Editörler : ayşegül bgm
08 Kasım 2017 11:21

4+2'de İlk tayini ne zaman istenebiliyor

Sözleşmeli sağlık personelinden 4 yıllık çalışma süresini tamamlayanlar, talepleri halinde bulundukları yerde 657 sayılı Kanunun 4'üncü maddesinin(A) bendi kapsamındaki kadrolara atanabilecek. Bu kadrolara atananlar, aynı yerde en az 2 yıl daha görev yapacak ve bunlar hakkında adaylık hükümleri uygulanmayacak. -------> yazana göre arkadaşlar 4 yılın sonunda eğitim tayini yada herhangibir normal tayin istenebiliyor mu ? Yoksa mazere tayini de dahil 6 yıl mı geçmesi lazım?

Hakyemeyenler
Kapalı
08 Kasım 2017 17:00

Bnm ve arkdslrmn anladığı 4 yıl üzerine 2 yıl daha aynı yerde clsnca kadrolu oluosun ve tüm haklara sahip oluyorsunuz

llupen
Aday Memur
09 Kasım 2017 08:16

5. Ve 6. Yıl da da sözleşmeliyiz ozaman

Hakyemeyenler, 6 yıl önce

Bnm ve arkdslrmn anladığı 4 yıl üzerine 2 yıl daha aynı yerde clsnca kadrolu oluosun ve tüm haklara sahip oluyorsunuz

045Aakamu
Yasaklı
09 Kasım 2017 08:31

5. yıl mazeret isteyebilirsin

tds.gülfidan
Kapalı
09 Kasım 2017 10:43

4 yılı tamamlayınca kadroya geçiyoruz. yalnız tayin istemek için çalıştığımız yerde kadrolu olarak en az 2 yıl çalışmamız gerekiyor. bu yüzden 6 yıl ama mazeret için 5. yılı tamamlamak yetiyor diye biliyorum.

tds.gülfidan
Kapalı
09 Kasım 2017 10:44

5. ve 6. yıl kadrolu oluyoruz sözleşme 4.yılın sonunda bitmiş oluyor.

llupen, 6 yıl önce

5. Ve 6. Yıl da da sözleşmeliyiz ozaman

Hakyemeyenler
Kapalı
09 Kasım 2017 11:50

4 yılın üzerine aynı yerde 2 yıl daha clsrsan kadrolu olucaksnz, zaten normal 4bliye tüm tayinler sıkıntı, şuan onca insan sürünüyor, kadroluya geçince daha çok hak elde etmiş olucaz

tds.gülfidan
Kapalı
10 Kasım 2017 08:29

alıntı ''Sözleşmeli sağlık personelinden 4 yıllık çalışma süresini tamamlayanlar, talepleri halinde bulundukları yerde 657 sayılı Kanunun 4'üncü maddesinin(A) bendi kapsamındaki kadrolara atanabilecek. Bu kadrolara atananlar, aynı yerde en az 2 yıl daha görev yapacak ve bunlar hakkında adaylık hükümleri uygulanmayacak''

4. yılın sonunda kadroya gecebiliyoruz. 6 yıl hükmü tayin için geçerli

Hakyemeyenler, 6 yıl önce

4 yılın üzerine aynı yerde 2 yıl daha clsrsan kadrolu olucaksnz, zaten normal 4bliye tüm tayinler sıkıntı, şuan onca insan sürünüyor, kadroluya geçince daha çok hak elde etmiş olucaz

rdyljii
Aday Memur
10 Kasım 2017 09:19

4 yıl sonra eğitim evlilik tayinleri istenebiliyor

llupen
Aday Memur
10 Kasım 2017 09:51

Mazeret tayinleri için 4 mü 6 mı peki

tds.gülfidan, 6 yıl önce

alıntı ''Sözleşmeli sağlık personelinden 4 yıllık çalışma süresini tamamlayanlar, talepleri halinde bulundukları yerde 657 sayılı Kanunun 4'üncü maddesinin(A) bendi kapsamındaki kadrolara atanabilecek. Bu kadrolara atananlar, aynı yerde en az 2 yıl daha görev yapacak ve bunlar hakkında adaylık hükümleri uygulanmayacak''

4. yılın sonunda kadroya gecebiliyoruz. 6 yıl hükmü tayin için geçerli

tds.gülfidan
Kapalı
10 Kasım 2017 13:46

4. yılın sonunda sözleşme biter,kadroya geçeriz. hastaneden aldığım bilgiye göre 5. yılda mazeret kullanabiliriz. ama 5. yılın başlangıcından mı yoksa 5. yılı tamamladıktan sonra mı onu bilemiyorum, sorup öğrenmek lazım.

llupen, 6 yıl önce

Mazeret tayinleri için 4 mü 6 mı peki

llupen
Aday Memur
13 Kasım 2017 09:34

Sağlık Bakanlığından alınan bilgi 2017/5 ve 2017/3 ile atananlar 4b/45a gibi bi statüdeymişiz ve bu statüye özel genelge ve Yönergeler çıkacakmış bu yönerge va genelge çıkana kadar becayiş ve tüm mazeret tayinleri dahil hakkımız yokmuş bu Genelgeler ilanından sonra bu tür Haklarımız belirli şartlar altında olacakmış.

tds.gülfidan
Kapalı
13 Kasım 2017 09:53

nerden öğrendiniz peki, yazılı bir kaynak var mı bu haberle ilgili.

llupen, 6 yıl önce

Sağlık Bakanlığından alınan bilgi 2017/5 ve 2017/3 ile atananlar 4b/45a gibi bi statüdeymişiz ve bu statüye özel genelge ve Yönergeler çıkacakmış bu yönerge va genelge çıkana kadar becayiş ve tüm mazeret tayinleri dahil hakkımız yokmuş bu Genelgeler ilanından sonra bu tür Haklarımız belirli şartlar altında olacakmış.

llupen
Aday Memur
15 Kasım 2017 11:01

Bizzat sağlık Bakanlığından alınan bilgidir.

tds.gülfidan, 6 yıl önce

nerden öğrendiniz peki, yazılı bir kaynak var mı bu haberle ilgili.

rdyljii
Aday Memur
16 Kasım 2017 22:38

bu röntgende mesela okul tayini için tüm 4 yıllıklar oluyor mu

cst042
Memur
16 Kasım 2017 23:35

Ne zaman çıkcak,belirlencekmiş peki bunlar? Bulunduğum il de hastalığımın tedavisi mümkün değil ne yapacağım peki ben?

llupen, 6 yıl önce

rdyljii
Aday Memur
17 Kasım 2017 09:41

ben 2 yıl sonra tayin haklarını açarlar diye umuyorum 6 yıl cok uzun bir zaman o kadar bekletmezler bence

cst042, 6 yıl önce

Ne zaman çıkcak,belirlencekmiş peki bunlar? Bulunduğum il de hastalığımın tedavisi mümkün değil ne yapacağım peki ben?

cst042
Memur
17 Kasım 2017 10:05

İnşallah..Durum böyle olunca heyet raporu almayı düşünüyorum. Uygun görülürse eğer 30 günden fazla verilirse Sözleşmemizin fesh olma durumu var mı ? bilginiz var mı acaba?

llupen
Aday Memur
19 Kasım 2017 13:31

Vallaha önümüzdeki süreçte çıkacak dedi yani belli değil gibi anladım ben

cst042, 6 yıl önce

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi