2017 14:56

rebelwend
Genel Müdür

Pınar ilk aşkımın adı yani ilk aşkım dediysem ilkokulda sevdiğim kızın ismiydi muhtemelen hala öyledir ismi :)

Güzel kızdı da pek kafası çalışmıyordu kıza sevdiğimi söyledim kız bir daha benimle konuşmadı ya la

Öz güven diye bir şey bırakmadı bende. O travmayı atlatmam öyle kolay olmamıştı :)

Ne yapıyor acaba şimdi bak aklıma düştü nasıl yapsak ki

nokta ile virgül, 1 ay önce - Alıntıya git

benimde şuana kadar tanıdıgım en güzel kızın ismi pınardı ortaokul da bir sene aynı sınıftaydık orta okuldan sonra bir daha göremedim gecenlerde facede denk geldi gördüm 20 yıl sonra, eski güzelliği kalmamış ama hala güzel kız :))

02 Kasım 2017 15:00

nokta ile virgül
Müsteşar Yardımcısı

benimde şuana kadar tanıdıgım en güzel kızın ismi pınardı ortaokul da bir sene aynı sınıftaydık orta okuldan sonra bir daha göremedim gecenlerde facede denk geldi gördüm 20 yıl sonra, eski güzelliği kalmamış ama hala güzel kız :))

rebelwend, 1 ay önce - Alıntıya git

Eski güzelliğinin kalmaması gerçekten çok ilginç olmuş :)

02 Kasım 2017 15:08

rebelwend
Genel Müdür

Eski güzelliğinin kalmaması gerçekten çok ilginç olmuş :)

nokta ile virgül, 1 ay önce - Alıntıya git

kesinlikle haklısın bende cok şaşırdımm :))

02 Kasım 2017 20:41

gri.ötesi
Şube Müdürü

Evet bu isimlere sahip kişiler genelde güzel oluyor;)

02 Kasım 2017 21:30

gelekobirnum
Müsteşar Yardımcısı

Pınar mı güzel? Şu bizim bildiğimiz Pınar... Güzel... Pınar... Şu an çok kötü oldum. Elim ayağım boşaldı resmen. Erkek laa o. Bildiğin erkek... Uyuşturucu karteli Pablo Escobar'dan farkı yok. Fotosunu görseniz, bundan sonra korku filmi ihtiyacınız olmaz. Bana Mehpare güzel deyin, kabul... Hadi Makbule güzel deyin, o da kabul... Hatta Mehveş'e bile razıyım. Ama rica ediyorum Pınar güzel demeyin. Bak çok kırıcı olurum. Bir de ilk sıraya yazmışlar şunu. Forumun bittiğinin kanıtıdır bu...

02 Kasım 2017 21:40

jerryseinfeld
Şef

ve tuğçeler de

02 Kasım 2017 21:57

gelekobirnum
Müsteşar Yardımcısı

Güzel biri varsa, o da Bukettir. Hatta sadece o değil, çalıştığı yer, soluduğu hava, yürüdüğü yollar, bindiği arabalar, baktığı yerler, ona dair ne varsa hepsi güzeldir. Başkasının oldu ama umarım ömür boyu mutlu olur. Ne bana söylediklerini unutacağım, ne de bana yazdıklarını sileceğim. Ayrılırken ki ağlaması hafızamda hep yer edinecek...

03 Kasım 2017 00:18

beşincielement
Genel Müdür

kesinlikle katılmadığım bir tespit, isimle ne adam olunur ne de güzel,

03 Kasım 2017 09:50

rebelwend
Genel Müdür

arkadaşlar katılmayanlarınız tabiki olacaktır benim tespitime ama benim açımdan gercek böyle..siz sanırım tüm güzel kızların hepsinin isimlerini saydıgım isimlerden birine sahipler diye anladınız tabiki öyle bir sey mümkün değil ama çogunlukla saydıgım isimlere sahip olan kızların geneli güzel..bunu tecrübe etmenizde gayet basit bu isimlerden yada benzerlerinden birine sahip bayanlar varsa etrafınızda, somut olarak gözlemleyebilirsiniz..

ben çok güzel olmasada güzel olmayan bir pınar tanımadım :))

Toplam 19 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;