Editörler : E.Kayı Han
13 Kasım 2017 19:57

Kayseri bayan ikm boy kilo ölçümü adaletsiz yapıldı

Evet koskoca Kayseri adliyesi el metresiyle üç beş kişiyle çorap dahi Çıkartmadan pantolon paçası dahi kaldırmadan ölçüm yaptı sonuç mu alayı mülakata kaldı göz ölçümüyle bile 1.55 dahi olmayan benim bi cm eksik gibi diyen bütün kızlar 162-161 ölçülüp güle oynaya çıktı vallahi bizlere yazık billahi yazık kızın biri diyor İspanyol paça pantolon giydim ayaklarım görünmüyor yukarı kaldırdım bu mu adalet ya bu Nası adalet bu nası ölçüm hak hukuk yazıklar olsun 20 kişiden 1 kişiyi anca boydan elediler ki bariz hepsi kısaydı baştan savma ölçüm, yuvarlama ölçüm anca bu kadar olur sonuç mu ? Herkes mülakata kaldı bravo boyu tutmayıp referansı hazır olanlar kazandı

krdlenn
Aday Memur
13 Kasım 2017 20:22

Arkadaşlar yardım nüfus cüzdanı suretini gözünüzün önünde onayladılar mı yoksa onaylanmadan kğıtların üstünemi koydular

canpare61
Memur
13 Kasım 2017 20:27

oyle sacmalık mı olur.konussana orda.mevzuata aykırı.ayakkabı cıkarılacak.corap bıle cıkartılır yerıne gore.sıkayette bulun ıtırazda bulun.

pink8719
Memur
13 Kasım 2017 20:51

Bimere yazıcam ama herkes halinden memnun ilk defa böyle bi ölçüm gördük ya millet parmak ucunda ölçüm yaptırdı günah demekten başka bi kelime yok artık

Egemen egos
Aday Memur
13 Kasım 2017 20:54

Evet arkadasa hak veriyorm kimseyi elemek istemediler

mrsr
Aday Memur
13 Kasım 2017 20:58

belgeleri 20 24 kasım arasında götürmüyo muyuz? açıklamada öyle yapıyor.yarın erkekler için ölçümde bişey götürmeme gerek var mı kimlik dışında? bilgilendirir misiniz lütfen

pink8719
Memur
13 Kasım 2017 21:13

Kimlikle gidin sadece

mrsr, 6 yıl önce

belgeleri 20 24 kasım arasında götürmüyo muyuz? açıklamada öyle yapıyor.yarın erkekler için ölçümde bişey götürmeme gerek var mı kimlik dışında? bilgilendirir misiniz lütfen

duygusalkpss
Kapalı
13 Kasım 2017 21:18

Dogru haksızlik yapildi.herkesın mulakattan once tekrarolölçsvnler bakalım ne oluyor.

pink8719
Memur
13 Kasım 2017 21:30

Rant sistemine dönüşmüş bu iş artık devlet kurumları bi nevi özel sektörle danışıklı bi amaç içinde bugün Kayseri'ye giden bir sürü insan bi çok anlamda Kayseri'ye,taşımacılığa(ki gece gidiş için 50 liraya aldığımız bileti akşam dönüş için 65 liraya aldık, sabah indiğimizde otogarda wc bi lira olan tabela akşama hooop 1.5 liraydı adliye etrafında bi küçük pet şişe suyu bi liraya önüne gelene itelediler simsarcılık bunun adı aslında cüzzide olsa katkı sağladı oraya keza yarın erkek adaylarda öyle herkes ayni şekilde bi de mülakata gelecek niye elesinler ki bu insanları boydan okey diyip topu mülakata atmak mantığı ya aman emeğe giden paraya yazık şu yoklukta İspanyol paça pantolon ile boy mu ölçülür nerde var böyle bi sistem ya

