Editörler : oto-danisman-expert
14 Kasım 2017 07:18

Sınav açıklanma tarihi

Ocak ayında açıklanacak diye bir söylenti var bilgisi olan varmı?

tugayaltuntas
Aday Memur
14 Kasım 2017 09:21

10 güne rütbe takcak olan arkadaşımla konuştum şu an menteşte az kaldı mezuniyetlerine sizin eğitimler 15 aralıkta başlayabilir kanka bölük komutanımız öyle dedi dedi

Bence bu ay sonuna doğru açıklancak sonuçlar

MahiMahi
Şef
14 Kasım 2017 09:50

*11 Aralık

tugayaltuntas, 6 yıl önce

10 güne rütbe takcak olan arkadaşımla konuştum şu an menteşte az kaldı mezuniyetlerine sizin eğitimler 15 aralıkta başlayabilir kanka bölük komutanımız öyle dedi dedi

Gakkoş25
Aday Memur
14 Kasım 2017 10:40

bu arkadaşlarının eğitim programları nasıl oldu ne zaman başvuru-sutasak-branş eğitimi oldu bilgin varsa yazar mısın ?

tugayaltuntas, 6 yıl önce

RTERDOĞAN
Aday Memur
18 Kasım 2017 14:48

Dostlar güvenlik soruşturması sonuçlar açıklandıktan sonra mı başlıyor yoksa sözlü mülakatı geçtikten sonra başladı mı? bu konuda bilgisi olan var mı acaba.

kilicerturk
Aday Memur
22 Kasım 2017 20:40

Önümüzdeki hafta içi açıklanırmış

alikotay
Şef
22 Kasım 2017 21:04

Kaynak?

kilicerturk
Aday Memur
22 Kasım 2017 22:04

Pertem

xxxxxx666
Aday Memur
22 Kasım 2017 23:44

Sen mi aradın kardeşim? Nereden ulaştın bilgiye

kilicerturk, 6 yıl önce

Pertem

mersin3307
Aday Memur
23 Kasım 2017 00:36

kaynak önemli ama en geç 2 hafta olur gibi

M.Rasim
Kapalı
23 Kasım 2017 22:57

Arayinca mi soyledir size yoksa bu bi soylenti mi?

kilicerturk, 6 yıl önce

Pertem

kilicerturk
Aday Memur
24 Kasım 2017 16:18

dün sutasak'lar mezun oldu.. bakalım açıklanması lazım

M.Rasim
Kapalı
24 Kasım 2017 16:25

14 araliga kadar raporlar ulasmaliymis oyle yazmislar bi yerde. Yani en erken 15 aralik diyorlar. Sanirim daha 1 ay oldugu goruluyor

kilicerturk, 6 yıl önce

dün sutasak'lar mezun oldu.. bakalım açıklanması lazım

Themanofbest
Memur
24 Kasım 2017 17:02

Kardeş nerde yazıyor 14 Aralık'a kadar ulaşması gerektiği? Ben hiç bir yerde görmedim derinden araştırmama takip etmeme rağmen. 3 kasımda mülakatlar bitti. 30 iş günü en geç 8 aralık olur. Bu durum da bu kadar sürmez hastaneleri takip ediyorum hepsi de en geç bi hafta içinde yolladıklarını beyan ettiler. Özellikle subay statüsünde olan evrakları bekletmediklerini söylediler. Arkadaşın da söylediği gibi geçen dönemin sutasak öğrencileri dün mezun oldular. Aldığım duyuma 15 aralıkta öğrenciler toplanmaya başlayacak 18 aralıkta eğitimin başlayacağı yönünde. Bilginize..

Saygılarımla

M.Rasim, 6 yıl önce

14 araliga kadar raporlar ulasmaliymis oyle yazmislar bi yerde. Yani en erken 15 aralik diyorlar. Sanirim daha 1 ay oldugu goruluyor

M.Rasim
Kapalı
24 Kasım 2017 20:03

Sabah bi arkadas itiraz etmis kazanmis ve demisler ki raporun ulasmasi lazim 14 araliga kadar. Ama raporun son gununu bekleyip mi acikliycaklar yoksa beklemeden mi dedi bilmiyorum yazmis. Benim tahminim beklerler. Cunku raporu beklemeden cagiran birinin rapordan elenmesi demek komple hayal kirikligi olur gorusundeyim. Umarım en erken sekılde acıklanır hepımız beklıyoruz ve bunaldık baya

Themanofbest
Memur
24 Kasım 2017 20:09

Kazandığını nerden öğrenmiş? Kardeşim Allah aşkına mantıklı mı o arkadaşın dediği şeyler? Herkesin raporu gelmeden açıklanmaz güvenlik soruşturmasına benzer bi durum değil. Subay olur raporu görülmeden kimse çağrılmaz

M.Rasim, 6 yıl önce

Sabah bi arkadas itiraz etmis kazanmis ve demisler ki raporun ulasmasi lazim 14 araliga kadar. Ama raporun son gununu bekleyip mi acikliycaklar yoksa beklemeden mi dedi bilmiyorum yazmis. Benim tahminim beklerler. Cunku raporu beklemeden cagiran birinin rapordan elenmesi demek komple hayal kirikligi olur gorusundeyim. Umarım en erken sekılde acıklanır hepımız beklıyoruz ve bunaldık baya

septhanus
Aday Memur
24 Kasım 2017 20:13

Sanırsam itirazı kabul edilmiş demek istemiş bunu anlamak güç değil.

septhanus
Aday Memur
24 Kasım 2017 20:17

ayrıyetten istanbuldaki çoğu hastane dediğin gibi 1 hafta içinde yollamıyor raporları.26 başvurum hastaneye bnm 10 kasımda aldığım raporu 22 sinde gönderdiler. aynı hastanede ayın 3ünde mülakata giren birinin en gegeç 9 kasımda başvurabilir hastaneye sen düşün o adamın raporu aralık ayı başından önce ulaşmaz. söylenen gibi kasım sonunda açıklanmayabilir.

septhanus
Aday Memur
24 Kasım 2017 20:21

birde raporlarına itiraz süreleri ve hakları var.kasım sonu biraz zor gibi.

krALEX25
Aday Memur
24 Kasım 2017 20:27

Arkadaşlar msb bakanı ayin sonunda açıklanacak dedi

Themanofbest
Memur
24 Kasım 2017 21:01

İnşallah bir an önce açıklanır da bu gereksiz bilgilerden kurtuluruz

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler