Editörler : Lanet
09 Kasım 2017 19:49

Zabıtalık önemli

Arkdşlar zabıtalık nasıl meslek.bir lisans mezunu olup bu meslegı yapan var mı.Bir kaç ay da olsa yapılabilir mi.maaşı ne kadar ? Lütfen bu sorulara cvp verırsenz memnun olurum.Zabıta olanlar ya da ollmayıp ama bu durumları az çok görenlerde yorumlayabilir .Teşwkkür ederim şimdiden

s3s4s5
Daire Başkanı
09 Kasım 2017 20:44

Birkaç ay degıl pardon en kötü bir kaç yıl demek istedim.hani şartlar zordur başka bi çözüm bulana kadar

toprakoglu
Aday Memur
09 Kasım 2017 22:12

Bende zabitaliga geçiş için uğraşıyorum ama maaşı çalışma saati hiç bir fikrim.yok

GÖKHAN ATMACA
Aday Memur
10 Kasım 2017 13:48

Bayramın yok hafta sonun yok günün yok gecen yok yine de çalışmak ister misin. Maaşı iyi sosyal hakları iyidir yerine göre de keyiflidir

toprakoglu, 6 yıl önce

Bende zabitaliga geçiş için uğraşıyorum ama maaşı çalışma saati hiç bir fikrim.yok

s3s4s5
Daire Başkanı
11 Kasım 2017 20:13

Up

emreyurt999
Aday Memur
12 Kasım 2017 15:29

up

bravehard
Daire Başkanı
13 Kasım 2017 09:12

Arkadaşım ne öğrenmek istiyorsun? İzmir de metropol bir ilçe de Zabıta Memuruyum, 17 yıllık ve 2/3 derecesinde Lisans mezunuyum. Maaşı ve Sosyal hakları çok iyidir (Maaş+SDS+Maktu Mesai+Yılda 2 defa Giysi yardımı+Belediyenin diğer memurlarla beraber yaptığı yardımlar vb) İş olarak sakin bir yerde iseniz çok rahattır, yok karışık bir yerde iseniz çok zor bir meslektir.

s3s4s5, 6 yıl önce

Up

s3s4s5
Daire Başkanı
14 Kasım 2017 08:23

Anladım hocam maaş olarak tam olarak ne kadardr merakım o yondeydi

bravehard, 6 yıl önce

Arkadaşım ne öğrenmek istiyorsun? İzmir de metropol bir ilçe de Zabıta Memuruyum, 17 yıllık ve 2/3 derecesinde Lisans mezunuyum. Maaşı ve Sosyal hakları çok iyidir (Maaş+SDS+Maktu Mesai+Yılda 2 defa Giysi yardımı+Belediyenin diğer memurlarla beraber yaptığı yardımlar vb) İş olarak sakin bir yerde iseniz çok rahattır, yok karışık bir yerde iseniz çok zor bir meslektir.

bravehard
Daire Başkanı
14 Kasım 2017 09:18

Maaş veilen SDS ye göre değişir, biz 5.000 TL civarı alıyoruz, genel de 4.000 TL civarı büyükşehirlerde.

s3s4s5, 6 yıl önce

Anladım hocam maaş olarak tam olarak ne kadardr merakım o yondeydi

Dennis35
Aday Memur
16 Kasım 2017 18:28

Ben büyükşehir zabıtadayım olanakları iyi seversen meslek güzel keyifli sevmezsen ızdırap her belediyenin çalışma düzenegi farklı maaşlar iyi tercih meselesi artık gideceğin yerin memurlarını sormalısın onlar daha iyi bilgi verir

faturahane
Aday Memur
21 Kasım 2017 01:43

Zabıtalık diğer meslekler gibi pek satandart durumla ilişkili değildir. bulunduğun belediyeye ve başkanına göre değişiklik gösterebilir. ancak standart olanlar; nöbet, bayramlarda çalışma, siyasi bir işyerinde çalışmanın zorluklar, dost-ahbap ilişkilerinin verdiği zorluklar olarak değerlendirilebilir. sosyal haklar ve maaş konusunda normal memurluğa göre iyidir ancak bu durumda çalıştığın belediyeye göre değişir. ücret konusu standart değildir. Belediye başkanının tutumu durumu belirler. büyükşehirlerde çalışanlar maaş+maktu mesai alırlar. görev konusunda genel itibariyle rahattır ancak bu da diğerleri gibi çalıştığın belediyeyle ilgili bir durumdur.

Koçakere
Yasaklı
21 Kasım 2017 13:17

Arkadaşlar lise mezunuyum zabıtalık değişti gelir inşallah 82.41 puan

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi