Editörler :
08 Kasım 2017 22:05   

Kapalı
2018 Dhbt hazırlananlar

Selamun Aleyküm değerli arkadaşlarım,2018 Dhbt hazırlananlar olarak burada birbirimize yardımcı olabiliriz inşallah,ben ihl+Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olarak bu sınava hazırlanmaya şimdiden başladım,tabi önce kpss sınavına gireceğiz:) Dhbt için kitap siparişi de verdim inşallah en yakın zamanda başlayacağım.

22 Kasım 2017 23:54

NNBJK
Aday Memur

Arkadaşlar, Yediiklim İzmir Hocalarından Tarih öğretmeni Tuğrul hoca, Türkçe öğretmeni Necati Nazım hoca, Matematik öğretmeni Balı hoca, coğrafya öğretmeni İnan hoca ve Anayasa öğretmeni Yasemin hoca ocak ayında Soru Tahmin Kitabı çıkaracaklar. Yayının adı EFEKT YAYINLARI. Ayrıca bu hocalarımız facebooktan EFEKT YAYINLARI 2018 KPSS adresinden her gün ikişer soru bilgi paylaşmakta. Bence takip edin çünkü hepsi çok iyi hocalar Yediiklimin Türkiye Geneli denemelerini de bu hocalar hazırlıyor. Kalite üst düzey.

27 Aralık 2017 20:51

srdrflz
Aday Memur

Selamunaleyküm hocam 2018 dhbt için hangi yayın evinin kitaplarını tavsiye edersiniz? Konu anlatımlı ve soru Bankası

16 Temmuz 2018 23:55

bayramola
Aday Memur

DHBT kitabı tavsiye edebileceğim konu anlatımlı

Yedi iklim Yayınevi/Ferhat Erdoğan

kitabın örnek sayfaları bu linkte mevcut http://www.dhbtsinav.com/?pnum=10&pt=

Toplam 3 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?