Editörler : smtvs
09 Kasım 2017 17:00   


İsem yayıncılık terbiyesizliği

Kasım ayının 3'ünde video ders notlarını sipariş verdim. Sözde bugün getirmişler gibi ARAS kargo bana mesaj attı. Eve geldik sizi bulamadık diye. Şu şu numaraları arayın diye de belirtmişler. Bütün numaraları, bulunduğu şubenin de numaralarını aramama rağmen açan olmadı. Bütün gün evdeydim. Gelmeleri falan tamamen yalan. Neyse bu kargonun suçu İsem'in değil.

İsem yayıncılığı aradım, internet siparişi bölümünde çalışan kıza durumu anlattım. Bir de bana bunun muhatabı ben değilim sizsiniz. Gidip şubeden alın yoksa bize tekrar geri gelir biz tekrar başka bir kargo ile yollarız diye de kabaca tavırla durumu anlattı!???

Arkadaşlar biz kpss alan bölümü öğrencisiyiz. Borçlar hukukundan da eğer yanlış hatırlamıyorsam; benim kargo şirketi ile aramda sözleşme nasıl olabilir? Sonuçta sitenize sipariş verirken bana 3 tane seçenek sunuyorsunuz; diyosunuz ki x, y, z firmaları benim ANLAŞMALI olduklarım. Birini seç diye. Ben de senin anlaşmana güvenip seçiyorum. Benim aramda sözleşme ilişkisi içinde olduğum kişi isem yayıncılık. Kargo ile aramda bir sözleşme ilişkisi yok çünkü. Durumu arkadaşa izah edemedim. Bir de salak saçma cevaplar aldım. Bir de başka kargolarla da olmuş aynı problemler.

Neden mi buraya yazıyorum? Dersi süper anlatan hocaları bulup youtube'a bedava video koymak takdir edilecek kadar büyük bir hizmet. Şüphe yok. Ancak Müşterinizi bu şekilde mağdur eden hem de sizin anlaşmalı olduğunuz bir firmaya müşterinize sahip çıkmak gerekmiyor mu? Yazıktır günahtır. Siparişimi iptal ettireceğim. Paramı iade edecekler. Bu durum çok büyük bir hayal kırıklığı oldu. Büyük isim olmak için bütün personellerinizin aynı hassasiyetle çalışması gerek.

Bu arada Musa hocamdan Soysal hocama kadar buradan herkese selamlarımı iletiyorum. Bu muamale için yorum insanlara ait ama videolarda bulunan hocalardan bu hocaları bizimle buluşturmada emeği geçen bütün herkese YAYINCILIK bölümü hariç herkese teşekkür ediyorum :)

09 Kasım 2017 17:02

muzaffer erdal ünsal
Memur

yayıncılık dedim ama beni mağdur eden kimse o üzerine alınsın.

09 Kasım 2017 19:04

kaplumbaga155
Memur

koskoca profesöre böyle yapmaları terbiyesizlik olmuş gerçekten. muzaffer bey umarım hakkınızı alırsınız.

09 Kasım 2017 19:30

muzaffer erdal ünsal
Memur

koskoca profesöre böyle yapmaları terbiyesizlik olmuş gerçekten. muzaffer bey umarım hakkınızı alırsınız.


kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

arkadaşım ne yapmaya çalışıyosun bilmiyorum ama biraz kendinizi adam yerine koyun da millet de sizi adam sansın. ona göre muamele görün diye dedim. ayrıca böyle basit esprilere gerek yok. burası oyun bahçesi değil. esprilerini başka yere sakla.

09 Kasım 2017 20:19

Pofik
Aday Memur

O kadar uzun ki okunmaya üşendim

09 Kasım 2017 23:24

gençlerbirlikli keyn
Memur

koskoca profesöre böyle yapmaları terbiyesizlik olmuş gerçekten. muzaffer bey umarım hakkınızı alırsınız.


kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

Hahahahah hocam çok güldüm allah da seni güldürsün

11 Kasım 2017 19:17

belsuu
Aday Memur

Okumaya üşenenler için özet geçiyorum: Netten kitap sipariş etmiş, kargosu gelmemiş.

Rezalet puanım: 2/10

16 Kasım 2017 14:25

hakanyildirim51
Aday Memur

Bana biraz yorumunuz kötüleme amaçlı gibi geldi daha geçen hafta sipariş verdim mikro kitabını 3 gün içerisinde de kitabım elime ulaştı. Aksilikler olabilir insanların emeğine yinede saygı duymak gerekiyor.

16 Kasım 2017 15:15

mertburakk
Aday Memur

Yayını beğendiğim için dün A grubu deneme testi sipariş verdim müşteri hizmetlerinin ilgisi de güzeldi. Cuma gününe elimde olacağını söylediler bana sıkıntı çıkmayacak gibi geliyor daha önce bir sıkıntı yaşamadım tekrardan memnun kalacağımı umuyorum.

22 Kasım 2017 09:30

alibarann
Aday Memur

İsem hakkında çok şeyler duydum yok kargo gelmiyor yok kitap yanlış. Bi bana denk gelmiyor galiba defalarca kez sipariş verdim hiç birinde de sıkıntı yaşamadım.

18 Ocak 2018 20:20

melek merve su

isemden alışveriş yapıyorum bende hiç problem yaşadığımı hatırlamıyorum

Toplam 10 mesaj
 
ANKET
Size göre, Türkiye'de erken bir yerel veya genel seçime ihtiyaç var mı?