Editörler : supporters.

Hurşit Pusat
Yasaklı
17 Şubat 2018 16:31

Kafalı olmak da kolay değildir.

17 Şubat 2018 18:19

Morrrrruuuukkkk olmak da zordur. Sen iyi bilirsin.

GaziKoratay
Aday Memur
18 Şubat 2018 01:12

Arkadaşın oğlu YDS' den 92 puan aldı.

18 Şubat 2018 09:29

Bize ne senin arkadaşının oğlunun yds puanından morrruukkk? Ağır saçmalamaya başladın. Dengen bozuldu iyice.

EminHoşnut
Yasaklı
22 Şubat 2018 07:38

Gün gelecek ki, liselerden mezun olanların hepsinde yabancı dil mutlaka olacaktır. Üniversite mezunlarının ise en az iki yabancı dili bulunacaktır.

EminHoşnut
Yasaklı
01 Mart 2018 19:39

Üniversite mezunu her kişide yabancı dil mutlaka olmalı ve aranmalıdır.

EnderTolgay
Yasaklı
09 Mart 2018 19:33

"Yabancı dile ne gerek var,," deniliyordur.

keladam38
Kapalı
10 Mart 2018 21:41

herkesin her istediği olsaydı dünya çok boktan bi yer olurdu madem ingilizcene bu kadar çok güveniyorsun ingilizce ile ekmeğini kazanabileceğin milyonca iş varken neden kpss istiyorsun git yurt dışına yada dışticaret şirketleri yabancı dil bilen bi ton adam arıyor. oraları dene o zaman

Ydsli, 6 yıl önce

Yani neden az bu devirde ben de bunu sorguluyorum... ama sonra istiyor uzmanliga atamak icin 70 yds sarti var. yani ydsnin etkisi kpssden kalkti bari kurum istesin nasil fark aticaz o zaman?! Yds de basariliyim etkisini goremiyorum. O zaman sinav kalksin. Madem lazim deil. Ha madem lazm kurum kendi yapmasn yds istesin. Tum derdim bu..

Ata Paydaş
Memur
11 Mart 2018 08:21

Belli başlı kaliteli eğitim veren kolejlerden mezun olanların ikişer tane yabancı dilleri var.

Biz üniversite bitirdiğimiz halde hala "tarzan gibi ha-hu" diyorsak, gerçekte bizlere lise-üniversite mezunları denmesi bal gibi bir kandırmaca olmaktadır.

EgeDolukar
Aday Memur
15 Mart 2018 14:13

Yabancı dili olmayan üniversite mezunlarına "yarım" gözüyle bakıyorlar.

07 Ağustos 2018 16:26

Esas kamuda yds istenmesi saçma, biz akademik personel değiliz.

Ydsli, 6 yıl önce

Yani neden az bu devirde ben de bunu sorguluyorum... ama sonra istiyor uzmanliga atamak icin 70 yds sarti var. yani ydsnin etkisi kpssden kalkti bari kurum istesin nasil fark aticaz o zaman?! Yds de basariliyim etkisini goremiyorum. O zaman sinav kalksin. Madem lazim deil. Ha madem lazm kurum kendi yapmasn yds istesin. Tum derdim bu..

Toplam 131 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi