Editörler :
08 Kasım 2017 13:27   

İş bankası sınavı-istanbul eylül 2017 dönemi sınavında başarılı olanlar

Merhaba Arkadaşlar ;

iş bankası sınavında başarılı olanlar sayfasında diğer bölgelerde oldugundan karışıklık yaşanabiliyor. mülakata girenler;mükat sonucu bekleyenler ve iş teklifi alanlar buradan bilgi paylaşımı yaparsa diğer arkadaslarda sürecin nasıl ilerlediğini görebilirler

08 Kasım 2017 14:01

bshsvdjsk

Mülakat açıklandıktan ne kadar sonra evrak için iletişime geçiyorlar

11 Kasım 2017 11:29

Adaymemur89
Aday Memur

Mulakat sonucu aciklananlar burdan yazabilirler mi ? Hangi bolge oldugunu belirtirlerse sevinirim

13 Kasım 2017 10:21

Lucklyy
Aday Memur

7 Kasım mülakata girip de açıklanan var mı ? Herkes nereye kayboldu böyle

13 Kasım 2017 11:18

Adaymemur89
Aday Memur

7 Kasım mülakata girip de açıklanan var mı ? Herkes nereye kayboldu böyle

Lucklyy, 2 yıl önce - Alıntıya git

mülakat sonucu açıklananlar burada yazsa da bizde süreci takip edebilsek çok güzel olucak.

13 Kasım 2017 12:13

isletmemuhendisi7
Aday Memur

Mulakat sonucu aciklananlar burdan yazabilirler mi ? Hangi bolge oldugunu belirtirlerse sevinirim

Adaymemur89, 2 yıl önce - Alıntıya git

25 Ekim mülakat tarihi 8 Kasım mülakat sonucu yarın da evrak listesini almak için İş Kulelerine gideceğim

13 Kasım 2017 14:51

Adaymemur89
Aday Memur

25 Ekim mülakat tarihi 8 Kasım mülakat sonucu yarın da evrak listesini almak için İş Kulelerine gideceğim

isletmemuhendisi7, 2 yıl önce - Alıntıya git

evrak listesii almanız içinde gün mü veriyorlar acaba ? İş teklifi ne zaman yapıldı ?

13 Kasım 2017 15:04

isletmemuhendisi7
Aday Memur

evrak listesii almanız içinde gün mü veriyorlar acaba ? İş teklifi ne zaman yapıldı ?

Evet cuma günü aradılar yarına verdiler günü iş teklifi değil de süreç şu şekilde ilerliyormuş şimdi evrak listesini verecekler daha sonra ben onları teslim edeceğim evraklarım onaylanacakmış evraklarda da eleme oluyormuş neye göre eliyorlar evraklarda bilmiyorum daha sonra eğitime çağırıyorlar İstanbul Bölgesi olduğu için eğitimin ikinci haftası belli oluyormuş nerede çalışacağın bundan önceki sınava giren ve şuan işbaşı yapan arkadaşımdan bu şekilde bilgi almıştım

13 Kasım 2017 15:48

Adaymemur89
Aday Memur

Evet cuma günü aradılar yarına verdiler günü iş teklifi değil de süreç şu şekilde ilerliyormuş şimdi evrak listesini verecekler daha sonra ben onları teslim edeceğim evraklarım onaylanacakmış evraklarda da eleme oluyormuş neye göre eliyorlar evraklarda bilmiyorum daha sonra eğitime çağırıyorlar İstanbul Bölgesi olduğu için eğitimin ikinci haftası belli oluyormuş nerede çalışacağın bundan önceki sınava giren ve şuan işbaşı yapan arkadaşımdan bu şekilde bilgi almıştım

istenilen evraklarla ilgili bilginiz var mıdır?

13 Kasım 2017 16:48

d-dogan
Aday Memur

gaziantep bölgeden oldugum için yazmıyorum ama bugün tam iki hafta oldu borç beyannamesi gönderdim bekliyorum :(

13 Kasım 2017 20:08

isletmemuhendisi7
Aday Memur

istenilen evraklarla ilgili bilginiz var mıdır?

Hayır yarın öğreneceğim.

13 Kasım 2017 21:16

bnnrgkhn
Aday Memur

Hayır yarın öğreneceğim.

Bende 25 ekimde girmiştim manisa bölgesi acaba bölgeden bölgeye acıklanma süresi değişiyor mu ki sizin acıklanmış ben daha beklemedeyim

14 Kasım 2017 19:18

timbildor
Aday Memur

Hayır yarın öğreneceğim.

Belgeleri yazar mısınız?

15 Kasım 2017 09:52

isletmemuhendisi7
Aday Memur

Belgeleri yazar mısınız?

timbildor, 2 yıl önce - Alıntıya git

Çok kapsamlı sağlık raporu istiyor diğer belgeler klasik iş evrakları

15 Kasım 2017 15:22

timbildor
Aday Memur

30 ekimden sonra mülakata girip cevap alan var mı arkadaşlar??

17 Kasım 2017 20:38

wickedgame
Aday Memur

3 kasımda girdim hala dönüş olmadı.. bugün aradım net bi tarih veremediklerini söylediler olumsuz olduğuna inanmaya başlıycam..

17 Kasım 2017 21:06

Adaymemur89
Aday Memur

3 kasımda girdim hala dönüş olmadı.. bugün aradım net bi tarih veremediklerini söylediler olumsuz olduğuna inanmaya başlıycam..

wickedgame, 2 yıl önce - Alıntıya git

Tam olarak ne dediler size 15 gun filan surer mi dediler

17 Kasım 2017 22:03

wickedgame
Aday Memur

hayır sadece bunu ve mailimi kontrol etmemi söylediler ama gördüğüm kadarıyla açıklananlar 10 15 gün içerisinde açıklanmış çoğunlukla siz yeni mi girdiniz?

17 Kasım 2017 22:33

Adaymemur89
Aday Memur

hayır sadece bunu ve mailimi kontrol etmemi söylediler ama gördüğüm kadarıyla açıklananlar 10 15 gün içerisinde açıklanmış çoğunlukla siz yeni mi girdiniz?

wickedgame, 2 yıl önce - Alıntıya git

En son girenlerdenim sanirim bayadir kimsenin aciklanmiyor toplu aciklanir artik diye dusunuyorum ama bilemiyorum tabi

21 Kasım 2017 13:32

merdas

Yaprak kımıldamıyor

24 Kasım 2017 11:42

timbildor
Aday Memur

Bugün açıklansın artık var mı sonuç bekleyen

Toplam 80 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?