Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
21 Kasım 2017 22:29

b.emre67
Aday Memur

3. havalimanı özel oluyor :)

wolkow33, 2 gün önce - Alıntıya git

özelse sen tercih yapmazsın kardeş

21 Kasım 2017 22:32

wolkow33
Aday Memur

özelse sen tercih yapmazsın kardeş

b.emre67, 2 gün önce - Alıntıya git

ben bu atamada tercih yaptım kardeşim makine teknisyeni branş 1.siyim :) inşallah Adana'ya gidiyorum..

21 Kasım 2017 22:35

b.emre67
Aday Memur

ben bu atamada tercih yaptım kardeşim makine teknisyeni branş 1.siyim :) inşallah Adana'ya gidiyorum..

hayırlı ugurlu olsun milletle kafa yapma insanlar bilgi alıp karar vermeye calışıyor

21 Kasım 2017 23:08

wolkow33
Aday Memur

hayırlı ugurlu olsun milletle kafa yapma insanlar bilgi alıp karar vermeye calışıyor

kardeşim ne diye milletle kafa yapayım ? benim ailem istanbulda..3 atamadır beklemişim 3. havalimanı için umudum kalmadı sordum içerdeki arkadaşlara kime sorduysam 3. havalimanı özel olacak dendi ben de sırf bu yüzden tercih yaptım yoksa emin ol senden daha çok istiyorum 3. havalimanının kadro açmasını..

21 Kasım 2017 23:11

sessizcocuk
Aday Memur

Puanin kaç wolkow kardeş bendw makima teknisyenim puanim 86.5

21 Kasım 2017 23:12

b.emre67
Aday Memur

kardeşim ne diye milletle kafa yapayım ? benim ailem istanbulda..3 atamadır beklemişim 3. havalimanı için umudum kalmadı sordum içerdeki arkadaşlara kime sorduysam 3. havalimanı özel olacak dendi ben de sırf bu yüzden tercih yaptım yoksa emin ol senden daha çok istiyorum 3. havalimanının kadro açmasını..

hakkında hayırlısı kardeş inşallah doğru bili almıssındır .dhmi nin yaptırdıgı liman ı neden özel sektör calıştırsın ki dhmi zaten kit bana sacma geliyor özel olması

21 Kasım 2017 23:28

wolkow33
Aday Memur

hakkında hayırlısı kardeş inşallah doğru bili almıssındır .dhmi nin yaptırdıgı liman ı neden özel sektör calıştırsın ki dhmi zaten kit bana sacma geliyor özel olması

hocam insallah yanlis bilgi almisimdir da ozel.olmaz ben zaten adanayi yazdim bari benden sonraki arkadaslar faydansinlar..insallah alim yapar yuklu.miktarda..sessizjojuk puanim 94.5

21 Kasım 2017 23:30

b.emre67
Aday Memur

hocam insallah yanlis bilgi almisimdir da ozel.olmaz ben zaten adanayi yazdim bari benden sonraki arkadaslar faydansinlar..insallah alim yapar yuklu.miktarda..sessizjojuk puanim 94.5

inşallah allahtan hayırlısı

22 Kasım 2017 08:40

glcnkrdg11

Eskişehirliyim nasip olursa atanırsam ailemden uzak olmak zor gelecek 5 sene uzun bir süre o yüzden yakın yerleri yazdım bakalım sadece..

merry8726, 2 gün önce - Alıntıya git

MÜMKÜNSE TELEFONLAŞALIM YARIN SON GÜN ACİL KONUŞMAK İSTİYORUM

22 Kasım 2017 08:45

glcnkrdg11

özel sektöre nazaran cok daha iyi olacağını düşünüyorum yeterki memleketinize atanın 5 yıl sartı biraz yorucu süreç

ben tüm kadroları yazmak istiyodum ama 5 yıl şartı nedeni ile sadece memleketimi yazdım Antep iki kadro çalışma bakanlığı ve toprak mahsulleri

22 Kasım 2017 17:52

merry8726
Aday Memur

MÜMKÜNSE TELEFONLAŞALIM YARIN SON GÜN ACİL KONUŞMAK İSTİYORUM

glcnkrdg11, Dün - Alıntıya git

Ya emin olabilirsin şuna ki ben de sen gibiyim şu an "kararsız "keşke bilgim olsana sana da fikir versem karar vermene yardımcı olabilsem..

Ben tercih yaptım ücreti de yatırdım

Tevekkül ediyorum

Rabbim neylerse razıyım artık nasip diyeceğiz

22 Kasım 2017 21:32

vuralkalkan
Aday Memur

ben motor bölümü mezunuyum.yani otomotiv (motorlu araçlar teknolojisi) olarak geçiyor ama vagon teknisyeni kadrosuna tercih yapamıyorum.makine teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak yazdığı halde tercih yapamıyorum.otomotiv bölümü makine teknolojisinin dalı olarak görünüyor nette.

Toplam 132 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?