Editörler : Adversary
08 Kasım 2017 12:59   

2018 En İyi Online YDS Kursu
2018 de YDS'ye gireceğim. İlkbaharda başlangıcı yapıp sonbaharda da 70'e odaklanacağım. Yalnız örgün kursa katılmam mümkün değil. Bu nedenle online bir kurs arıyorum. Anketi dolduranlardan tek ricam tartışmadan neden o kursu önerdiklerini yazmaları..

Bu ankete 7 günde, 16 kişi oy kullandı ve 15/11/2017 12:59 tarihinde sona erdi.

08 Kasım 2017 13:08

sevdegormez
Aday Memur

Online DS Center

Sebepler:

1. Araştırdığım hiçbir online kursta daha önce karşılaşmadığım sınırlı kontenjan olayları var. (Maksimum bir gruba 25 öğrenci alıyorlar.)

2. Derslere Hosna hoca giriyor. (Bu bence başlı başına bir sebep. Hocadan bahsetmeyeceğim düşünen araştırsın zaten. Kısaca; YDS, IELTS, TOEFL vb. akademik sınavlarda çok uzman bir hoca.

3. Eğitimleri canlı dersler şeklinde ve 2 dönem ücretsiz. Biliyorum başka yerlerde de var ama canlı derslerin kaydolup sonradan da izleme özelliği bir de bir dönem kaydolup derslerin videolarını 2 YDS dönemi boyunca açık bırakmaları çok güzel. (Ki siz de zaten iki defa sınava gireceğinizi söylemişsiniz.

4. Hoca numarasına kadar paylaşıyor. Hiç online yani uzaktan öğrenci gibi hissetmiyorsunuz. Ben de arıyorum o da arıyor beni fırsat buldukça.

5. En önemlisi bu; çok ilgililer. Teknik elemanları da öyle hoca da öyle yönetim de öyle.

6.Öğrenciye özel çalışma planı hazırlıyorlar. Bunun çok etkisi oluyor. vs. vs.

08 Kasım 2017 13:10

sevdegormez
Aday Memur

Online DS Center

Sebepler:

1. Araştırdığım hiçbir online kursta daha önce karşılaşmadığım sınırlı kontenjan olayları var. (Maksimum bir gruba 25 öğrenci alıyorlar.)

2. Derslere Hosna hoca giriyor. (Bu bence başlı başına bir sebep. Hocadan bahsetmeyeceğim düşünen araştırsın zaten. Kısaca; YDS, IELTS, TOEFL vb. akademik sınavlarda çok uzman bir hoca.

3. Eğitimleri canlı dersler şeklinde ve 2 dönem ücretsiz. Biliyorum başka yerlerde de var ama canlı derslerin kaydolup sonradan da izleme özelliği bir de bir dönem kaydolup derslerin videolarını 2 YDS dönemi boyunca açık bırakmaları çok güzel. (Ki siz de zaten iki defa sınava gireceğinizi söylemişsiniz.

4. Hoca numarasına kadar paylaşıyor. Hiç online yani uzaktan öğrenci gibi hissetmiyorsunuz. Ben de arıyorum o da arıyor beni fırsat buldukça.

5. En önemlisi bu; çok ilgililer. Teknik elemanları da öyle hoca da öyle yönetim de öyle.

sevdegormez, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yanlış yazmışım :) Online YDS Center diyecektim. Y'yi unutmuşum :)

08 Kasım 2017 14:07

alfarabius2015
Aday Memur

İngilizce için ne gerek var online eğitim için para vermeye. Youtube'da binlerce eğitim videosu var. Açar izlersin. Konuları iyi bir şekilde takip ettikten sonra en az bir kitap alır test çözersin.

08 Kasım 2017 14:15

ramazanbballı95
Aday Memur

exam center ama online bilmiyorum örgn almıştım

08 Kasım 2017 16:01

aslanseyma
Aday Memur

Binlerce öğrencisi olan Exam Navigator'u koymamanız çok manidar. Benim oyum ondan yana.

09 Kasım 2017 15:41

rüzgar101

Online YDS Center ben ce de.

10 Kasım 2017 16:59

durmusogluk

2 dönem dersler ücretsiz kaldığı için online yds center dedim bende.

11 Kasım 2017 20:09

esilesila

english exam center iyi. yds almadım ama genel ingilizce almıştım beğendim

13 Kasım 2017 14:35

yurdakulgulendam

Ankete nazaran bugün görüştüm online yds centerla beğendim açıkçası. Arapça yds için kayıt oldum ben.

14 Kasım 2017 12:04

narennn

Almanca YDS için kurs önerebilir misiniz?

14 Kasım 2017 13:36

Dalaras
Aday Memur

Online DS Center

Sebepler:

sevdegormez, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben tavsiye etmiyorum

16 Kasım 2017 22:11

asudeeski

Anket bitmiş ama bence de online yds center. Çok ilgililer.

16 Kasım 2017 22:30

Dalaras
Aday Memur

Anket bitmiş ama bence de online yds center. Çok ilgililer.

asudeeski, 1 hafta önce - Alıntıya git

Yapma yav

17 Kasım 2017 19:55

burakkan0606
Aday Memur

bir dershanede 10-15 tane YDS Hocası varsa,hangisini seçeceksin kim iyi kim kötü ayrımı başlar,biraz amacından sapar bence,Benim tavsiyem Yds hocası tek yada 2-3 kişi olan butik görünümlü,ilginin,soru çözümünün,samimi bir ortamolan dershaneyi tavsiye ederim ....Hoca yayınını kendisi yazmalı ve her sınava girerek kendini geliştirmeli ben,m bildiğim Hoca FATİH HOCA (KUZEY'de)

18 Kasım 2017 23:35

sarardilek
Aday Memur

Dalaras'cığım :) Bu forum senden bıktı biliyorsun değil mi? Eğlencelisin ne deyim ama bilmeyen dikkate alır seni diye korkuyorum biliyor musun? YÖKDİL açıklanmış mış mış mış her şey mışşş...

Toplam 15 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?