Editörler :
21 Mart 2018 10:16

doğru46
Memur

Görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı kısıtlı da olasa açıldı

piranalı, 1 yıl önce - Alıntıya git

Biraz ayrıntı lütfen.

21 Mart 2018 10:25

ones
Aday Memur

yazı geldi. hayırlı olsun.

21 Mart 2018 10:34

ahmet-2955
Memur

yazı geldi. hayırlı olsun.

ones, 1 yıl önce - Alıntıya git

yazı bizim bölge müdürüne gelmemiş henüz ama geldi diyen arkadaşlar genel müdürlükte mi

21 Mart 2018 10:45

doğru46
Memur

yazı bizim bölge müdürüne gelmemiş henüz ama geldi diyen arkadaşlar genel müdürlükte mi

ahmet-2955, 1 yıl önce - Alıntıya git

Taşrayada geldi.

21 Mart 2018 11:18

atrex
Genel Müdür

açık kadrolar hakkıyla gösterilmiş mi?

21 Mart 2018 11:25

doğru46
Memur

İdariler için Şeflik ve Uzmanlık ne zaman acaba bilen varmı.

21 Mart 2018 12:02

atrex
Genel Müdür

sadece müdür kadroları var!

şeflikler yok, neden böyle bir fanteziye ihtiyaç duyuldu?

21 Mart 2018 12:40

4610_murat
Şube Müdürü

başmühendislikte yok .

21 Mart 2018 14:01

ccengiz001
Şef

adnaa ya yazı geldi

21 Mart 2018 15:29

ccengiz001
Şef

Başvurular linki açık başvuru yapmayı unutmayalım.

22 Mart 2018 09:40

technic_analist
Daire Başkanı

herşeyden önce herkese hayırlı olsun; 1- açılan kadrolar buzdağının görünen yüzü olmuş (tahminlerde kimse yanılmadı) 2- açılmayan kadrolara dışarıdan kimse gelmesin denilerek açılmaması olayına tamamen karşıyım (sınava girecek personel bu kurumun personeli değil mi? o kadrolarda hiç kimsenin babasının malı değildir) 3- benimle alakası yok ama bazı kadrolarda 1999 öncesi işe başlayan önlisans mezunları başvurabilirken diğer kadrolara başvuramaması olayını çözemedim.(kişiye özel mi diye düşünmeden edemiyor insan) 4- geri kalan ve açılmayan kadroların ne zaman açılacağını merak ediyorum? not: sınava girmeyen biri olarak merak ettiklerimi yazdım, girecek herkese başarılar dilerim.

22 Mart 2018 16:11

piranalı
Aday Memur

Sınav kısıtlı da olsa açıldı ancak şunları sormak istiyorum...

1-Niçin 1999 öncesi Ön lisans şartı var yönetmeliğe gere Lise mezunu da oluyor yanlışsam lütfen aydınlatın...!

2- İdari Şeflik sınavı neden açılmadı? 7 Adet Şube Müdürlüğü için mi? zaten o kadrolara da sadece müdür yardımcıları giriyor.

3- Daha önceki bahsettiğim TEİAŞ'ın Misyon, Vizyon ve Politikaları bu olmamalı lütfen ama lütfen kendimizi düzeltelim ki Kurumumuz düzelsin, Kurumumuz düzelsin ki, Devletimiz düzelsin.

23 Mart 2018 09:07

siyabendislam
Şef

başvurular nerden yapılıyor

23 Mart 2018 09:26

piranalı
Aday Memur
23 Mart 2018 11:47

ayzkrb
Aday Memur

teknik müdürlük için ... bölge müdürlüğünde boş 3 müdürlüğün 2si başvuruya açılmış biri açılmamış neye göre belirlendi acaba bilgisi olan var mı

23 Mart 2018 13:56

ahmarea
Aday Memur

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun..

Açılan sınav boş olan en üst kademe için. burada boş pozisyonlara mevcut müdür yardımcıları girecek sonuçta müdür yardımcılarının yeri boşalacak.

daha sonra müdür yardımcılığı için şef pozisyonunda olan arkadaşlar atanacak. atanan şeflerin yeri boşalacak.

daha sonra da boş kalan şeflikler için memur arkadaşlar için sınav yapılacak.

yani en az 3 adet sınav yapılacak. üstteki saydığım sıralama şeklinde.

23 Mart 2018 14:06

doğru46
Memur

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun..

Açılan sınav boş olan en üst kademe için. burada boş pozisyonlara mevcut müdür yardımcıları girecek sonuçta müdür yardımcılarının yeri boşalacak.

daha sonra müdür yardımcılığı için şef pozisyonunda olan arkadaşlar atanacak. atanan şeflerin yeri boşalacak.

daha sonra da boş kalan şeflikler için memur arkadaşlar için sınav yapılacak.

yani en az 3 adet sınav yapılacak. üstteki saydığım sıralama şeklinde.

ahmarea, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bu sistem fena gözükmüyor.Ama iptalıyla ilgili söylenti çıkmış.Aslı varmı acaba.

25 Mart 2018 15:11

muhdavut
Aday Memur

Arkadaşlar sınavın ankarada olacağını biliyoruz da bunların dışında sınav nerde yapılacak, soruları kim hazırlayacak, sınav kaç soru olacak, verileceği söylenen ders notlarında içerik ne olacak

Örneğin müdürlük sınavı tamam ama mühendislik için okulda gördüğümüz her şey sorulabilir deyip genel mi çalışacağız yoksa en azından konu başlikları verilecek mi

25 Mart 2018 15:12

muhdavut
Aday Memur

Kafamda deli sorular :) işi mülakata bırakmak istemiyorum.

25 Mart 2018 19:34

tknkr01
Aday Memur

Arkadaşım girdiğin sınavdan haberin yok galiba. Yazılıdan 100 alsan aritmetik ortalaması 50 gelecek.Nasıl mülakata bırakmıyorsun anlamadım.

Toplam 221 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?