Editörler : Cüneyt Barışoglu
08 Kasım 2017 14:18   

Polis olamadım çok üzgünüm

Arkadaşlar malümunuz hali hazırda devlet memuruyum adliyede ama polis olmayı çok istiyodum dün spor parkurunu geçemedim kalıbım ve boyum uzun oldugu için yapamadım 51 snyde kaldım cok üzülüyorum bi morel verin içim daralıyo valla çok istiyodum bu son şansdı yaş şartından dolayı geçsem iyimi olurdu onuda bilmiyorum ama çok üzgünüm : (

08 Kasım 2017 14:22

Şamil Şahin
Şef

Kesinlik ile üzülme. Zaten devlet memurusun ve belirli bir yaşam tarzın var. Polis teşkilatındaki arkadaşlar ile görüşürsen %90 memmun değil polislerin çalışma şartlarından dolayı. Çalışma şartları o kadar polisin şuan kurum değişikliğine izin verilse %80 kurum değiştirirler

08 Kasım 2017 14:31

Bamsı13
Aday Memur

Keşke bana adliyede memurluk verseler bi dakka durmam. Bak keyfine ne işin var polislikte

08 Kasım 2017 14:34

ovarlokçuu
Aday Memur

polis olanda pişman olamayanda

08 Kasım 2017 14:36

whisqy18
Memur

Geçmiş olsun. Üzülmek birşeye yaramıyor malesef önüne bak görevde yükselmelere mesela. Hakkımızda hayırlısı olsun.

08 Kasım 2017 14:38

Şamil Şahin
Şef

Birğün çok sevineceksin polis olmadığın için.

08 Kasım 2017 16:09

efeege37
Aday Memur

Allah?ın sevdiği kuluymuşsun ki polislik olmamış yat kalk şükür et bence

08 Kasım 2017 16:13

sfm61
Şube Müdürü

Kardeş başka derdin mi yok! Bırak zaten memursun derdin nedir? Davulun sesi uzaktan hoş gelir...

08 Kasım 2017 17:39

lalezgi
Aday Memur

zaten devlet memurusunuz pardon ama okadar işşiz arkadaşımız varken parkurda en iyiyisini yapan arkadaşlarımız sacma sapan sebeplerden elendi siz yine devlet memurusunuz, biz napalım onlar napsın? bırakında gelecegine yön verecek arkaşlarımız kazansın sizin kaybedicek hiçbirseyiniz yok . zaten 68 bin başvuru var devlet memeru olmussunuz hala insanların önünü tıkıyosunuz allaha şükür edinki bi işiniz var sizden çok daha kötü durumda olan insanlar var. bence biraz tevekkül edin

08 Kasım 2017 17:57

legamin
Memur

Polis olamayanlar amir oluyor onu dene paem mi her ne haltsa referans bul gerisini düşünme ...

Simdi desenki varmi benle becais yapacak inan 100 polisten 90 i tamam der... kafaya takma

08 Kasım 2017 23:30

netpolis
Aday Memur

Arka sokaklar dizisini kaldırmak lazım ..izleyp izleyip böyle konuşuyorlar işte..

09 Kasım 2017 08:33

okan4515
Aday Memur

Dostum bu mesleklerin ikisininde iki ucu boklu değnek başka alanlara yönel bari

09 Kasım 2017 08:56

sfm61
Şube Müdürü

Dostum var git yolunaaa... zannediyor musun meslek içi şartlar pmyo dan ya da pomem den daha kolay... madem hastaydım diyorsun kabul ediyorsun bu işe bulaşma iyice hasta eder bu meslek....

09 Kasım 2017 09:19

akdim
Aday Memur

6 yıl polislik yaptım, yemin ediyorum ki lisans kpss puanım ile mübaşirlik mülakatına girdim. he kazandım mı en yüksek kpss puanı bende olmasına rağmen (aynı zamanda lise, önlisans ve lisans mezunları başvurdu) mülakatta elendim. şimdi o kpss puanı ile başka memurluğa atandım. yemin ediyorum ki dünya varmış. yaşadığımı hissettim. şükürler olsun rabbime.

09 Kasım 2017 09:46

Şamil Şahin
Şef

Polis olamayanlar amir oluyor onu dene paem mi her ne haltsa referans bul gerisini düşünme ...

Simdi desenki varmi benle becais yapacak inan 100 polisten 90 i tamam der... kafaya takma

legamin, 2 hafta önce - Alıntıya git

Nokta atışı yapmışsın. Bir tanıdık esnaf vardı. Oğlu iki defa polisliğe girdi kazanamadı . Ama okus pokus ile komiser olmuş. Allah hakkımı bırakmasın.

09 Kasım 2017 13:46

Koray2017
Şef

Buyuyunce bende polis olacam insallah.

(Guzel kardesim adliyeye hic mi polis gelmiyor. Bi sohbet etsene. Sanirim sen hep Adliye noktadaki polis abla-abileri otururken gorup ozeniyorsun.)

Arka sokaklar iyidir. Riza (daha bende rutbesini cozemedim) baba ve ekibinden her il ve ilceye verilmelidir

09 Kasım 2017 15:32

alperoni
Şef

Bir gün bizi anayacaksın

09 Kasım 2017 16:24

sicilyalı44
Aday Memur

Umarım biz de 12 / 12 mesaisini gördükten sonra pişman olmayız

09 Kasım 2017 18:22

onder390
Aday Memur

zaten memur olduğun için Tanrı seni korumuş, daha ne istiyorsun.Olaya "bizzat" gelip müdahale etmesini mi bekliyorsun?demekki başka birşey istemelisin.bu şarkıyı " you can't always get what you want " akla getirir.hayal kırıklıkların arttıkça isteklerinin olmamasına alışırsın.sonra bir tanesi olur olduğunda da umurunda olmaz.üzülmek istiyorsan tabiki üzül ,ancak,burada verilemeyecek tavsiyelerden 1-2 tanesini uygula enazından kafayı dağıt.Ve bol şans.

10 Kasım 2017 01:25

Bond001
Daire Başkanı

Kardeş dünyanın en şanslı insanıymışın dua et kazanamadığına biz kaçmak istiyoz 7 aydır yakamızı bırakmadılar

10 Kasım 2017 11:41

nur31
Aday Memur

Şakamısınız siz. Polis olamadım diye üzülüyorsunuz, üstelikte devlet memuruyken. Diyecek bir söz bulamadım şimdi.

Toplam 22 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?