Editörler : Cüneyt Barışoglu
13 Kasım 2017 21:51   

Kan vermek kilo verdirir mi sağlıkçılar

Mülakat var 2 gün sonra ama 2 kilo fazlam var !!!!

13 Kasım 2017 22:00

LiseHemşire33
Aday Memur

Bildiğim kadarıyla kan vermek kiloyu etkilemez süreniz kısaymış profesyonel sporcu ya da bir diyetisyene gidin belki bi çözüm önerisi sunarlar su kaybı oluşturarak falan şansınızı bir deneyin denerim

13 Kasım 2017 22:11

buse9
Aday Memur

Ananas detoksu var onu yapın

13 Kasım 2017 22:56

Nvolkan
Aday Memur

buse9, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bilgilendirir misiniz buse hanım 15. İnde 11.30 da mülakatım

13 Kasım 2017 22:57

Nvolkan
Aday Memur

buse9, 1 hafta önce - Alıntıya git

2 gündür sadece yoğurt yiyorum

14 Kasım 2017 00:00

HEMALİ
Memur

Kan vermek kilo vermenize sebep olmaz örneğin 1 ünite kan ortalama 500 cc yani ml dır verdiğiniz 500 cc lık kanı gün içerisinde aldığınız sıvı vs ile katbekat geri alırsınız ayrıca kan vermek vücut için çok faydalıdır hücre ve dokuların yenilenmesini yeni kan hücrelerinin üretilmesini sağlar burdan bu vesileyle herkesi kan vermeye davet ediyorum

Eğer iki kilo fazla uzatmadan varsa mülakat için oruç tutun bence :)

14 Kasım 2017 08:41

mulatte__
Müsteşar Yardımcısı

kilo verdırmez hatta 3 ay da bır kan veren kısıler kılo almaya baslar kan yenılendıgı ıcın.ödem atıcı eczenelerde ılac var ama söylemek ıstemıyorum acıkcası. cunku bı kere arkdsım kullanmıstı ondan bılıyorum ödem atmak ıcın cıddı anlamda tansıyonu dusup hastanelık olmustu. 1 tane atmasına ragmen .cunku zaten tansıyonu dusuktu ıyıce dusmustu.sureklı ıdrara cıkartıp 1 kılo falan gıtmıstı ama cok halsız oldugu ıcın yataktan kalkamamıstı tansıyonu dusunce sınava gıdememıstı onunda mlakatı vardı sanırım.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?