Editörler : asaygincihan27
19 Kasım 2017 22:03

selamdar
Daire Başkanı

Eğitimin şu an en büyük sorunu bu konudur. Yani siyasi vesayetten yandaşlıktan arınması olaıdır.

21 Kasım 2017 00:10

Ladyela
Aday Memur

Eğitimin şu an en büyük sorunu bu konudur. Yani siyasi vesayetten yandaşlıktan arınması olaıdır.

selamdar, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kesinlikle aynı kanıdayım.

21 Kasım 2017 18:57

Katre-i- matem
Şef

En büyük sorunun liyakatsiz Meb bürokratları olduğu meydanda. Hepsine de değişim şart.

25 Kasım 2017 22:50

ancelo
Müsteşar Yardımcısı

Eğitim yönetimi yok ülkemizde gerçek olan budur. Başlığı açanın eline gönlüne sağlık.

26 Kasım 2017 22:26

happymate
Daire Başkanı

Birileri o malum cenahtaki bürokratlara:) 8/9 zayıf demeksizin böyle bir acziyetli sınıf geç(ir)me sistemi ve uygulamanın, ne 3. Dünya devletlerinde ve ne de eğitim ve gelişmişlikte Demir-perde ülkeleri diye bilinen kalkınmış ülke ve milletlerde dahi söz konusu olmadığını da mı belirtmemiş ? şimdiye değin... E 10 Küsur senedir dile getiriliyor tüm bunlar zaten . Yazık ki ne yazık...

26 Kasım 2017 22:38

Meb-gov-tr
Şef

Bugün yapılmak isteneni açık açık belirtsek inanın bu iş bizi tutuklamaya kadar varır. Çünkü yaşanan son olay gösterdi ki, artık topun ucuna bir şekilde kendileri de gelecek bu siyasiler. Çünkü onlar da bu ülke de yaşıyorlar.

Ankara'nın göbeğinde hunharca (!) ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERİMİZİ TARTAKLAYAN bu bela, hangi nesilin ve hangi eğitim politikalarının ürünü olduğunu gösterdiği kadar, uzun vade de kendilerinin de bu trajik sahnelere gebe kalabileceği bir dinamitin her gün nasıl da ateşlendiğinin ispatıdır...

26 Kasım 2017 22:42

Katre-i- matem
Şef

Bugün yapılmak isteneni açık açık belirtsek inanın bu iş bizi tutuklamaya kadar varır. Çünkü yaşanan son olay gösterdi ki, artık topun ucuna bir şekilde kendileri de gelecek bu siyasiler. Çünkü onlar da bu ülke de yaşıyorlar.

Ankara'nın göbeğinde hunharca (!) ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERİMİZİ TARTAKLAYAN bu bela, hangi nesilin ve hangi eğitim politikalarının ürünü olduğunu gösterdiği kadar, uzun vade de kendilerinin de bu trajik sahnelere gebe kalabileceği bir dinamitin her gün nasıl da ateşlendiğinin ispatıdır...

Meb-gov-tr, 2 hafta önce - Alıntıya git

Şerefsizler nasıl da perişan ettiler Gazilerimizi sokak ortasında gözlerim dolarak izledim o haberi...

26 Kasım 2017 22:51

thirdedition
Aday Memur

Bırakın öğretmen kökenli bir bakan ve müsteşarı. Eğitimden biraz anlayan bakan müsteşar olsa o bile yeter. Bıktık artık zır eğitim cahili mühendis, hukuk kökenli Milli eğitim bakanlarından. bakanları kimin seçtiğini hepiniz biliyorsunuz. aslında onu ikna etmek lazım.

İnternet'te var isteyen bakabilir. Bir Milli Eğitim bakanlığı müsteşar yardımcısı ötekini, resmi olarak şikayet ediyor: makam aracını özel işlerin de kullanmak ve hem özel şirketten hemde devletten yolluk almak ama ne hikmetse şikayet edende edilende hala görevde... Hangisi doğru? Beğenmediğiniz Almanya'da böyle bir durum olsa bırakın müsteşar yardımcısını bunun üstünü örten bakanda gider.

26 Kasım 2017 23:42

Eşkal Atak
Aday Memur

Öğretmen kökenli Bakan da gelse, emir ve talimatlar daha yukarıdan geleceği için, çözüm olmaz.

28 Kasım 2017 22:10

Meb-gov-tr
Şef

Bırakın öğretmen kökenli bir bakan ve müsteşarı. Eğitimden biraz anlayan bakan müsteşar olsa o bile yeter. Bıktık artık zır eğitim cahili mühendis, hukuk kökenli Milli eğitim bakanlarından. bakanları kimin seçtiğini hepiniz biliyorsunuz. aslında onu ikna etmek lazım.

İnternet'te var isteyen bakabilir. Bir Milli Eğitim bakanlığı müsteşar yardımcısı ötekini, resmi olarak şikayet ediyor: makam aracını özel işlerin de kullanmak ve hem özel şirketten hemde devletten yolluk almak ama ne hikmetse şikayet edende edilende hala görevde... Hangisi doğru? Beğenmediğiniz Almanya'da böyle bir durum olsa bırakın müsteşar yardımcısını bunun üstünü örten bakanda gider.

thirdedition, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hiç sormayın hiç hocam.

09 Aralık 2017 13:33

okurpaye06
Aday Memur

Burada yana yakıla başlığa destek olsak ne yazar ki? İmam bildiği duayı okur.

10 Aralık 2017 11:11

superbb
Daire Başkanı

ALAKASIZ İLGİSİZ HAYALPEREST DEĞİL ÖĞRETMEN KÖKENLİ KİŞİLER MEB NI YÖNETMELİ BATIRDILAR

12 Aralık 2017 18:38

Cemşid Kandil
Aday Memur

İsteseniz bile, pek muktedir siyasiler o dileklerinizi görmezden gelirler.

Toplam 33 mesaj

ANKET
Lojmanların, içinde oturanlara, ihalede oluşan en yüksek bedelle satılacak olmasını;