Editörler : Cüneyt Barışoglu
07 Kasım 2017 23:00   

Katiplik mi ikm mi ?

Arkadaşlar merhaba. Katiplik veya ikm düşünüyorum. Katiplikte kendi yaşadığım olan şehir ankara listesine girdim ikm de ise yozgatta listeye girdim. diyelim ki 2sinide kazandık sizce hangisini seçmeliyim ? tercihler kişiye göre değişir ama şehir dışında yaşamaya pek alışkın değilim üniyi bile ankarada ailemin yanında okudum.

07 Kasım 2017 23:46

canpare61
Aday Memur

aynı anda ıkısını kazandırmazlar sana.komısyonların bırbırınden haber var.bana yazı ıslerı muduru oyle demıstı.sen merak etme bızım herseyden haberımız var demıstı :)sen bırıne odaklan

08 Kasım 2017 09:59

Baymaz
Aday Memur

Klavyede kendine güveniyorsan katiplik daha iyi boşver...

08 Kasım 2017 10:26

AYans yok
Memur

aynı anda ıkısını kazandırmazlar sana.komısyonların bırbırınden haber var.bana yazı ıslerı muduru oyle demıstı.sen merak etme bızım herseyden haberımız var demıstı :)sen bırıne odaklan

canpare61, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sacmalama ya birbirinden haberi varmıs güldürme adamı :) sonuclar acıklandıgında ikisini kazananları görürsünüz tecrübeyle sabittir hafi eyv

08 Kasım 2017 20:57

canpare61
Aday Memur

bunu bana soyleyen cumhurıyet bassavcısı.gıt baska yerlerde sacmala yuru

08 Kasım 2017 22:58

lostminded
Memur

katiplik tabiki de. ikm de ne kadar rahattır şöyledir böyledir desedeler de sonuçta katillerle, yankesicilerle, tecavüzcülerle muhatap olacaksın. ha başka çaren yoksa tercih edilebilir.

09 Kasım 2017 15:08

Cihads
Aday Memur

Kesinlikle katiplik tercihim olurdu. Parmaklarınıza güveniyorsanız.

12 Kasım 2017 23:21

katip198801

Katiplik tabiki. Cezaevinde sıkı hersey. Telefon vs yasak oba gore hayirlisi hakkinda.

13 Kasım 2017 18:10

cglr11
Aday Memur

Açık cezaevinde telefon kullanabiliyorsun

Toplam 8 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?