Editörler : asaygin
11 Kasım 2017 12:27   

Kapadokya

Merhaba arkadaşlar Kapadokya bölgesini bilen arkadaşlar bölgede otel pansiyon vs rahatlıkla bulunabilir mi ve turla mı gezmek daha iyi olur yoksa kendimiz bölgeyi keşfedebilir miyiz?şimdiden teşekkürler ??

12 Kasım 2017 14:18

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Kapadokya'da gezilecek yerler bölük pörçük yani dağınık olduğu için turla gezmeni tavsiye ederim.3-4 günlük turlar yeterli olur bence.Onun dışında kendin gidersen hem normalden daha pahalı olan otellere para vermek zorunda kalırsın hem kendi başıma gezeceğim derken çok yorulursun.Kapadokya markası yüzünden oteller hiç de uygun fiyata değil ne yazık ki.Yanında fotoğraf makinası da götürmeni tavsiye ederim tabi.

14 Kasım 2017 12:47

tugcecann06
Aday Memur

Turları da araştırdım biraz ama kararsız kaldım önerebileceğiniz tur firmaları var mı ?

17 Kasım 2017 02:13

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Turları da araştırdım biraz ama kararsız kaldım önerebileceğiniz tur firmaları var mı ?

tugcecann06, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ben İzmir'de yaşıyorum,sanırım siz farklı bir şehirdesiniz.Benim kullandığım tur şirketi(Academic tur)başka yerde yok.Sizin için ve merak da ettiğim için İstanbul ve Ankara çıkışlı diğer turları biraz araştırdım.

Aşağıda linkini verdiğim tatilsepeti sitesindeki 'Promosyon Kapadokya Turları(299 tl olanlar) gayet iyi bence.

Bu arada tek başınıza giderseniz orada yazılan fiyatlardan 100 lira kadar fazla ödüyorsunuz,buna da dikkat edin.Yazılan fiyatlar 2 kişilik oda fiyatları çünkü.

https://www.tatilsepeti.com/Tur.aspx?Sehir=kapadokya

17 Kasım 2017 08:44

tugcecann06
Aday Memur

Çok teşekkür ederim ilginize evet İstanbul çıkışlı olanlara bakıyorum dediğiniz turu da mutlaka araştıracağım ??

30 Kasım 2017 14:21

y.suat
Şef

Eğer aracınız varsa kendiniz gitmeniz iyi olacaktır. Turlar tüm yerlere gitmiyor ve belli bir program çerçevesinde sizi gezdiriyor. Kendiniz giderseniz, zaman sorununuz yoksa ve yanınızda kafa dengi birileri varsa gezi programınızı belirleyip istediğiniz yerleri gezersiniz. Bazı güzel pansiyonlar var. Konaklamak için eğer otel şart demiyorsanız kendim ve bir kaç arkadaşımın da kaldığı bir yeri tavsiye edebilirim. Biz bir kaya pansiyonda kalmıştık ve kendimiz gezdik. Gayet de güzel geçmişti.

02 Aralık 2017 19:08

tugcecann06
Aday Memur

Teşekkürler önerileriniz için mevsim itibariyle şu an geziyi erteledik malesef??

Toplam 6 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?