Editörler : F16 Gökçen
10 Kasım 2017 22:53

Sevgilisi olan arkadaşlar

Arkadaşlar aşkım ömrü 3 senedir deniliyor. Tabi ben inanmıyorum buna. Çünkü 5 senedir sevdiğim ve ciddi düşündüğüm biri var. Siz ne düşünüyorsunuz. Benim gibi uzun ilişkisi olan var mı acaba ?

JanissaryWolves
Daire Başkanı
12 Kasım 2017 19:37

Evlendikten sonra başlıyor o 3 sene

21diyarbakır
Aday Memur
13 Kasım 2017 07:34

Ömür aşkın ömrüyse evlenmeden önce de aşıksın zaten. Ama evlendikten sonraki aşkın ömrüyse o çok kötü. Ömrü tükeniyorsa bari evlenmeden önce tükensin de iki tarafa da yazık olmasın :)

18 Aralık 2017 16:54

öyle bişey yok evlenmeden tükenmez. aşıksınızdır çünkü bilmediğiniz yalanlar vardır.

GönülÇeşmesi
Yasaklı
23 Aralık 2017 21:52

5 senedir sevgili oldğunu kişiyle ciddi düşünmüyosan zaten ben senin zihyetine tüküreyim

21diyarbakır
Aday Memur
31 Aralık 2017 00:06

Gönül Çeşmesi misin ne b*ksun. Orda ciddi değilim dememişim. Adam gibi yorum yapacaksan yap. Yoksa ben tükürürüm....

cemal DELİ
Kapalı
16 Ocak 2018 12:47

Sevgilisi olan arkadaşlar Allah (c.c.) için birbirinizin kıymetini bilin

nurefşan01
Aday Memur
18 Ocak 2018 02:14

Zaman görecelidir kuramının bence manevi kanıtıdır Aşık olmak... ders çalişirken hatta uyurken uzun gelen zaman onunlayken kısacık olur saatler sürse de veya mekan ne kadar güzel olursa olsun onsuzken altın bi kafestir. Aşk bu dünyada zaman ve mekan tanımaz ve eğer kurallarına göre yaşanırsa cennette sonsuz bi beraberlik getirir yine zamansiz ama en güzel mekanda ve sonsuza dek... aşka ömür biçenler ömründe gerçek bir aşk tatmamiş olanlardır hiç kulak asma kardeşim... mutluluklar

21diyarbakır
Aday Memur
18 Ocak 2018 14:38

Güzel yorumun için teşekkür ediyorum kardeşim. Yüreğine sağlık.

nurefşan01, 6 yıl önce

Zaman görecelidir kuramının bence manevi kanıtıdır Aşık olmak... ders çalişirken hatta uyurken uzun gelen zaman onunlayken kısacık olur saatler sürse de veya mekan ne kadar güzel olursa olsun onsuzken altın bi kafestir. Aşk bu dünyada zaman ve mekan tanımaz ve eğer kurallarına göre yaşanırsa cennette sonsuz bi beraberlik getirir yine zamansiz ama en güzel mekanda ve sonsuza dek... aşka ömür biçenler ömründe gerçek bir aşk tatmamiş olanlardır hiç kulak asma kardeşim... mutluluklar

hoşdil
Yasaklı
03 Nisan 2018 19:08

5 sene olmuş kıy mikahı neyi bekliosunuz :) Ölmemi Hala olmayı bana çok mu görüosunuz:(
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi