Editörler : hopaliSafak Vaktii
08 Kasım 2017 02:41   

20 Bin atama

Ne yapabiliriz gençler 20 bin atama çoğu insanı kurtarmaz ,sınıf din İngilizce derken bize birşey kalmaz ...Ne yapmalı varmı fikri olan ?

08 Kasım 2017 02:49

Kcinel
Memur

Aklım almıyo yirmi bini. Neredeyse teyitlendi. Kabul gören bütçede yök falan var meb sayısı net değil tam olarak ama sanırım bu satı maalesef burada kalacak. Yazık... ne diyeyim

08 Kasım 2017 06:08

HakanMatt
Aday Memur

Aklım almıyo yirmi bini. Neredeyse teyitlendi. Kabul gören bütçede yök falan var meb sayısı net değil tam olarak ama sanırım bu satı maalesef burada kalacak. Yazık... ne diyeyim

Kcinel, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yazık hocam

09 Kasım 2017 09:00

hamitgulcu
Aday Memur

Sayının artması ancak Cumhurbaşkanının sesimizi duymasıyla olur. Bunun yolu da Ankara'da toplanıp derdimizi duyurmaktan geçer. Bu işi organize eden biri çıksa sayının artabileceğini düşünüyorum.

09 Kasım 2017 22:09

Edebiyatbeklemede
Aday Memur

mücadeleyle geri adım atılan şeyler oldu mesela tarih dersinin tekrar konması gibi

09 Kasım 2017 23:29

Kcinel
Memur

Sayının artması ancak Cumhurbaşkanının sesimizi duymasıyla olur. Bunun yolu da Ankara'da toplanıp derdimizi duyurmaktan geçer. Bu işi organize eden biri çıksa sayının artabileceğini düşünüyorum.

hamitgulcu, 2 hafta önce - Alıntıya git

el ayak kelepçe götürülürüz hocam sonra salınırız :) emin olun duymak isteseler zaten bunca tepki twitter ve canlı yayınlarda sorularla duyarlardı. Ocak ayında görücez bakalım bütçeden geçtiği kadarıyla mı kalacak sayı.

10 Kasım 2017 19:13

turner12
Aday Memur

güncel

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?