Editörler : Adversarysmtvs
08 Kasım 2017 23:28   

2018 Kaymakamlık sınavı

Merhaba arkadaşlar, şubat sonu mart başı 2018 Kaymakamlık sınav tarihini tarif etmek için çok sık dillendirilir oldu. Sınav tarihi hakkındaki duyumları ve hazırlık sürecini bu başlık altında konuşalım isterim.

Herkese kolaylıklar..

14 Kasım 2017 02:43

kymkmia
Aday Memur

Bir rivayete göre 24 Mart 2018 doğru çıkarsa hayırlı olsun..

15 Kasım 2017 14:44

yasemin erkol
Aday Memur

4t Akademi de hazırlanabilirsiniz kaymakamlıkta da oldukça iyiler

15 Kasım 2017 15:06

funda topçu
Aday Memur

4t yayınları evet gerçekten çok iyi.

15 Kasım 2017 22:25

edebeyli61
Aday Memur

En son olan kaymakamlık sınavlarının sonuçları çok tartışıldı. Puanlama için biz hazırlananların tam bir bilgisi yok. Her ne kadar bu içimdr bir endişe yaratsada bende hazırlanıyorum bu sınava ilerliyen zamanlarda bunun için bilhi paylaşımına hepimizin ihtiyacı olacaktır

16 Kasım 2017 01:01

Aragog
Memur

En son olan kaymakamlık sınavlarının sonuçları çok tartışıldı. Puanlama için biz hazırlananların tam bir bilgisi yok. Her ne kadar bu içimdr bir endişe yaratsada bende hazırlanıyorum bu sınava ilerliyen zamanlarda bunun için bilhi paylaşımına hepimizin ihtiyacı olacaktır

edebeyli61, 1 hafta önce - Alıntıya git

Türkçe hariç puanlama pek tartışmaya açık değil aslında.

16 Kasım 2017 08:20

Pofik
Aday Memur

4t Akademi de hazırlanabilirsiniz kaymakamlıkta da oldukça iyiler

yasemin erkol, 1 hafta önce - Alıntıya git

Agsgsjakakacbhsha

16 Kasım 2017 11:35

kymkmia
Aday Memur

edebeyli61, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben de bu yıl yapılan sınavda 79 puanla sınırda kaldım, puanlama konusu içimi acıtsa da sınav için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

16 Kasım 2017 14:09

edebeyli61
Aday Memur

Ben de bu yıl yapılan sınavda 79 puanla sınırda kaldım, puanlama konusu içimi acıtsa da sınav için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

kymkmia, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah şaibesiz bir şekilde emeğinin karşılığını alırsın kardeşim. Bende hazırlanıyorum. Hepimiz için hayırlısı

Toplam 8 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?