ozusaglam01
Aday Memur
13 Kasım 2017 21:31

mülakata giren arkadaşlar eğer böyle bir şeye maruz kaldılarsa çok üzücü bir durum gerçekten kimi yerde kısa çıkan şikayetçi kımı yerde uzun çıkanlar şaşkın ölçüme giren arkadaşlar yardıcı olabilir mi ne yapmamız gerekiyor ölçüm öncesi

pink8719
Memur
13 Kasım 2017 21:37

Kayseriyse sorun yok 1.57-1.58lerin 1.62 olduğu bi komisyon yaşasın dünya

ozusaglam01, 6 yıl önce

mülakata giren arkadaşlar eğer böyle bir şeye maruz kaldılarsa çok üzücü bir durum gerçekten kimi yerde kısa çıkan şikayetçi kımı yerde uzun çıkanlar şaşkın ölçüme giren arkadaşlar yardıcı olabilir mi ne yapmamız gerekiyor ölçüm öncesi

Susurluklu İkm
Şube Müdürü
13 Kasım 2017 23:44

İşgüzar memurlar var demek ki. Bizde ölçüm yapan yazı işleri müdürüydü. Hey gidi günler hey :)

ozusaglam01
Aday Memur
14 Kasım 2017 07:30

hocam bu boy kilo ölçümü kesin bir liste ile sonradan mı açıklanıyor geçti kaldı diye yazılı bir şekilde internet üzerinden yoksa o an geçenler şu gün evrakları getirsede mi oluyor?

pink8719, 6 yıl önce

Kayseriyse sorun yok 1.57-1.58lerin 1.62 olduğu bi komisyon yaşasın dünya

21472
Aday Memur
14 Kasım 2017 14:31

arkadaşım tabikide götüreceksin başvurdugn komisyon sayfasında yazıyor

mrsr, 6 yıl önce

mrtmz
Aday Memur
14 Kasım 2017 18:00

Beni Bakırköy de boydan bıraktılar ama işlerini haklarıyla yaptılar gördüğümüz kadarıyla. Ama kayseride öle olunca insan üzülüyo 1-2 cm den sen kalıp onlar geçince

pink8719
Memur
14 Kasım 2017 18:04

Bol keseden ölçtüler valla

mrtmz, 6 yıl önce

Beni Bakırköy de boydan bıraktılar ama işlerini haklarıyla yaptılar gördüğümüz kadarıyla. Ama kayseride öle olunca insan üzülüyo 1-2 cm den sen kalıp onlar geçince

mrtmz
Aday Memur
14 Kasım 2017 18:16

Ama bunları gün yüzüne çıkartcak kadar cesur kimse yok işte :) hayırlısı diyelim herşeyde bi hayır vardır ya çok takmıyorum zaten

pink8719, 6 yıl önce

Bol keseden ölçtüler valla

mrsr
Aday Memur
15 Kasım 2017 00:32

erkekler için gittim bugün beni niye 167 den elediler o zaman :)

bbgl
Kapalı
15 Kasım 2017 13:01

ben sınırdayım diye gittin boyum 175 kilom 78 di.

2 gündür yemek yemiyordum ki gramlarla kaçırmayım diye boyumu 178 kilomu 85 ölçüler. Ve bu durumdan hiç memnun değilim kafadan herkes geçmiştir. en fazla çok çok bariz olanları elemişlerdir.

Makineressam2016
Daire Başkanı
15 Kasım 2017 13:39

Birilerinin olaki İŞGÜZARLIĞI yüzünden haksız duruma uğramamalı hak edenin hakettiği bir kurum olmalı Adalet bakanlığı. Adının sıfatını yitirmemeli bu tür komisyon durumları

Sİze tavsiyem bu olayı kanıtlar nitelikte birilerini bulmanız durumunda "memurlar.net" aracılığıyla haber niteliği oluşturmak !

Lütfen Bu tür DUrumlarda sessiz kalmayalım..

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır"

Yh0007
Aday Memur
15 Kasım 2017 13:43

Bende erkek ikm boy olcumune girdim dogru olctuler kimseden yanlis olctuler diye birsey duymadim

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi