Editörler : F16 Gökçen
«131415161718192021222324»

gizemizem
Aday Memur
20 Aralık 2017 13:40

Surusten sonra bana puan verilmedi. Size nasil puan verildi acaba hoca mi soyledi?

21servet21, 6 yıl önce

Merhaba arkadaslar ben de pazartesi gunu mulakata girip tum asamalari gectim sürüş puanim da 85 üstü galiba sadece verdikleri test biraz karisikti acaba kazanmis miyimdir ve ne zaman sonuclar belli olur acaba bilgilendirirseniz sevinirim

ickr92
Aday Memur
20 Aralık 2017 13:41

Arkadaşlar merhaba,

Bir sorum olacak , kasım ayında arayıp bilgi güncellenip test gelmeyen varmı?

Son olarak bu tarihten sonra test süreci devam etmekte mı bilen var mı? Daha önce aranan

kişiler için test süreci devam etmekte mi bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Şimdiden tesekkur ederim.

waymi
Aday Memur
20 Aralık 2017 13:47

Dün mülakata girdim. 10 kişilik bir gruptuk, ben dahil 4 kişi çok aktiftik diğer 4 ü normaldi 2 tanesi de hiç konuşmadı yani güzel bi çalışma olmuştu. Bitince 15 dk civarı beklettiler olumlu adayların ismini okumalarını beklerken iyiyi kötüyü ayırt etmeden herkesin ismini okudular ve en geç 28 aralıkta haber vericez deyip gönderdiler. Herkez şaşırdı kaldı o esnada neden böyle bişey yaptıklarını sorma fırsatımız olmadı.

Bugüne kadar en az 10 kere büyük firmaların bu tarz mülakatlarına katıldım kiminden geçtim kiminden son aşamada elendim ama ben hayatımda böyle böyle bir mülakat mantığı ve adaletsizliği görmedim. Resmen olumlu olduğumuz halde hakkımızı yediler . 10 kişilik grupta hiç mi iyi adam yoktu, böyle bişey olması imkansız 30 dk boyunca gayet güzel bir ortam vardı. Hiçbişey bilmiyosam bile en azından geçmiş deneyimlerimden yola çıkarak grubumuzdan en az 2 kişinin olumlu olması gerekiyordu. Ayrıca şahsi olarak grupta gösterdiğim performansa göre daha ilk çalışmada elenmem imkansız ötesi bişey diyebilim..

Yani sonuç olarak burda bi işlerin döndüğü kesin. Geçmiş konularda benzer bir olay yaşayan biri Aİ'in anlaştığı insan kaynakları firmasının ihtiyacından fazla adayı çağırıp aday sayısı kadar da Aİ den para aldığını iddia etmiş, yüksek ihtimal şirket çalışanları ve bu firma arasında bir danışıklı dövüş durumu söz konusu. Buda bizim gruba denk geldi, Ve eminim ki bizim dışımızda aynı olayı yaşayan başka gruplarda vardır.

Abdi İbrahim olarak hakkımı yediniz.. Buna katkı sağlayacak yayında ve yapımda emeği geçen herkesin de hakkını vakti zamanı gelince misli misli yesinler inşallah. Allah bildiği gibi yapsın diyorum başkada bişey demiyorum...

20 Aralık 2017 14:17

Konya da girdim mülakata bende heyecanla bekliyorum

Hilmi.candan, 6 yıl önce

Merhaba

Konya?dan mülakata katılan arkadaşlar var mı? Geri dönüş eğitime davet edilen oldumu ? Acaba

EkpeUdoh
Kapalı
20 Aralık 2017 14:26

Hatay için dönüş alan oldu mu? Benim sınavım iyiydi fakat dönüş yok henüz.

thystewardess
Aday Memur
20 Aralık 2017 14:35

Şimdi forumda verilen telefon numarasını aradım. Adana için henüz görüşmelere başlanmadığını söylediler. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Karayel.kara
Aday Memur
20 Aralık 2017 14:50

Merhaba arkadaşlar

Mülakata katılıp eğitim daveti alan arkadaşlar var mı? ne zaman bilgilendirme

Yapılacak ve Konya?dan katılan arkadaşlar bana mesaj atabilir mi?

20 Aralık 2017 17:59

Konya'dan katıldım

Karayel.kara, 6 yıl önce

Merhaba arkadaşlar

Mülakata katılıp eğitim daveti alan arkadaşlar var mı? ne zaman bilgilendirme

Yapılacak ve Konya?dan katılan arkadaşlar bana mesaj atabilir mi?

Sylo38
Aday Memur
20 Aralık 2017 18:36

arkadaşlar safmısınız 28 şubatta eğitim yerleri belli oluyor mulakat daveti almayanlar daha beklemey

gizemizem
Aday Memur
20 Aralık 2017 22:15

Sen ne yaptın memleketlim? Nasil sonuçlandı?

Sylo38, 6 yıl önce

arkadaşlar safmısınız 28 şubatta eğitim yerleri belli oluyor mulakat daveti almayanlar daha beklemey

Sylo38
Aday Memur
20 Aralık 2017 22:25

Toprağım 14.45 Grubunda 4 kişi ilk gruptan çıktık 2 kişide araba sürdük. 28 şubatta mail gelecek dediler bekliyorum. :)

gizemizem, 6 yıl önce

Sen ne yaptın memleketlim? Nasil sonuçlandı?

21servet21
Aday Memur
20 Aralık 2017 23:52

3 ay sonra mi egitim baslayacak yani

gizemizem
Aday Memur
21 Aralık 2017 01:41

Hadi insallah bakalim. Bende araba surdum ama otele girip birileriyle konusmadan direkt kayseri'ye döndüm. Bana mail gelecek falan demediler ve ayrıca burda bi arkadaş sürüş puanindan falan bahsetti ben puanimi falan bilmiyorum hocayla konuştuk bence gayet iyisin direksiyon hakimiyetin falan çok iyi guzel ama geliştirmen gereken bi kaç bisey var dedi ordan ayrıldım puanin su falan demedi acaba sormam mi gerekiyodu yada puan söylemediği için direksiyondan elendim mi acaba diye düşünmeye basladim açıkçası. Hem sey sorcam sana tekli mulakatta maaslardan falan bahsetmislerdir sanada 2550 net mi dedi brut mu dediler? Net olarak anladigimi dusundum ama sonradan acaba brut muydu dedim sana ne dediler? Bide 36 bin mi 38 bin mi biseyden bahsettiler anlamadim ama bozuntuya vermemek icin sormadim :) anladiysan bana da anlat gözünü seveyim :)

Sylo38, 6 yıl önce

Toprağım 14.45 Grubunda 4 kişi ilk gruptan çıktık 2 kişide araba sürdük. 28 şubatta mail gelecek dediler bekliyorum. :)

Gençaday1994
Aday Memur
21 Aralık 2017 12:41

Arkadaşlar merhaba ben 18 Aralık 14:45 de Anlarada mülakata girdim 13 kişilik bir grubumuz vardı 45 dk sonunda 12sinin ismi okundu zannettim ben elendim hatta ismi okunan bir arkadaş üzülme diye beni teselli ediyordu sonra öğrendim ki ismi okunanlar elenmiş tabiki üzüldüm onlar adına sonra beni birebir mülakata aldılar çok rahat geçti olumlu geçtiği belliydi ardından bitti derken beni sürüş için lobiye indirdiler 1 saate yakın Ankarada araç kullandım akşam olmuştu sürüş hocam çok iyi biriydi normal sohbet ettik ve hayırlı olsun dedi yukarı çıktım bana haber verenlerini söylediler bekliyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun eğitim daveti için mesaj alan olursa haber verebilir mi ?

kuleli123
Aday Memur
21 Aralık 2017 14:10

9 ocakta eğitim başlıyor millete saf diyeceğine önce iyi arastir

Sylo38, 6 yıl önce

Sylo38
Aday Memur
21 Aralık 2017 16:29

kardeş forumda beni sinirlendirme iyi oku 28 ocakta kazananlara eğitim yerleri ve tarihleri söylenecek daha mulakat bekleyenler var.

kuleli123, 6 yıl önce

9 ocakta eğitim başlıyor millete saf diyeceğine önce iyi arastir

kuleli123
Aday Memur
21 Aralık 2017 16:44

Sinirlensen ne olur mülakatta eğitim 9 ocakta başlıyor diyor

Sylo38, 6 yıl önce

kardeş forumda beni sinirlendirme iyi oku 28 ocakta kazananlara eğitim yerleri ve tarihleri söylenecek daha mulakat bekleyenler var.

kuleli123
Aday Memur
21 Aralık 2017 16:47

Ayrıca 28 Aralık'a kadar kazananlara geri dönüş olacak

Sylo38, 6 yıl önce

Sylo38
Aday Memur
21 Aralık 2017 17:22

arkadaş sen kafayı yemişsin inan sana bişi anlatmak zor odun kafalı birine benziyon milleti umutlandırma adamlar mulakat daveti bekliyor diyorum mulakat bitiyor 28 inde anlamıyormusun.

kuleli123, 6 yıl önce

Ayrıca 28 Aralık'a kadar kazananlara geri dönüş olacak

spusi
Aday Memur
21 Aralık 2017 17:25

hitap şekline bakar mısınız üç beş mesaj sonra da iyi araştır diyen birine beni sinirlendirme yazmış. bu tipleri eğitime kadar çağırırlar ve işe alırlar. umarım eğitimde insan olmayı da öğretirler.

Sylo38, 6 yıl önce

Toplam 523 mesaj
«131415161718192021222324»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi