Editörler : crops35

hookm1307
Aday Memur
06 Kasım 2017 18:35

Hayırlı olsun kardeşim..Allah utandırmasın..Neresi geldi ?

wessaurtr, 6 yıl önce

Evet, başladım 14 Eylül'de. Haftaya ikinci ayı dolduruyoruz işte.

wessaurtr
Yasaklı
06 Kasım 2017 18:49

Kendim Kırklareli'de yaşadığım ve okulum da Edirne'de olduğu için Kırklareli Özel İdaresi bekçiliği yazıp oraya atanmıştım.

hookm1307, 6 yıl önce

Hayırlı olsun kardeşim..Allah utandırmasın..Neresi geldi ?

Odtülu46
Aday Memur
06 Kasım 2017 19:02

hocam farklı şehirde çalışıp farklı şehirde okumak zor olmuyormu,okula nasıl bir çözüm buldunuz

wessaurtr, 6 yıl önce

Kendim Kırklareli'de yaşadığım ve okulum da Edirne'de olduğu için Kırklareli Özel İdaresi bekçiliği yazıp oraya atanmıştım.

wessaurtr
Yasaklı
06 Kasım 2017 19:05

Edirne-Kırklareli 40 dakika hocam. Gece çalışıp gündüz okula gidiyorum. Okuldaki hocalar da anlayış gösterdi. Sadece 1 gün laboratuar dersine gidiyorum. Bir zahmet göstersinler bu yaşa geldik atandık da zaten :D

Odtülu46, 6 yıl önce

hocam farklı şehirde çalışıp farklı şehirde okumak zor olmuyormu,okula nasıl bir çözüm buldunuz

hookm1307
Aday Memur
06 Kasım 2017 19:07

özelden mesaj attım ama ? :)

wessaurtr, 6 yıl önce

Odtülu46
Aday Memur
06 Kasım 2017 19:09

Anladım hocam Allah kolaylık versin :D bende farklı şehir yazmayı düşünebilirim son atamada o yüzden sordum

wessaurtr, 6 yıl önce

Edirne-Kırklareli 40 dakika hocam. Gece çalışıp gündüz okula gidiyorum. Okuldaki hocalar da anlayış gösterdi. Sadece 1 gün laboratuar dersine gidiyorum. Bir zahmet göstersinler bu yaşa geldik atandık da zaten :D

wessaurtr
Yasaklı
06 Kasım 2017 19:11

Valla Edirne'de açılacağına ihtimal vermediğimden hem de memlekette kadro açılınca beklemeyeyim dedim.

Odtülu46, 6 yıl önce

Anladım hocam Allah kolaylık versin :D bende farklı şehir yazmayı düşünebilirim son atamada o yüzden sordum

AlvaroMorata21
Aday Memur
07 Kasım 2017 14:14

Kardeşim il özel idaresine atandım sanırım ayıptır söylemesi maaş ne kadar KİT oldugu icin soruyorum yüksek maaş diyolar .. birde bu alımda KİT alım yaparmı belediye ve il özel idareleri ?

wessaurtr, 6 yıl önce

Valla Edirne'de açılacağına ihtimal vermediğimden hem de memlekette kadro açılınca beklemeyeyim dedim.

wessaurtr
Yasaklı
07 Kasım 2017 19:45

Burada yazmak doğru olmaz. Sonra üzülen olur sevinen olur :D

Mesaj attım.

AlvaroMorata21, 6 yıl önce

Kardeşim il özel idaresine atandım sanırım ayıptır söylemesi maaş ne kadar KİT oldugu icin soruyorum yüksek maaş diyolar .. birde bu alımda KİT alım yaparmı belediye ve il özel idareleri ?

Koçakere
Yasaklı
07 Kasım 2017 22:53

Arkadaşlar 82.41 puan zabıta gelir inşallah lise mezunuyum

AlvaroMorata21
Aday Memur
08 Kasım 2017 00:55

Dostum dalgamı geçiyosun bilmeyerek soruyosun anlamadım ki 82 puanla zabıta beklemek nedir ya benım puan 93.3 ben bu alımda atanamıyacam diye korkuyorum dua edelimde il özel idaresi vee belediye alım yapsın yoksa cok kötü olurum .. Allah hepimizin yardımcısı olsun kimin nasibinde varsa o kazansın

Koçakere, 6 yıl önce

TMDYS
Aday Memur
08 Kasım 2017 11:48

Walla benim puanim 84 maliye mezunuyum bilmiyorum ne olur :(

ziganali
Memur
12 Kasım 2017 13:11

2001 e 12 tane sofor kadrosu gelmis sadece,onu da ehliyet sartlarina bakmadan 90 ve ustu tercih edip kendilerini de bizi de yakacaklar

Taiga
Memur
12 Kasım 2017 20:52

Bir insan bu kadar çevresindeki olaylara duyarsız olamaz. Bot musun? Robot musun? Nesin sen? Zabıta bile alınmıyor. İnsan biraz araştırır. İçimizde kalan ufacık umutla forumdaki konuları, cevapları okurken senin kopyala yapıştır yaptığın mesajlara denk gele gele puanını ezberledi binlerce kişi. Zaten tercih edebileceğim yerlerin toplam kontenjanı 9, hiç belgesi ehliyeti olmayan da 4. kişi alıyorlar. 2001'den atanmayı bekleyen herkes sinirli. Biri bu kadro azlığının sinirini senden çıkarsa, sana ana avrat sövse iyi mi olur?

Koçakere, 6 yıl önce

wessaurtr
Yasaklı
12 Kasım 2017 22:09

Bence çok iyi olur :D

Taiga, 6 yıl önce

Bir insan bu kadar çevresindeki olaylara duyarsız olamaz. Bot musun? Robot musun? Nesin sen? Zabıta bile alınmıyor. İnsan biraz araştırır. İçimizde kalan ufacık umutla forumdaki konuları, cevapları okurken senin kopyala yapıştır yaptığın mesajlara denk gele gele puanını ezberledi binlerce kişi. Zaten tercih edebileceğim yerlerin toplam kontenjanı 9, hiç belgesi ehliyeti olmayan da 4. kişi alıyorlar. 2001'den atanmayı bekleyen herkes sinirli. Biri bu kadro azlığının sinirini senden çıkarsa, sana ana avrat sövse iyi mi olur?

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi