Editörler : Cüneyt Barışoglu
06 Aralık 2017 19:10

hizmetli alim
Aday Memur

bu haber sitesini takip edin derim.Bu memurlar net bizi hiç görmüyor.Görse bu haberi yayınlardı.

...

06 Aralık 2017 23:58

ave1re
Aday Memur

evet arkadslar memeurlar netı takıbı bırakın herkes kamu ajansına gelsın

08 Aralık 2017 23:06

sefa baş
Aday Memur

ben ortopedik engelli bir hizmetliyim bizi gihe almaları için kaç bakana yazdım hiç ses yok sendikamızın varlığı belli değil .memurlar net gündem hiç yapmıyor. taşerona sorgususuz sualsiz kadro var duyduğuma göre ikramiye de alacaklarmış .memur hiç bir hakkını alamıyor maalesef sendikalar ilgilenmiyor .o zaman sendikada durmanın da anlamı yok .senede 2 bayram ikramiye yok .yazık memurun adı çalışmaza çıkmış .kardeşim çalışmayan kimse onu işten atın bakalım taşeronlar kadro alsında işede gelmezler şimdiden savsaklıyorlar.

08 Aralık 2017 23:09

androitrix
Aday Memur

Arkadaşlar şuanda mubasirler gih kadrosu için toplanmislar benciller bende yazdim sadece mubasirler değil komple hizmetli kadrosu gih e gecmelidir haksızlık yapmayalım diye.ortak bir etiket oluşturup yarin saat 19.00da yazalım aynı anda sesimiz duyulsun.#HizmetliKadrosuGihOlsun diye herkes yazsın lütfen biz kendimizi dusunmezsek kimse sallamaz haberiniz olsun.

08 Aralık 2017 23:56

hizmetli alim
Aday Memur

ben varım.Yarın 19.00

09 Aralık 2017 00:09

hizmetli alim
Aday Memur

Ben yardımcı hizmetli kadrosundayım Bakanlıkta. Ünvan değişikliği sınavı bekliyorum. Başka türlü bu kast sisteminden kurtulacağımızı sanmıyorum açıkcası. Bütün bir yardımcı hizmetli sınıfını gih sınıfına almak isteyeceklerini de düşünmüyorum. Kamuda ayak işlerini yapacak, getir götür yapacak insanların olduğunu düşünüyorlar. Bu anlamda yh sınıfının olması işlerine geliyor, yh' nin kaldırılması veya gih' ye bütünüyle geçmesini istemezler.Makul olan teklifin bütün yh sınıfının geçmesi değilde lisans mezunu olanlarının ve belirli yıl hizmet şartı koşulunu sağlayıp, sınavsız gih sınıfına geçirilmesi teklifi olabilir. Sendika imiş yok memurlar nette haber yapılması imiş olacak işler değil. Zamanında dilekçe verdim, mail attım, sendikalara, milletvekillerine bir şekilde ilettim olmadı.

Ünvan değişikliği ve KPSS sınavı dışında başka bir seçenek göremiyorum. Uğraşan, mücadele eden arkadaşlarında işleri rast gitsin ne diyeyim.

Dediğim gibi yh sınıfında gih sınıfına geçmek için lisans mezunu olması, ve belli bir süre hizmet yılını (3 sene, 5 sene neyse) sağlayıp, sınavsız gih ye geçmesi ile teklifte bulunabilir.

zavira, 1 ay önce - Alıntıya git

Kolay lokma değiliz biz,aramızda yüksek lisans yapanlar varmış.Sesimiz duyulur.Hiç olmazsa bu mücadeleden dolayı bize biraz saygı gösterirler.Asla kabul etmeyeceğiz ve mücadelemiz sürecek.

ÇOK PİS GAZA GELDİM :))

Toplam 46 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;