Editörler : crops35

donghee
Memur
30 Kasım 2017 17:49

Evet aynen öyle herkese hayırlı olması dileğiyle

endüstrümühendisi, 6 yıl önce

mülakat tarihleri belli olmuş arkadaşlar botaş'ın sitesine girip bakabilirsiniz

sg655
Kapalı
30 Kasım 2017 21:10

Süreç hızlı ılerleyecek gibi gecenki alımlar gibi gec olmadı

galaksi-68
Daire Başkanı
01 Aralık 2017 19:21

Arkadaşlar botaş beni ters köşe yaptı sizlere karşı mahçubum sürecin bu kadar kısa olacagını tahmin edemedim bunda içişleri bakanlıgının güvenlik araştırmalarını kısa sürede bitirme programının etkili oldugunu düşünüyorum sözlü mülakata girecek herkese başarılar dilerim

galaksi-68, 6 yıl önce

mülakatlar şubat sonu mart başında olur

sg655
Kapalı
01 Aralık 2017 19:37

Mülakat tarıhleri acıklandıya ilanda belirtilen tarıh ve saatte teslım edilen evrakların asıllarıyla bırlıkte hazır bulununuz diyor bunlar diploma ehliyet kimlik vs diğerleri orjınallerıydi zaten dogrumu anlamısım

galaksi-68
Daire Başkanı
01 Aralık 2017 19:43

sg655 bu konuda mülakat tarihleriyle ilgili gelecek tarihte şu şu evrak yazmazsa en iyisi botaş genel müdürlügünü arayıp bilgi almak

sg655, 6 yıl önce

Mülakat tarıhleri acıklandıya ilanda belirtilen tarıh ve saatte teslım edilen evrakların asıllarıyla bırlıkte hazır bulununuz diyor bunlar diploma ehliyet kimlik vs diğerleri orjınallerıydi zaten dogrumu anlamısım

galaksi-68
Daire Başkanı
01 Aralık 2017 19:45

düzeltme : gelecek tarihte gelecek tebligatta olacak

galaksi-68, 6 yıl önce

sg655 bu konuda mülakat tarihleriyle ilgili gelecek tarihte şu şu evrak yazmazsa en iyisi botaş genel müdürlügünü arayıp bilgi almak

sg655
Kapalı
01 Aralık 2017 20:27

Anladım nasip bakalım

04 Aralık 2017 13:26

"kURULUŞUMUZA TESLİM ETTİKLERİ BELGELERİN ASILLARI VE KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE" derken diplomanın aslını getirin demek istiyor sanırım. başka ne gitmesi gerekiyor kurumu arayan var mı ?

sg655
Kapalı
04 Aralık 2017 13:45

Benım aklımada kımlık dıploma ehlıyet gelıyor

endüstrümühendisi, 6 yıl önce

"kURULUŞUMUZA TESLİM ETTİKLERİ BELGELERİN ASILLARI VE KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE" derken diplomanın aslını getirin demek istiyor sanırım. başka ne gitmesi gerekiyor kurumu arayan var mı ?

donghee
Memur
05 Aralık 2017 13:50

BOTAŞ sınavı mülakatı için bilgilendirme tebligatı geldi bilginiz olsun arkadaşlar sinava girecek arkadaşlara hayırlı olması dileğiyle RABBİM yar ve yardımcımız olsun inşallah amin herkese hayırlı olması dileğiyle

sg655
Kapalı
05 Aralık 2017 16:54

İstenilen evrak vs ne yazıyor

donghee, 6 yıl önce

BOTAŞ sınavı mülakatı için bilgilendirme tebligatı geldi bilginiz olsun arkadaşlar sinava girecek arkadaşlara hayırlı olması dileğiyle RABBİM yar ve yardımcımız olsun inşallah amin herkese hayırlı olması dileğiyle

sg655
Kapalı
06 Aralık 2017 10:31

Sınava davet mektubu geldi

Bilgi; :)

donghee, 6 yıl önce

galaksi-68
Daire Başkanı
06 Aralık 2017 19:56

Ben Botaşı aradım internetten alınan belgeler getirilmeyecek dediler iyice kafam karıştı yav sınava davet tebligatında şu şu evrakları getirin yazsanıza ?

sg655, 6 yıl önce

Benım aklımada kımlık dıploma ehlıyet gelıyor

burak.karnak
Aday Memur
06 Aralık 2017 20:12

4 yıldır botaşta ardahan botaşta çalışıyorum bana ulaşırsanız mülakat hakkında bilgi verebilirim

sg655
Kapalı
06 Aralık 2017 21:54

Özelden msj atılmıo sana kardesim anlat bakalım nasıl oluo mulakatlar ve nekadar ücretler

burak.karnak, 6 yıl önce

4 yıldır botaşta ardahan botaşta çalışıyorum bana ulaşırsanız mülakat hakkında bilgi verebilirim

burak.karnak
Aday Memur
06 Aralık 2017 22:39

2600 civarı maaşla başlarsınız her 6 ayda bir ortalama %5 civarı maaşınıza zam gelir 2 tam 4 yarım ikramiye veriliyor her yıl ortalama bir maaş kadar giyim yardımı veriliyor belli bölgelerde lojman var makul bir fiyat karşılığı kalabiliyorsunuz vardiyalı çalışısanız %30 vardiya primi var bide mesaiye kalırsanız tadından yenmez kazanan arkadaşlar gerçekten memnun kalır. doğu bölgesine atanırsanız(benim gibi) torpiliniz olmadan biraz zor gidersiniz bizde torpili olan gitti biz kaldık buralarda gerisi herşeyle mutlu olursunuz

sg655
Kapalı
06 Aralık 2017 23:21

Mülakatlarda neyapmalıyız

burak.karnak, 6 yıl önce

2600 civarı maaşla başlarsınız her 6 ayda bir ortalama %5 civarı maaşınıza zam gelir 2 tam 4 yarım ikramiye veriliyor her yıl ortalama bir maaş kadar giyim yardımı veriliyor belli bölgelerde lojman var makul bir fiyat karşılığı kalabiliyorsunuz vardiyalı çalışısanız %30 vardiya primi var bide mesaiye kalırsanız tadından yenmez kazanan arkadaşlar gerçekten memnun kalır. doğu bölgesine atanırsanız(benim gibi) torpiliniz olmadan biraz zor gidersiniz bizde torpili olan gitti biz kaldık buralarda gerisi herşeyle mutlu olursunuz

burak.karnak
Aday Memur
07 Aralık 2017 05:13

mülakatta yapacagınız işle alakalı personel daire başkanı personel müdürü vb müdürler olmak üzere 5 kişilik jüri karşısında işinizle alakalı sorular sorucaklar sizin rahatlığınıza sorulara verdiğiniz cevaplara bakıcaklar sıralamanıza rahatlığınıza referansınıza (varsa,eskinin rorpili simdinin referansı) keşke olmasa ama her kurumda olduğu gibi var. bende botaşa girerken bilgi aramıştım ama bulamamıştım şimdi yardımcı olabilirsek ne mutlu. sorular çok zor değildi bize sorulan. ben makina teknisyeniyim genel anlamda makinacı sorularıydı elektrikçi arkadaşların anlatımıyla alakalı onlarında bazılarına zor sorular sormuşlar bilgi önemli bilen kişi için sorular basit olacaktır herşey sizde bitiyor ama giren arkadaşlar yapılan mülakat basitti diyecekler girip cıktıktan sonra zaten odaya girdiğnizde karşınızdaki kişiler siz rahatlayasınız diye çok zorlamayacaklardır. bizde bu şekilde olmuştu herkezin gönlüne göre olsun hak eden kazanır inşallah

sg655
Kapalı
07 Aralık 2017 08:49

Saol kardesim verdiğin bilgiler için kmse zaman ayırıpda ilgilenmıyor buralardasenın gıbı simdi bizim tahmın ettiğimizde zaten bu ve benzeri seylerlakın daha önce bu yoldan geçmiş biriyle konusmak heycanı yatstryor

burak.karnak, 6 yıl önce

mülakatta yapacagınız işle alakalı personel daire başkanı personel müdürü vb müdürler olmak üzere 5 kişilik jüri karşısında işinizle alakalı sorular sorucaklar sizin rahatlığınıza sorulara verdiğiniz cevaplara bakıcaklar sıralamanıza rahatlığınıza referansınıza (varsa,eskinin rorpili simdinin referansı) keşke olmasa ama her kurumda olduğu gibi var. bende botaşa girerken bilgi aramıştım ama bulamamıştım şimdi yardımcı olabilirsek ne mutlu. sorular çok zor değildi bize sorulan. ben makina teknisyeniyim genel anlamda makinacı sorularıydı elektrikçi arkadaşların anlatımıyla alakalı onlarında bazılarına zor sorular sormuşlar bilgi önemli bilen kişi için sorular basit olacaktır herşey sizde bitiyor ama giren arkadaşlar yapılan mülakat basitti diyecekler girip cıktıktan sonra zaten odaya girdiğnizde karşınızdaki kişiler siz rahatlayasınız diye çok zorlamayacaklardır. bizde bu şekilde olmuştu herkezin gönlüne göre olsun hak eden kazanır inşallah

burak.karnak
Aday Memur
07 Aralık 2017 11:14

elimizden ve dilimizden geldiğince yardımcı oldum 4 sene önce bende o heycanı yaşamıştım güzel bir duygu keşke herkez hakettiği şekilde hakettiği yerleri kazansa bunun olması dileğiyle hepinizle başarılar diliyorum

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi